SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17/dziennik/57,108,207/pods. redu 241

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 327669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10667 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609963
tylko troche drogo wychodzi.

aha zapomniałem dodac ze był jeden zawodnik który przyszedł w koszulce sfd. Ale nie pamiętam jak sie nazywa i które miał miejsce bo nie byłem do konca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3666
sądząc po nazwie dziennika myślałem że lipa a tu naprawdę jest zaj**iście tylko tak trzymać ja zacząłem ćwiczyć mniej więcej jak ty z tym że ważyłem mniej ale u mnie takiego progresu nie ma :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10667 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609963
progres zawsze może byc większy i ja też pewno mogłem z tego wyciagnac wiecej...

~~~~~~

Wczoraj micha do godziny 16 trzymana, chociaż w sumie nie do konca bo zjadłem dwa kawałki ciasta.

A potem poszedłem na grilla zjadłem 2 kiełbachy i dwie kromki chleba, naleśnika z owocami( dziewczyny robiły to trzeba było spróbowac, ale bym zayebisty).
Poźniej poszliśmy na festyn. Alko też troche wpadło pewno ze 400ml i cola, oszczędzałem się bo dziś rano no 8:30 do dentysty szedłem;d

Wróciłem do domu około 3 zjadłem twaróg i poszedłem spac. Wstałem o 7:30;/
Myslałem że dentystka mnie nie przyjmie ale chyba najwyraźniej nie poczuła alko

Dziś pewno zrobie trening bo mam ochote.
Wypadało by machnac klate albo plecy albo to i to bo ostatnio taki trening był ponad tydzien temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3666
szkoda mi zakładać nowego tematu to może ktoś tu udzieli rady - mam najgorszy gen na ręce może ktoś by mi doradził jakiś siekiera trening albo 2 razy w tyg ja robię na jednej sesji - przedramię tric i bic . Tric - unoszenie sztangielki do góry zza głowy 2 razy , wyprosty sztanglielki w opadzie tułowia , wyciskanie francuskie no i na koniec dobijam pompkami a bic to uginanie ręki ze sztangielką 2 razy , łamana noi z suplimacją na koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
A ćwiczyć też mamy te łapy za Ciebie, czy to już ogarniesz sam? To czyjś dziennik, miej trochę wyczucia heh.

Marian, sorka za spam ale powiadomki - sam rozumiesz

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10667 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609963
AndrjuU nie wiemy o Tobie nic wiec ciężko coś doradzic...byśmy coś wiecej musieli wiedziec,
Czasem też dużo nie znaczy że dobrze.
Aha i supinacja jak coś

kami spoko czyli wracasz do nas, koniec urlopu

~~~~

Dziś zrobiłem plecy i klate w superseirach i fajne poszło, nawet dobra pompa. Sylwetka po weekendzie troche ucierpiała na jakości ale tragedii chyba nie ma.
Wpiski nie chce mi sie dawac bo trening układany na miejscu z rozmachu. Ale może potem uzupełnie.

Dieta juz mozna powiedziec ze dzis LF

Suma dobowa: 2453 kcal 243 g białka 55 g tłuszczu 236 g węglowodanów



Zastanawiam się jeszcze jak robic w DNT czy tez typowe low fat czy tak jak prz jakiś czas temu robił ze wegli 1g i podbic fatem?

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2012-08-20 21:18:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Ale z czasem podbijaj te kcal bo dalej jest malutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21607 Napisanych postów 30837 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871025
Przecie to tylko dzisiaj tak, jak cały łikend chlał i czitował...
Spokojnie, najważniejsze zebyś się znowu nie zalał od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10667 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609963
no wiem ze mało, ale redu kończyłem na tych 2300-2400 to tez nie chce od razu szalec i załozyłem że te około 2500 stykne narazie.
A też teraz wiecej węgli a przedtem było więcej fatu wiec to też pewno szok dla organizmu. No i póki co jeszcze takie 100% low fat to to nie jest, bo jak weekedny sie cos podje to btw na pewno sie nie zgadza.

A Weekendy sie pewno też nadrabia te kalorycznosc. Ale tez jakoś na zarcie sie nie rzucam, jedynie poprobowac(no oprócz soboty;d, ale tam to wiekszosc to miecho było wiec lajt)


jesc bym mógł dużo wiecej, ale boje się zalania...w dodatku jeszcze podbijajac weglami.
a głody praktycznie jestem zawsze;d

a też nie wiem co robic w te DNT, ale póki co chyba pojade tak ze węgle w dół a podbije fatem

Zobacze jak będe reagował i jak juz sie skoczą wakacje(dla mnie) to wtedy juz moze w DT i DNT tak samo pojade.

Bo h*j wie jaki jest dla mnie w miare bezpieczny próg wegli. Bo jakby nie patrzec to jak na mnie to już jest sporo.

dzis jeszcze do sniadania nie zjadłem węgli bo nie nie miałem za bardzo czasu.
A z rana to omleta bym chyba zjadł z 200g płatków:D


p.s no i kokosa sfd dzis spróbowałem i faktycznie dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
zobaczyłem podsumowanie - super wyszło!

Skup się na szerokości pleców, nie musisz od razu wjeżdżać na grubość/szerokość. Na początek pomoże sam drążek w 2-3 chwytach w jednej serii np. 3pow szeroko nachwyt, 3pod szeroko podchwyt, 3pow neutral byle tylko pracować grzbietem, nie wybijać się w górę z bioder bo na drążku nie tylko negatyw jest najważniejszy. Do tego dodasz jakieś sciąganie do karku i masz komplet w zasadzie, później wiosła itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak podkreślać zaznaczony mięsień? jakie cwiczenia

Następny temat

Plan treningowy na bazie HST do oceny!!

WHEY premium