SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17/dziennik/57,108,207/pods. redu 241

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 327581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34922
Nie płać! Dzis u mnie vice dyrek na PP mowił o tym pobieraczku i gadał, że jemu tez to kiedys przyslali i tam opowiadal i mowil, ze w zadnym wypadku nie placic za takie cos;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10654 Napisanych postów 30009 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609944
ludi no jak widac istnieje...z tego co wyczytałem to już raz zapłacili kare ponad 200tys złotych ale dalej istnieją, pewno się im to w jakis sposób musi opłacac.
No też ktoś pisał że było o tym w TV że syn jakiegoś prawnika zrobił konto i potem ten prawnik się tym zajął. Ale jak sie skończyło nie wiem.

pzdrelkk kalorie raczej tak na oko
jak nie zalewa to troche dodaje i staram się trzymac na podobnym poziomie, wiadome że pewno te 200 kalori w ta czy w tą będzie, ale jak narazie tylko na reduckji czasem liczyłem na masie nie.
Jak nadejdą takie czasy że będzie kasa jeszcze na lepsza miche niz jest teraz to wtedy bym sie na pewno pokusił o liczenie
Oby tylko nie było gorzej.
A na pewno ponad 3k kalorii jest w DT pewno pod 4k a w DNT jest cos mniej.
Białko staram sie miec na wysokim poziomie.

Matth3w nie rozpłyneło się. Ja ma spore udka bo ze swojskich kurczaków, a w dodatku jeszcze były zamrozone więc troche sie musiały gotowac, ale z godzine za długo sie gotowały

Nie mam zamiaru się z nikim sądzic mysle że nie będzie z tego nic poważnego.

A jak nie to czarne BMW ze 4 łysych i do lasu z prezesem pobieraczka

a na poważnie to w ogóle tego nie pojmuje zrobiłem se konto nic nie pobrałem ani nie poogladałem bo sie nie da i jeszcze trzeba płacic...a na dodatek takie meile przychodza że strach sie bac.

wojtek6 dzieki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Może wyślij im Marian swoje zdjęcie bez koszulki, to przejrzą na oczy i przestaną cwaniakować

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2011-11-22 22:09:16

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
arnold69
Może wyślij im Marian swoje zdjęcie bez koszulki, to przejrzą na oczy i przestaną cwaniakować

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2011-11-22 22:09:16


Yebłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10654 Napisanych postów 30009 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609944
chyba tak zrobie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21598 Napisanych postów 30821 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870907
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10654 Napisanych postów 30009 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609944
że ja nie oglądałem;/ tak to bym się nigdzie nie rejestrował, a teraz tylko jakies meile przychodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam na swoich studiach bardzo dużo prawa ;) O sprawie słyszałem już w 2009.

Mam dla Ciebie stosowny link Marian dotyczący obecnej sytuacji w sprawie pobieraczka z tego roku, wstawione 26 wrzesnia
http://www.prawont.pl/2011/09/co-sychac-w-sprawie-pobieraczka.html

Tutaj cytat:
Jeszcze raz apeluję do Was, abyście nie przejmowali się tym co pisze pobieraczek.pl czy to w listach poleconych czy w mailach. Mało ma to wspólnego z obowiązującym w Polsce prawem.

Myśle, że pomogłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32349
ciekawa sprawa, ktora poruszalismy ostatnio na zajeciach z Prawa Zobowiazan. nasz dr stwierdzil, ze ogolnie mozna olac pobieraczka bo mimo wysylania tych pism nic ci nie zrobia, a zawsze sie znajdzie kilku frajerow ktorzy zaplaca 100 zl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Dokładnie na takiej zasadzie działają. Żerują na ludzkiej niewiedzy i strachu. Ktoś zobaczy, że straszą sądem i wysyłają te 100zł, czy więcej, a tak naprawdę gdyby ktoś, to zgłosił wygrałby sprawę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak podkreślać zaznaczony mięsień? jakie cwiczenia

Następny temat

Plan treningowy na bazie HST do oceny!!

WHEY premium