SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17/dziennik/57,108,207/pods. redu 241

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 326157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
ja podobnie jak prz. dlatego rzadko tak robię.
jako iż nie zależy mi jakoś bardzo na progresie siłowym to nie bawię się w obniżanie ciężaru żeby dojść do odpwiedniego po 5-6 tygodniach...
góra 2 tygodnie i jazda na maksa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dorzuć coś na barki więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1803
dobry progres widze !! super klata , barki i bicepsy ) pozdro !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz ja tez pierwszych treningów za bardzo nie lubie, ale też nie lubie od razu dyebac nie wiadomo ile, tez inaczej by było jakbym cwiczył z asekuracją a niestety cwicze sam i jakas tam "blokada psychiczna" jest szczególnie w siadach, bo am złe wspomnienia

dabadu bedzie trzeba takiego rozwiązania kiedyś spróbowac, że praktycznie od razu ciezary max,

Przemyski to cwiczeenie na barki robie hantlami stojac bo nie mam do tego ławki więc pompa jest spora i pod koniec cięzko wyrobic z powtórzeniami, ale trzeba dodawac.

krystian dzięki chyba jakis nowy na forum;d

~~~~~~~~~~~~~~

zaraz lecę na trening, ciekawe jak będzie bo przeziębienie nadal troche trzymie a w dodatku od paru dni mnie ucho boli;/
praktycznie od samego początku cyklu cos mi jest;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21513 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870221
Ja akurat złych wspomnień nie mam, ale wiem co to znaczy ćwiczyć bez asekuracji. Ale najprawdopodobniej na następnym treningu będę miał asekurację, więc będzie ogień
A z tym progresowaniem, to ja nieraz robię tak że zaczynam od prawie maxymalnych ciężarów, i potem co trening robię minimalny progres, np co 2kg, i chyba nie wychodzi mi to na złe

A tak w ogóle to co to za wspomnienia z siadami?

Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2011-11-16 16:15:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13326
glos poszedl, jeden z ciekawszych dziennikow :) tak 3maj, samozaparcie najwazniejsze , GL !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a w dodatku od paru dni mnie ucho boli;/
bo się shoty robi w udo, widzisz przynajmniej gdzie się wbić, a nie w ucho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz to moze kolejnym razem tez spróbuje takiej minimalnej progresji, może podziała lepiej

A z tymi siadami to było dosyc dawno już z rok temu na pewno.
Ja stojaki mam samoróbki, takie słupki od ziemi do sufity zabite i kiedyś to na tamten czas był spory cięzar na mnie(bodajże było to 110kg) robie siady ostatnia seria zrobiłem to 6 powtórzeń i mam zamiar odkładac a tu słupek spadł i nie dało się sztangi odłożyc Więc w strachu nie wiedziałem co zrobic( teraz bym sie nie zastanawiał tylko pewno j**nyoł za siebie na zemie) a nie chciałem rzucac na ziemie to patrze jest ławeczka do WL to se myśle siąde na ławeczke i powoli odłoże na te "stojaki" ale przy tym się tyle umęczyłem i nadgarstki nadwyręzyłem, że masakra.
Niby nic takiego, ale stojaki dalej te same i troche strach

Też kiedyś jak siadałem ze 150kg to ledwo sie dzwigłem i jakos bez asekuracji strach porywac sie na większe kh

Nightshad dzięki

Przemyski teraz juz będę wiedział

p.s wpiske dam jutro bo dziś już nie mam czasu ogarnąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
marian

p.s wpiske dam jutro bo dziś już nie mam czasu ogarnąc.



foch.

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2011-11-16 23:15:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wpiska z wczoraj

pull II

1. MC klasyk 5x8 60kg 75kg 90kg 100kg 110kg(+10kg
2. Żuraw 4x8 8 8 8 8
3. podciąganie na drążku podchyt 4x8-10 10 10 10 10
4. Wiosłowanie hantlą 3x12 32kg 42kg 42kg (+10kg
5a. Wiosłowanie sztangą do klaty 4x12 50kg 50kg 50kg 50kg
5b. Szrugsy leżąc na ławce 45* 4x15 27kg 27kg 27kg 27kg
6. Uginanie sztangą 3x8-10 28kg 33kg 33kg
7. Uginanie hantlami młotkowo 3x10 16kg 16kg 16kg

20min aero

Trening jak najbardziej udany W MC czułem wczoraj moc, zazwyczaj juz od 110kg musiałem robic przechwytem w wczoraj na luźno poszło nachwytem.
We wiosle hantla dodałem aż tyle bo nie miałem innej opcji, dosyc ciężko szło, ale wydaje mi sie że technika jeszcze w miarę. Postaram sie cos nagrac za tydzień. Gdyby kurde nie lipne oświetlenie to na pewno bym nagrywał jakies filmy tylko że praktycznie nic na nich nie widac więc sensu za bardzo nie ma dawac filmów, bo czasem cos tam nagram ale tylko tak żeby zobaczyc czy technika w miarę.

DIETA:

oczywiście trzymana

SUPLE:

standard
5g mono na czczo
przed treningiem SHOTGUN
5g mono po treningu

BCAA poc koniec treningu

45g białka, 50g carbo, 60g rodzyenk po treningu

Shotgun sie chyba nawet wkręcił, czuje większąc moc, i ochota jest trochę większa do treningów, pompy jako tako bardziej nie odczuwam, raczej jest w normie

adzik nie fochaj sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak podkreślać zaznaczony mięsień? jakie cwiczenia

Następny temat

Plan treningowy na bazie HST do oceny!!

WHEY premium