SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

agak - rekompozycja str.79 / podsumowanie redukcji I. str.68, II. str.124

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jak ktoś lubi nierównomiernie obciążać kręgosłup, to czemu nie . Na pewno BŁĘDEM jest robienie MC naprzemiennie kiedy nie trzeba tego robić.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no to nie wiem czemy w/g ciebie nierównomierne obciążenie kręgosłupa przy małym ciężarze jest gorsze od nierównomiernego przy dużym ciężarze
Mozna zmieniać co serie, można nigdy nie robić przechwytu i używać pasków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ojej, pani inżynier, a logika gdzieś uciekła... Nie było na matematyce?

JEŻELI nierównomierne obciążenie jest złe TO NIEKONIECZNIE nierównomierne obciążenie przy małym ciężarze jest gorsze od nierównomiernego przy dużym ciężarze.

Oznacza to nie mniej i nie więcej niż to, że należy go unikać. To, że alkohol jest w dużych ilościach szkodliwy nie oznacza, że wino jest gorsze od piwa, bo ma więcej %, ale raczej to, że nie należy pić za dużo alkoholu .




P.S. Brakowało mi tego .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-08-19 14:05:35

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
He he ty mi logika nie machaj, bo sam to sugerujesz, krzyczysz na paski, każesz używać chwytu naprzemiennego jak ktoś mówi, ze nie daje rady, a tu nagle wychodzisz z BLEDEM jak ktos tak robi: kolezanka Ember robi przechytem bo tak musi, no skoro robi, jakby nie robiła, puściła by sztangę w 5tym a nie w 10tym powtórzeniu, wiec co za problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
ja zawsze robię chwytem mieszanym

podkreślenie własne

I znowu się kłania logika .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Bo zawsze ćwiczy w granicach swoich możliwości, to chyba dobrze o nie niej świadczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
W każdej serii? To niedobrze świadczy .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
a ja bym chciała naprzemiennym,ale przy sumo nie potrafię tak chwycić
ale i tak sumo mi się teraz podoba


a tak poza tym nachwytem czy podchwytem,czy przemiennym ważne,że 100kg dygła i technicznie było ok

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
no to wywołałam fajną dyskusję i zostałam niejako wywołana do tablicy

robię mieszanym, bo tak mnie nauczono, nikt mi nie mówił, że tak jest źle
nawet pytałam w moim dzienniku po pierwszym treningu z MC jakim chwytem lepiej robić, ale kolega Radzio wtedy milczał
więc uznałam, że robię dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Nie zaglądam do wszystkich dzienników, tylko tych, do których linki mi Iza mejlem podsyła .
Ale już zaglądam . Co do zasady - nachwyt jak długo się da, potem zamek (uwaga, na początku boli i nie każdemu leży), potem naprzemienny.

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vajolet / dziennik /Redukcja - podsumowanie str 65-66 ,144

Następny temat

PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS DLA KOBIETY OD PODSTAW.

forma lato