SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17/ pods,str.179 i 196 new 240

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 249159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
dobrze jest... pociśnij jeszcze może boczki zejdą...
Ale jest chyba coraz lepiej

Będzie forma na lato dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Nie będę inny niż poprzednicy - robi się konkretnie, łapa zayebiście ! Micha dobra, trening dobry, zapyerdalasz jak wół to, co ma nie wyjść ?! Kwestia czasu, kiedy zobaczysz skośne brzucha.

pzdr !

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10665 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609962
jutrzejszy trening zrobiłem dzis;


1.pompki RAMPA 6 6 6 6+2,5kg 6+7,5kg 6+10kg 6+15kg (+2,5kg)
2A wyciskanie na skosie 4x8 40kg 55kg 60kg 70kg
2B rozpiętki poziom 4x10 7kg 11kg 11kg 11kg
3. mds skos 45*/skos 30*/poziom 3-4 serie po 10 powt pierwszego członu a reszta na max 2x16kg 1x17kg 1x21kg reszta max

45min rowerka

poszło ok nie ma co pisac za duzo

micha:
1.5jajek+oliwa+ogórek+jabłko
2.50g ryżu brązowego+200g piersi+pomidor
TRENING
45MIN ROWERKA
-35g białka+25g glukozy+banan
3.100g ryzu białego+200g piersi
4.4jajka+ogórek
5.4jajka+sałatka zielona+jogo
6.twaróg+oliwa

brakło mi glukozy bede musiał dokupic

Ludi ja rok temu redukowałem na ckd i było tak ze na górze mało fatu było a boczki dalej zostały po reduckji, ale zreszta moze widziałes zdj w galerii

wiec narazie wegle beda z zobacze jak w czerwcu bde dalej redukował i bedzie bez efektów wtedy pomysle

darnok witam i zapraszam cześciej
zgadam sie w 100% ze plecy najsłabsze

canecorso no nie ma innej opcji trzeba robic dalej swoje jutro tylko zeby sie za bardzo nie pokusic na smakołyki zeby redukcji nie zyebac

dabadu no jedziemy dalej nie ma innej opcji,

forma musi byc!! w koncu taka zeby mnie zadowoliła

arnold ehh do skosnych daleka droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Jest dobrze , smalcu zleciało.
Nie długo będzie żyłka na bicu
i będzie very good.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ładnie pompki na poręczach +15kg.

Jeszcze raz wesołych Świąt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3438
Ty Marian chcesz robic (ew) interwaly w dni z silownia ? Bo jesli nie to mam pytanie: co w wypadku kiedy robisz dajmy na to HIIT w dni bez silki,ale dojdziesz juz do momentu gdzie nie ma w diecie zadnych wegli w ten dzien,odpuszcza sie wtedy tr interwalowe (bo metabolizm juz sie nakrecil itd) czy nadal staramy sie je robic pomimo braku ww ?

solaros napisal cos takiego tutaj : imo na poczatek lepiej dac hiit
gdy wiecej wegli sie spozywa
gdy pelniejsze zbiorniki glikogenu
czyli co w momencie,gdy tych wegli juz nie ma w diecie w DNT ?

Marian ty walczysz z boczkami,a ja z tylkiem tylko,ze ja juz jestem w koncowce redu,a tylek nadal jak szafa... masz jeszcze sporo czasu zeby sie ich pozbyc, uda ci sie -nie ma innej mozliwosci

Pozdrawiam

Zmieniony przez - jacek2518 w dniu 2011-04-24 17:32:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10665 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609962
wyjechałem z domu o 11 a wrociłłem dosłowanie 10min temu dopiero masakra;/

ale po pierwszym posiłku dzis zrobiłem tabate potem drugi posiłek zjadłem jeszcze w domu a reszte u rodziny

ogólnie to nie zjdałem ani grama słodkiego, ziemniaków itp ale do h*ja miecha jeszcze chyba nigdy w zyciu tyle miecha w jednen dzien nie zjdałem, ale wolałem ładowac miecho niz jaies cista bo pewno mniejsze zło, a na łakocie w *** ciągło ale jakos dałem rade

miecho niby tez niektóre smazone to wiodomo ale mysle ze i tak lepiej to niz cista itp

wygladało to mniej wiecej tak

1.4jajka+oliwa+jabłko+pomiidor
-10g BCAA
TABATA
-40g białka+banan+25g rodzynek
2.200g schabu+pomidor
3.i to juz było u ciotki od ok, godziny 13(obiad) do godziny 20:30 weszło: sporo sałatki pekińskiej, pomidory, ogórki a z miecha: ok. 200g piersi gotowanej, 450g łopatki wieprzowej z rękawa( na poczatku myslałem ze to schab bo tak za***iscie wygladało) dwie rolady, 3 szaszłyki, 4jajka

a teraz jeszcze pewno popije porcje białka bo juz nie chce do siebie nic wpychac, bo troche sie czuje najedzony

wiec +/- weszło dziś grubo ponad kilo miecha wiec białka sporo, i tłuszczy pewno tez torche w tym było
były jeszcze kotlety z piersi ale panierowane to sie nie tykałem bo na pewno było w nich najwiecej fatu

ciotka chyba opeierdoyliła jakos masarnie ze tyle miecha miała

alko nie było nic bo jako kierowca

ale h*j mysle ze to jakos niegatywnie na redukjcie nie wpłynie



Volferine dzieki jak dzisiejszy dzien jakos bardzo negatywnie nie wypłynie na reduckje to powinno byc dobrze bo dzis troche podlało ale chyba wody "pociagło"
ale tak sie ciesze ze nie skusiłem sie na nic słodkiego, i praktycznie wegli dzis nie było

Matth3w dzieki, wesołe to by były jakby masa była

no w poreczach staram sie dokładac ale juz coraz cieżej


jacek ja narazie nie bede chyba robił HIIT-u bo raczej kondycja mnie nie pusci, a jakbym robił to na pewno w dni bez siłki a po siłce aero

tak dzis na szybkosci tylko powiem bo troche zmeczony jestem ale chodziło chyba oto ze jak nie ma wegli to ciezko zrobic HIIT poprawnie i dlatego najlepiej go robic np, po ładowaniu lub w dni w które masz węgle

no ja z boczkami penwo bede do konca walczył, a dupa tez jest duza, ael nie przeszkadz ami to tak jak boczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Trzeba było jeść to na co masz ochotę. Taka prawda, bo IFBB nie jesteś(my) bf jest jaki jest, a Święta i spotkanie z rodziną jest raz na jakiś czas. Na zawody przecież nie jedziesz, że nie możesz podjeść.

Ps. Mondralom z 35 w witce od razu dziękuję za komentarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10665 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609962
Aylar no ja wiem ze mogłem podjesc, bo zawsze to mówie" pro nie jesteśmy" i nawet 99% z nas nimi nie bedzie chociaz by chciało...

ale patrzyłem na to z wyprzedzeniem w przyszłosc iz jak juz kiedys wspominałem w piatek prawdopodobnie bede na imprezie na której wypije cos alko wiec tego syfu co przez świeta bym podjadł zostawiam luke na piatek na to alko i moze jakis fasfood...

ogólnie to jedynie zawsze mnie ciagnie do słodyczy bo np. zmieniaki, biały chelb czy tam te fasfoody to nawet do tego mnie nie ciagnie

ale to słodyczy jak najbardziej ale obecnie juz mam rekord bez jedzenia słodyczy wczoraj sie zaczał 6tyg
od tamtej pory tez nie wpadło ani grama alko jedynie kiedys tam hamburger i tyle co wczoraj podjadałem fuul miecha...
a tak to sie nawet trzymie a efekty tak nie sa proporcjonalne do tego..


p.s dziś trening nóg za mna, najgorszy trening chyba jaki do tej pory miałem masakra, mało checi, zero mocy porazka jakas
ale o tym wieczorem przy wpisce napisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Popita i zagrycha też swoje kalorie i cukier ma Myślę podobnie. Nawalę syfu przez święta, a w poniedziałek idę na urodziny.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-04-25 16:19:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4500km od domu 2500m.n.p.m Vol II/log żelesia

Następny temat

dziwna klatka

WHEY premium