SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17/dziennik/57,108,207/pods. redu 241

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 327339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm, czyli widzę, że w lecie chcesz się bawić. Ja chcę na czerwiec być już gotowy, a lato tylko na utrzymanie. Czerwiec+Lipiec+Sierpień+Wrzesień = party life time

Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2012-02-13 23:49:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
TYdzień 6, 14.02.12

DZiś trening barków, ale nie zrobiony według planu tylko inaczej, ze względu że ostatni tydzień to pozwoliłem sobie na coś innego niż jest w planie.

A na treningu byłem u cvfdbkz, forme prezentuje niezłą, jest sporych gabarytów, jak dołoży do tego jeszcze troche masy to bedzie byk Troche wzrostu by mi mógł pozyczyc cvfdbkz katował klate, podpatrzyłem gilotyne i chyba ja dam w kolejnym planie

ALe przejdzmy do tego jka ja przetrenowałem barki, w sumie cwiczyłem jak nigdy bo robiłem co chciałem a nie tak jak zawsze według planu. Ale barki dobrze przeczwiczone.

dokładnie nie pamiętam ile serii ile powtórzeń

1.Wyciskanie zza karku na maszynie smitha 6 serii, powtórzenia róznie 12-6, cięzar sam nie wiem ale nie duzy
2.unoszenie do brody hantli 4x12 rózny obciążeniem, aczkolwiek nie wiem ile to ważyło
3.unoszenie hantli bokiem 4x12 j/w
4.unoszenie w opadzie 3x12 nie wiem ponad 10kg pewno jedna hantla
5. bodajze to były odwrotne rozpiętki

TRening spoko, barki swoje dostały, ale jak to pierwszy raz na nowym miejscu człowiek nie "swojo" się czuje. ALe siłka bardzo przyjemna, ludzie spoko.

1. pierwszy raz chyba na tej maszynie miałem okazje robic barki i jak dla mnie średnio dzwiny ruch z góry narzucony
2.dobrze poszło
3.j/w
4. j/w
5. tył barków zayebiscie było czuc, nigdy tego cwiczenia nie robiłem ale chyba nic tak dobrze mi na tył barków do tej pory nie weszło, w sumie to robiłem na jakis dwóch maszynach, jendo jak pisałem był odwrotne rozpiętki a drugie nie wiem jak sie nazywało może cvfdbkz wyjaśni


DIETA:
trzymana

~~

Cokta to dobrze mas zjak przed toba jeszcze tyle masowania

Przemyski załatw se nową wątrobe, jak tyle bedziesz balował

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2012-02-14 22:51:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21589 Napisanych postów 30810 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870735
Kurde, też bym się z kimś z forum przeszedł na trening! Matju miał przyjechać w ferie, ale niewypaliło Chociaż on i tak jest leszcz, więc pół biedy

A gilotyna ładnie ora cycki, też polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PRZ
Marian wątroba posiada naturalną zdolność samoregeneracji
Dzis widze wszyscy bary robią, wchodzi Ci smith zza karku? Mi w ogóle nie wchodził zza, ale za to z przed karku idealnie


Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2012-02-14 23:10:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
prz no ja mam do ciebie za daleko, chyba ze ty wpadniesz ale ja mam słaba siłkę.

Przemyski ja zawsze mam barki we wtorek
własnie dziś zamaist pp robiłem na maszynie smitha i to mi słabo wchodziło, a pp nawet ładnie wchodzi. Nie chciałem jakoś tam robic pp, stwierdziłem że jak juz jestem na lepszej siłce to trzeba to wykorzystac i popróbowac tego czego nie mam w domu, a jakbym robił pp 10 serii to potem juz bym mało co zrobił, ale teraz troche żałuje ale i tak było dobrze



p.s zapomniałem napisac ze wczoraj jeszcze zrobiłem łydki tym sposobem co Cotka zachwala cvfdbkz robił wiec tez spróbowałem.
i szczerze cięzko, juz w połowie czułem palenie i potem ruchy były jakie były, prawa noga mi wczesniej wysiadła bo kiedys było śródstopie poskręcane na śrubie i jest słabsza.

p.s2 na barkach odczuwalne domsy, szczególnie tył barków
na plecach również się domsy utrzymuja do dziś


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2012-02-15 09:31:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34922
Byłes na silce u cvfdbkz czy z cvfdbkz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
z cvfdbkz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Jeszcze zrobiłes unoszenia bokiem na maszynie i łydki
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
o łydach wspomniałem dopiero dziś bo mi wyleciało z głowy, ale dziś zakwas na nich czuc mimo ze były zrobione byle jak.
no to unoszenie dobrze wchodzi, jednak maszyny też czasem są dobre;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Łydki Ci sie zregeneruja cołkowice tak do Piatku mysle
jak nigdy tego nie robiłes a zaczniesz to łydki sa ostro zmasakrowane na poczatku.
Pomysl sobie ze niektorzy robia po kilka takich obwodów naraz

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-02-15 22:33:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak podkreślać zaznaczony mięsień? jakie cwiczenia

Następny temat

Plan treningowy na bazie HST do oceny!!

WHEY premium