SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17/dziennik/57,108,207/pods. redu 241

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 326993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21564 Napisanych postów 30793 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870571
kamikaz
Ogółem split z partią 2x na tydzień to typowo kulturystyczna zabawka, raczej siłowo byłoby ciężko.

A to dlaczego?
Weźmy push/pull. Jednego dnia masz WL, i tego samego dnia katujesz trica. Do następnego dnia push tricek spokojnie jest już wypoczęty, i jako pierwsze ćwiczenie tym razem dajesz PP, potem SQ, i chyba nie ma nic co stoi na przeszkodzie aby doyebać ciężaru w jednym i drugim? Potem drugieego dnia idzie MC, i co ma przeszkadzać w jego wykonaniu? Domsy na klacie robionej dzień wcześniej?

Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2012-08-29 22:28:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no w sumie racja z tym że na plecy jak cos to wieksza intensywnosc, objetosc itp, a nie musi byc kolejnego dodatkowego dnia, jakos źle pomyslałem

Tylko tez nie wiem czy się za bardzo nie porywam, bo prawdopodobnie juz od jakiegos dnia w przyszłym tygodniu zaczne prace, 3 zmiany wiec na poczatek moze byc ciezko sie ogarnac i przyzwyczaic.

Ale pomijając to to Pany waszym zdaniem co by było najlepsze dla mnie?
ta partia 2 razy na tydzień z wiekszą obnjetościa na plecy nawet spoko, podział na push/pull tez dla mnie git.
partia raz w tygodniu moze tez nie zła tylko ze wtedy plecy bym pewno dał dwa razy w tyg a Kami pisze ze to nie bardzo sie sprawdza, ale czy ja wiem.

No i tez mozna wziąc pod uwage to ze podziałem push/pull cwiczyłem jakos chyba od maja do konca czerwca(dwa miesiące). I potem do teraz cały czas split partia raz w tyg czyli tez jakies dwa miesiace.

W sumie do podziału push/pull mozna by było wrócic,

A jak nie to to ta partia 2razy w tyg i podział na jakies lekko, cięzko.
Jednego dnia jakieś ciezkie cwiczenia, a innego dnia jakieś mds, superserie, izolacje itp itd.

Siła by tez się przydała ale płakał nie bede o nia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
a może push/pull I/legs i pull II?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
zrob raz w tyg, ale dowal objetosci i intensywnosci - to zawsze działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
lucferka chyba troche przekombinowane;d

Antek czyli mówisz że raz w tygodniu by stykło, hmmm...może i masz racje. Jakby dowalił objętości i intensywności na plegar to by pewno podziałało.
Chociaż nie wiem czy i tak plecy nie było lepiej dac dwa razy na tydzien a inne partie raz, ale stawijac na to, to prwno lepiej juz wszystko dwa razy w tyg jechac;d

A patrzac na zdj z podsumowania to co Ci/Wam sie jeszcze najbardziej rzuca w oczu aby najbardzej sie na tym skupic?
szerokosc i dół klaty? jak i szerokosc barków wydaje mi się ze lipa, wąsko to wygląda. Pewno spora przyczyna to plecy, ale brak szerokości w klacie i barach pewno też.

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2012-08-29 23:50:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
mi się rzuca w oczy - brak masy, po prostu. Reszta wyjdzie w praniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no tez racja, aczkolwiek uważam że to co odstaje od reszty powoli mozna było by podciągac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Antos098
mi się rzuca w oczy - brak masy, po prostu. Reszta wyjdzie w praniu.



A mi się wydaje, że przesadzasz Antos. Redukcja bardzo dobrze zrobiona, wiadomo, że zawsze można zrobić coś lepiej ale bez przesady, jesteśmy tylko ludźmi nie cyborgami. Po drugie z tego co wiem najgorsze słowa jakie można usłyszeć od kumpla na siłowni to "spadłeś/masa zleciała", dla stosowności takich rzeczy się nie mówi, nawet jeśli masa spadła drastycznie.

pjona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
a gdzie napisałem, że redukcja się nie udała??
....
po redukcji czas na mięso i tyle. Tak ciężko to pojąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Spoko Pany wiadomo że teraz miecha trzeba dołozyc, tylko chodziło mi też żeby te najwieksze "luki" zaczac uzupełniac
No i nie zdecydowany jestem na co się w końcu zdecydowac czy partia raz w tyg, czy dwa razy w tyg, czy może podział push/pull a może jeszcze coś innego;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak podkreślać zaznaczony mięsień? jakie cwiczenia

Następny temat

Plan treningowy na bazie HST do oceny!!

WHEY premium