SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17/dziennik/57,108,207/pods. redu 241

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 327679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może któryś z supli ci szkodzi ! na brzuchol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10668 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609963
14.12.11

pull II

1. MC klasyk 5x6 60kg 80kg 90kg 110kg 130kg 150kg
2. Żuraw 4x8 ciezar ciała
3. podciąganie na drążku podchyt 4x10 ciężar ciała
4. Wiosłowanie hantlą 3x12 32kg 42kg 42kg
5a. Wiosłowanie sztangą do klaty 4x12 50kg 50kg 50kg 50kg
5b. Szrugsy leżąc na ławce 45* 4x1527kg 27kg 27kg 27kg
6. Uginanie sztangą 3x8-10 28kg 33kg 33kg
7. Uginanie hantlami młotkowo 3x10 16kg 16kg 16kg

20min aero

Trening bez porównania to co było przez poprzednie 4 czy tam więcej treningów.
Dziś już z brzuchem w porządku było to i lepiej sie cwiczyło.Oby więcej takich treningów.
W MC już cięzko za tydzien nie wiem czy 160kg pójdzie na 6 powtórzeń.
Reszta jak zawsze, przyjemnie poszło.
Trening na plus.

Jedynie co mnie wk***iło to po treningu popatrzyłęm do lustra i zauważyłem że prawa strone ciała mam mniejszą od lewej, wiem że niby nigdy nie sa równe ale wydaało mi sie że az za bardzo, na luźe tego nie widac.
W sumie juz od dawna zauważyłem że np. prawa noge mam mniejszą od lewej ale tłumaczyłem sobie to tym że prawa noga po kontuzji i dalej nie do końca sprawna więc co za tym idzie jest słabsza więc większa prace pewno wykonuje lewa noga daltego jes wieksza
Ale niestety z barkami i łapami jest podonie;/

I tu sie kvrwa zdenerwowałem.


DIETA:

ogarnięta

juz od dłuzszego czasu zdarza mi sie tak że zamiast 6 wpada mi 5 posiłków daltego że poprostu nie zdaze zjesc, albo wczesniej sie kłade albo poxniej wstaje.
Ale jak nie ma tego 6 posiłku to dokładam do innych.

SUPLE

standard

dzis wyjatkowo poszło 1,5 miarki SHOTGUNA

i tez kupilem białko z acyivlaba o smaku owoce leśne
smak słabo wyrazisty, ale w sumie mnie to nie martwi bo to sfd econo było słodkie i mnie muliło bo dawałem wieksze porcje.

a to z activlaba jest jeszcze takie zayebiste geste

miałe juz kiedyś waniliowe to wydawało mi sie lepsze w smaku.



~~~~~~~~~~~~~

prz własnie korci mnie żeby spróbowac, ale troche się boje, zobaczymy co bedzie.
Korciło mnie juz teraz zeby mase na tym spróbowac...

MArcin wpadne ale ja tam na technice sie za bardzo nie znam5-)

Matth3w ee wątpie, jakby szkodziło to juz raczej by to wcześniej wyszło a nie pod koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Elegancko, 200kg w MC już chyba jest na horyzoncie co ?

Jak uchwyt u Ciebie, we wiośle sztangielką nie ucieka ci z ręki hantelka ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No jak trening poszedł pozytywnie, to dobrze.
I skoro sam chcesz takich więcej, to i ja Ci tego życzę. Co do dysproporcji, raczej nie masz się co przejmować, jeżeli różnice nie są jakieś kolosalne :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21607 Napisanych postów 30839 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871035
Ładnie poszedłeś w MC

Powiem Ci że akurat dla mnie mase lepiej się robi na węglowo-tłuszczowej diecie, ale teraz jak będe wchodził na redu od razu będę ucinał fat, bo wiem że na mnie działa to nieporównywalnie lepiej niż low carb czy ckd. Myślę że naprawde warto spróbować ten tydzień - dwa, może Tobie też podejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mc juz fajny :D
a prawa strone ja tez mam calkiem inna niz lewą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
co do tego co pisal Przy z low fatem to ludzie sa roznic i tzreba szuakc roznych mozliwosci . Ja teraz tez bede sprawdzal jak organizm reaguje na cos takiego.
co do dysproporcji to wiekszosc osob wogole tego nie widzi tylko my chyba ze komus dokladnie pokazemy ,a im wiecje dokaldasz meicha tym mniej to widac takze lajcik :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam tak ze na redu niema praktycznie roznicy, najwyzej w milimetrach a na masie jak jestem spuchnięty troszke to widac duze roznice :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Widzę, że każdy ma jakieś dysproporcje. Ja mam lekko przesunięty mostek w lewo, więc mój lewy cyc jest większy od prawego. Jak nie chodziłem na siłownie to wyglądało to dość komicznie

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10668 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609963
arnold nie wiem , ale cicha nadzieje mam ze 200kg by poszło, max z marca to chyba 180kg.

We wiosłowaniu używam pasków więc git,
A MC przechwytem jakos daje radę

Venc1Lq na pompie własnie wydawał mi sie te róznice duze, ale jeszcze zalezy w jakiej pozycji.

prz pewno tak zrobie że spróbuje
tylko wtedy więcej kasy na miche by się zdało, bo wiadomo że białka by trzeba było dużoooo, a na ckd tego białka jest tak że 2g styka, reszte sie ładuje fat, wiec se sporo jajek mozna było podjadac i na jakieś tłustsze miecho jak łopatka mozna było sobie pozwolic, więc koszty troche szły w dół.

shitman dzięki Ty masz jakis fajny nowy avek chyba tez będę musiał zmienic

TieS dokladnie jest tak jak piszesz na na każdego moze podziałac cos innego. Ja redu jeszcze nie próbowałem na takim typowym low fat wiec może warto


za jakoś godzine na trening, plecy w h*j czuje po wczorajszym treningu a dziś siady to moze byc lipa. Ale musze isc na trening, bo w niedziele moze pójde pograc w piłkę więc potem by mi dni nie pasowały.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak podkreślać zaznaczony mięsień? jakie cwiczenia

Następny temat

Plan treningowy na bazie HST do oceny!!

WHEY premium