SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17/dziennik/57,108,207/pods. redu 241

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 326111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Tydzien 1, dzien 2, 09.01.2012

Plecy

-MC klasyk 10 serii 80kg
-uginanie nóg 3 serie po 12p 40kg
-podciaganie na drazku nachwyt 3 serie po 12 10 8p ciężar ciała


15min aero

W nocy słabo spałem, nie mogłem zasnąc ale mimo tego TRening miazga. W mc nie wiedziałem ile załozyc i zaryzykowałem 80kg po 4 seriach mysle se przeciez nie dam rady, ale nie odpusciłem, 3 ostatnie serie juz hardcore z serii na serie coraz gorzej, dół pleców najbardziej mi sie spompował zresztą prostowniki nie gorzej

uginanie lajtowo

drazek mi zayebiscie wszedł

Ogólnie pod koniec treningu zaczynało mnie cos tak jakby piec od brzucha ku przełyku już myślałem że pójdzie paw, jak kręciłem aero było jeszcze gorzej Ale te 15min wytrzymałem, szejka miałem obawy wypic ale poszło, posiłek potreningowy po godzine wszedł juz dobrze i potem juz było ok.

za tydzien chyba za wiele nie dodam 5kg to max, nawet nie wiem czy 5kg

DIETA:

trzymana

arnold ja tak dawno nie miałem zeby muliło, to daltego ze trening na hardkorze.

no ta strona dobra, czasme tam patrze ale rzadko, ale link nie chodzi bo cenzura na sfd wiec tzreba se sememu wpisac
a mi chodziło ze była tam pokazana łapa biergen czy jak sie to pisze

Ludi bo powiadomki siadaja.

cvfdbkz ja gainerów nie uzywam po treningu pije ~40g białka, 50g carbo i 60-70g rodzynek
muliło pewno dlatego że pod koniec treningu się zbierało na pawia.



p.s jutro mam pp i sie zastanawiam ile dac na sztange, dawno tego cwiczenia nie robiłem wiec pewno ze 45kg mnie zmiażdży

a jak z tym face pull co by było najlepsze za to cwiczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
najwyzej daj mniej w pierwszych seriach a w kolejnych dolozysz jak stwierdzisz ze za lekko


Face pull - a nie masz zadnego wyciagu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
ja bym dał podciąganie sztangi do obojczyka albo np. takie coś:
lezyśz na ławce na brzuchu. ławkę pewnie trzeba by było lekko podnieść np na krążkach
i dwie hantle w ręce.
i podciąganie sztangielek w górę, na zgiętych łokciach. robiliśmy coś takiego w eksperymencie u Pumy w czerwcu.
coś takiego:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Jak wyżej Możesz też zrobić wersje jednorącz, w podparciu jak do standardowego wiosła sztangielką( raz jedna ręka, potem druga). Albo podciąganie sztangi do góry klatki w opadzie 90st
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
adzik własnie nie mam żadnego wyciagu;/ lipa jak hvj

dabadu dzieki za filma, w sumie dobry patent

tibes musze pomyslec co wybrac, najłatwiej mi bedzie ogarnac to wiosłowanie to obojczyka/klaty bo juz kiedys to robiłem, reszty nie robiłem nigdy wiec na początku bym sie musial przyzwyczajac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
A jak w wl nie bedziesz dał rade to mozesz poprosic asekuranta, zeby Ci pomogl tak jak na filmie od 3;50


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Tydzień 1, Trening 3, 10.01.2012

Wtorek

bary
-Push press z kaptura 10x10 40kg
-wiosłowanie do obojczyka 3x12p 40kg
-unoszenie talerzy bokiem stojąc 3x12p 5kg 7,5kg 7,5kg

15min aero

Trening ok, pompa na barkach zayebista, zacząłem asekuracyjnie od 40kg i w sumie to była dobra decyzja bo juz pod koniec było ciezko ale 2,5kg może 5 kg dałbym rady wiecej, ale to za tydzień.
wiosłowanie do obojczyka chyba sie dobrze sprawdzi fajnie wchodziło
unoszenie bokiem talerzami w sumie pierwszy raz robiłem 5kg nie czułem 7,5kg juz poczułem ale ciezko sie trzymało dwa krazki bo palce bolały.

Dziś na plecach po wczorajszym treningu czuje spore zakwasy, szczególnie jakbym sciągnał łopatki do tyłu
zresza na dwójki wczoraj w sumie było tylko uginnaie a tez je czuje

DIETA:

ogarnieta dzis poszło 5 posiłków ale wiekszych
ostatnio strasznie mi posmakował ser żółty wiec czasem dodaje do ostatniego posiłku
wiem ze może w moim przypadku to nie do konca dobre ale w koncu masa i w dodatku nie łącze z weglami


wojtek hehe asekurant se przy okazji bica pocwyczył
ja cwicze sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
GVT lecisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Już widać, że to GVT

Czułeś Marian przypływ energii i dostosowanie się mięśnia do obciążenia w 6-7 serii? Dla mnie najlepsze co jest na GVT. W 4-5 serii mięśnie płoną, a w następnych seriach jest zaj**iste uczucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
mi od 3-4 serii to w każdej już płoną...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak podkreślać zaznaczony mięsień? jakie cwiczenia

Następny temat

Plan treningowy na bazie HST do oceny!!

WHEY premium