SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Stara Gwardia] Lady M/ ''MMA, panowie, MMA!'' - str. 191

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248341

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Dlatego ja się ważę (o ile to robię) na jednej wadze, która i tak nie chce ze mną współpracować

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doczytałam zaległe rozpiski i uwaga... Będzie opyerdol

7x opuszczanie nachwyt

Martunia, wiesz, że w kulki sobie lecisz? Skoro potrafisz się opuścić 7x w sposób kontrolowany nachywtem to powinnaś się bez problemu podciągnąć ze 2x Więc ja się pytam, dlaczego robisz te opuszczania zamiast 5x5 podciąganie w clusters?

Tłumacz się, no
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
ale ostro, Szefostwo czuwa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Tłumacz się, no

na swoją obronę mam to, że to opuszczanie o ile jest W MIARĘ kontrolowane, o tyle trwa może ze 3 sekundy nachwytem nawet skakanym się nie podciągnę, bo ten drążek jest łamany i ten chwyt jest za**biście niewygodny gumy nie mam, a nawet jakbym miała, to i tak nie ma jej gdzie zawiesić

5x5 podciąganie w clusters?
que es esto?

i chciałam powiedzieć, że mam naciągnięty dwugłowy w prawej nodze po wczorajszych interwałach

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
ja moge sie opuszczać i opuszczać ale podciągnąć za pierona

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a ten... chciałam powiedzieć, że dziś dieta mi sie kompletnie rozjechała... musiałam chyba jakoś odreagować cały zryty zeszły tydzień było czyściutko, ale za to dużo - cisnęło mnie na suszone owoce i orzechy

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5x5 podciąganie w clusters?
que es esto?


Odpowiem cytatem z BB


(...) do one rep. Wait ten seconds, and do another rep. Keep going until you have completed five reps in rest pause fashion.

Once you have completed all five reps, take a (three-minute) break and then execute another cluster set. Each sequence of repetitions equals one set. Thus to apply this concept to the 5x5 protocol, you would do five sets of five rest pause sets.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Dzień 22




oraz warzywa do II śniadania i obiadu

Suple:
- MultiVitamin AM, Żeń-szeń, Ginkoflav forte, Omega3, Hepaplus
- MultiVitamin PM, chela-mag B6, Hepaplus, wit. C 1000mg

Trening:
PLECY+KLATA
poprzedni: https://www.sfd.pl/_L_Lady_M/,_feel_like_a_MONSTER_/_redukcja/_powrót_po__kontuzji_str._153_-t621203-s158.html#post7

1) wiszenie na drążku z brodą nad drążkiem nachwyt 5x max:

w sumie, to nie wiem, czy to w ogóle wpisywać, bo to normalnie porażka na całej linii i śmiech na sali czasy, o ile dobrze zmierzyłam: 10sek, 8 sek, 6sek, 5 sek, 4 sek

2) opuszczanie nachwyt 5x5: 5/5/4/4/4

3) wiosłowanie sztangielką w oparciu o ławkę 4x6-8:
10kg x8
12kg x8
14kg x8
16kg x8 [+1 powtórzenie - trzeba dorzucić]

4a) wyciskanie sztangielek na skosie 4x8-10:
2x8kg x10
2x9kg x10
2x10kg x10
2x12kg x4

zwiększony ciężar od pierwszej serii. W ostatniej uciekła mi znowu prawa ręka, a że i tak już bark mocno piszczał, wolałam nie przedobrzyć

4b) przyciąganie wyciągu dolnego do brzucha 4x8-10:
20kg x10
25kg x10
30kg x10
35kg x10

nadal odczuwam psychiczny dyskomfort przy tym ćwiczeniu, ale czas coś dorzucać

5a) wznosy z opadu 3x12 na razie bez obciążenia
5b) skłony boczne na ławce do wznosów tułowia: 3x15 na stronę

-> orbi: 3min warm up + 7 x30/30 + 5min cool down
-> rozciąganieee
================================

miały być dziś nogi, ale wyrzuce je na koniec tygodnia, bo dziś nadal odczuwam naciągniętego dwugłowego w prawej nodze, co nieco utrudnia mi chodzenie


Zmieniony przez - Lady M w dniu 2011-04-04 20:37:36

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
A jak plecy? Wracają do formy?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
chyba tak... tzn nie robię nic, co by je obciążało jakoś bardzo, ale przy obecnym poziomie wysiłku nie buntują się, co raduje mnie niezmiernie
do połowy maja na pewno nie będe nic zmieniać w planie treningowym. Tęsknię za MC, ale na razie jeszcze cykam sie, jak podnoszę sztangielki ze stojaków

BTW: mierzyłam dziś sukienkę, w której mam iść na wesele kolegi pod koniec kwietnia - jest DOBRZE, mam w niej jeszcze zapas na oddychanie i jedzenie

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2011-04-04 21:01:34

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

agak - dziennik - sztanga, rower i trampki

Następny temat

Powrot do wagi i wygladu sylwetki sprzed ciąży

WHEY premium