SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

agak - rekompozycja str.79 / podsumowanie redukcji I. str.68, II. str.124

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2296
Agak, gratuluje poświątecznego powrotu do formy, ciekawy trening i widze że wykroki poszły w górę musze poszukac i spróbować tego "przysiad przedni z push press", tylko kto mnie z techniką przypilnuje...moze Obli dałaby sie namówic na jakieś zgrupowanie, spartakiade czy cuś


ps...a teraz bede bic się w piersi (to znaczy w to co mi z nich zostało), przepraszac i dziękować...miałam wczoraj trening nóg, miałaś całkowitą rację, popieprzyło mi się z obciążeniem, 45 kg w przyciąganiu nóg nie zrobiłabym nigdy, źle spisałam i jeszcze szłam w zaparte jak Oleksy to jest oczywiście 22,5 kg.

Jednocześnie uprzejmie proszę o dalsza czujność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Agak mam bardzo ważne pytanko-odnośnie wykroków - jeżeli w serii jest 15 powtórzeń tego ćwiczenia, to znaczy po 15 na każdą nogę? ja ostatnio robiłam po 15 razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
ja jak robie wykroki i np mam 15 powtórzen to na kazda noge robie 15 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Cien_lasu dobry pomysl, jak juz kupie blender i bede miala ochote na cos macznego to wyprobuje

Obli mysle, ze niezbyt duzy, bo ja soli zazwyczaj nie naduzywalam przez ostatnie 2 miesiace (glownie za sprawa wywalenia wedlin. moze dzieki temu wogole nogi schudly??). ale nawet mala roznica mnie zadowoli

Vajolet, Zyrafka dzieki, zdjecie musze przynac tez mi sie podoba. szkoda, ze nie zrobilam takiego wczesniej dla porownania.

barbella (napisalam juz u Ciebie, ale tu tez wkleje linka) najlepiej naucz sie sama. ja sie przerazilam jak zobaczylam jak trener mi pokazuje. grzecznie podziekowalam i robilam tak jak sie przed lustrem z kijem nauczylam.
tu masz linka: [http://www.pponline.co.uk/node/38206] 
a robilas wczesniej samo push press?

Zyrafko robie tak jak Ann. 10 na lewa+10 na prawa traktuje jak 1 seria po 10 pow. u mnie na 6 str. jest link z technika

edit:
bola mnie ramiona po wczorajszym cwiczeniu woodchopper na miesnie skosne brzucha

Zmieniony przez - agak w dniu 2009-04-22 12:10:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
agak, ty nie ciagnij ramionami, one sa tylko dzwignia, musisz ciagac brzuchem, rece pozostaja bez ruchu
Co do soli, to nie ma znaczenia ile, wazne ze jest, a na pewno nie mialas jej malo, bo solilas. To starczy, By sprawdzic czy to ma wplyw na zatrzymywanie sie wody, trzeba w ogole wyeliminowac, Albo 1, albo 0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
dzięki WAm Agak i Ann, to dziś zrobię już dobrze, o ile dam radę tyle wcześniej zrobiłam o połowę mniej i było bardzoooo ciężko

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-04-22 12:56:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
Żyrafko, dasz radę, dasz.
pamiętaj, wszelkie granice w głowie siedzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
ty nie ciagnij ramionami, one sa tylko dzwignia, musisz ciagac brzuchem, rece pozostaja bez ruchu

zobaczymy w sobote, czy sie da tak ja mowisz

trening wieczorem: aero 45-50 min trucht+marsz - bardzo meczace.

dieta 1800 dzien 2-gi oraz 2-gi dzien bez soli:
1: jaja + chleb raz 390kcal
2: kasza jecz + kura + pomidor + orzechy wl 380kcal
3: ryz braz + kura + salata + oliwa 260kcal
4: ryz braz + kura + ogorek + orzechy wl 330kcal
5: ryz braz + kura + salata + oliwa 340kcal
6: twarog + kura + chleb raz 30g 190kcal - po aero
razem: 1800kcal, 144B, 53T, 200W
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
agak w sklepach ze zdrowa zywnoscia mozna kupic mieszanki przypraw (wiem ze jest warzywko) bez soli... moze i co innego sie znajdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
kavva wlasnie planuje pojsc do sklepu ze zdrowa zywnoscia, moze tez jakis chleb beda mieli bez soli, ale jakos od tygodnia mi nie wychodzi...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vajolet / dziennik /Redukcja - podsumowanie str 65-66 ,144

Następny temat

PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS DLA KOBIETY OD PODSTAW.

WHEY premium