SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17/dziennik/57,108,207/pods. redu 241

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 324600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ja osobiście własnie po to kupuje suple zeby mi było m.in. wygodniej

Dlatego nie chcialoby mi się szejkować owoców itd.
Poza tym nie chce mi sie po trenie isc do szatni i jesc Wypijam odzywe flegamtycznym tempem a potem powoli ide pod prysznica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Na serio myślałem, że ten smak naturalny to taki słodziutki cukier sproszkowany (jak glukozaw prochu) Myślałem, że jak Carbo to zawsze słodkie jest, przecież to same węgle kvrwa w odżywce.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
arnold69
Maltodekstryna nie jest słodka. Lekko mdła a rozpuszczona w większej ilości wody prawie bez smaku.

Mi nie chodziło o składniki jakie są w produkcie, tylko o całość - czyli odżywka Carbo. Myślę, że każda jest słodka.


Carbo to maltodekstryna z domieszka glukozy przeważnie. A słodkie jest dzięki zawartości słodzików głównie. Carbo z hiteca miałem kiedyś żeby nie mdliło po treningu i jest prawie bez smaku.

Teraz to leucine carboplus ciężko mi się pije po trenie. Za słodkie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Adzik dobrze podsumował.
A Leucine Carbo jest dobre ale smak Wiśnia to porazka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Zjedzie sobie legendarnego banana po trenie, nie op*****laycie się, a masa przybędzie. :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92723
Rozgotowany biały ryż zmiksowany z WPC, zagryziony 3 bananami. I mamy ok 140g węgla. Spożyte w 5 min. Szybko, smacznie i prosto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Przecież z owoców idzie zrobić szejka bez żadnych gródek. Kwestia czasu miksowania. Mleko + banany i mam zaj**iste carbo. Pamiętajcie, że mleko nawadnia lepiej niż woda, więc kolejny plus. Nikogo nie namawiam. Pewnie gdybym miał pieniądze na coś więcej niż wpc, mono i bcaa, to bym ładował kupę innych mniej, lub bardziej przydatnych supli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja to bym chciał mieć kasę na dietę. :/

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Marian to masz carbo pur?? w dziale hiteca czytalem ze to podobno skladowo jak vitargo bo ma wegle zlozone.
Ja tez laduje po trenie carbo bo ile tego ryzu mozna zjesc dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Słyszałem ze piwo tez nawadnia lepiej niz woda

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2011-12-21 14:45:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak podkreślać zaznaczony mięsień? jakie cwiczenia

Następny temat

Plan treningowy na bazie HST do oceny!!

Wiecej