SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17/dziennik/57,108,207/pods. redu 241

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 326091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
No to na poczatek, plegar dwa razy w tygodniu
Szerokosc/Grubosc

Specki na plecy jakos sobie nie wyobrazam, moze tylko ja tak mam ale cwiczyc plecy wiecej niz dwa razy juz mija sie z celem, IMO. i tak wystarczył by jeden ciezki trening



Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-08-16 13:33:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no cos muszę pokombinowac...nigdy nie lubie planów nowych układac.

moze opcja grubosc/szerokosc była by niezła. Teraz mi się przypomniało ze nawet gdzies na kompie będe miał zapisany własnie chyba taki plan.

kiedyś juz też cwiczyłem plecy 2x w tyg i było tak ze w poniedziałek plecy lekko z klatą, a w piatek już same plecy.

Trzeba to bedzie tak ogarnac żeby mi w końcu plegar rozyebało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
szczerze,zawsze omijalem Twoj dziennik,bo masz wkvrwiajacy avek ,ale widze,ze fajnie prowadzony i nie bede zbyt oryginalny i po dotarciu do podsumowania redukcji rzuce krotko:WOW. swietna robota i oby tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
czyli czas zmienic avek,
tak serio to juz jakiś czas temu miałem zmienic ale mi się nie chce, bo już faktycznie nudny;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jak ogarniesz coś z plecami daj znać
Tzn pochwal się jak to wygląda :>

SIŁA!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajny avek maniuś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
jak ogarnę to dam znac pewno wspólnie na forum ogarniemy, przecież poradzice co nie co.

tak na 100% mam zamiar ruszyc gdzieś od połowy września, teraz troche luzu się przyda, w sumie wcale tego luzu nie ma;d

miałem robic klika dni przerwy ale chyba zrobię własnie dopiero przed samym ryszeniem z cyklem masowym i nowym planem.

a teraz co nie co potestuje, pocwicze jak mi sie podoba, weekend poimprezuje w koncu po ponad 3 miechach wymagającej michy cos sie nalezy;d

no i tez by sie przydało jakoś robote ogarnac...z a tym jak wiadomo lekko nie ma.

Dawid trochę słabo wyszło, mało co widac, ale nie znam się na obróbce zdj itp wiec tylko zmniejszyłem i nic nie kombinowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
dobry avek. tamten juz naprawde sie przejadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Teraz dopiero zobaczyłem podsumowanie redukcji-kozacka przemiana.
Wyglądasz paradoksalnie na większego



Co do pleców-tak naprawdę 2 dni to może być największy standard-gdzie w jednym dniu robimy najszersze/teresy a w drugim całe czworoboczne/prostowniki

Na 3 dni można już to ładnie rozplanować,np:

Grubość pleców/Szerokość pleców/Kaptury całe-bo to kawał mięcha a nie tak jak sądzą niektórzy " wystające górki obok szyi".

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2012-08-17 15:13:46

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ronie dzieki

te plecy bedzie trzeba jakoś ruszyc, mysle że do kolejnej redu z daze ze dwa cykle priorytetowe na plecy zrobic i w tym moze raz specka.

mam teraz juz wyciągi więc będzie większe pole manewru.

od około połowy wrzesnia będę chciał wystartowac.

cały plan jak będe układał to bede na penwo pytał co nie co w dzienniku, więc wtedy rada od kazdego i wspolnymi siłami ułozymy coś co rozyebie moje plecy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak podkreślać zaznaczony mięsień? jakie cwiczenia

Następny temat

Plan treningowy na bazie HST do oceny!!

WHEY premium