SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17/ pods,str.179 i 196 new 240

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 247442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Węgle możesz lekko obciąc podczas wolnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
no a jak, ale na serio brzuch sie wydaje wiekszy po swietach a teraz jeszcze tydzien o******lania


hahah :D
ja to juz w ogole od mniej wiecej wigilii pogodzilem sie ze mi w brzuch poszlo
Jeszce teraz po sylwku troche micha czitowana byla.
No ale nie ma lekko, kac moralny motywuje

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
regeneracja trwa, ale nie wiem czy cos przez długi weekeng nie zagram w jakos piłke albo hokeja moze negatywanie to nie wpłynie

micha z dziś nie chce mi sie pisac ale napisze:
1.80g owsa+4jajka+mleko,kakao+pomidor
2.50g makaornu durum+udko z kurczaka
3.bułka+100g piersi zkurczaka
4.4jajka+oliwa+pomidor
5.ok,180g wieprzowiny
6.wejda 3-4 jajka+oliwa

volvo no nie ma o******lania sie ja najchetniej od razu bym zaczał cykl z tymi "zabawkami" tylko ze pod koniec stycznia mam urodziny a nie chce zeby podczas cyklu wpadło jakies pare piw czy cos...

demolub dzieki no moze by i poszło ale nie miałem pasa i troche sie bałem

adzik no staram sie wegli jesc mało, chodz w sumie ja ich zawsze nie duzo jem w porównaniu do niektórych...

Xardero szczerze to ci powiem ze swieta nawet nie był takie złe micha była serdnia ale ani razu sie nie na******lałem niewiadomo ile
a w sylwka wiadomo alko wpadło




edit:

dziś dalej opierydalanie

mysle jak zrobic ztym treningiem znaczy sie w które dni cwiczyc zbey bi najlepiej pasowało czy tak jak pisałem ze od niedzieli czy inna opcja by mi pasowała ale to bym juz musiał od jutra zaczac cwiczyc...


micha
1.4jajka+80g owsa+dzemm
2.bułka+100g piersi
-obwazanka takie cos od bułki ale małe to było(zaczitowałem sobie)
3.80g makaronu durum+200g piersi+sałątka zpapryki
4.taka niby pizza*
5.3jajka+ogorki
6.wedja 3-4 jajka+oliwa

*zrobiłem omleta z4 jajek na to dałem 100g piersi z kurczaka pomidora ogorki, platerk sera i troche majonezu przyprawiłem przyprawka do kurczaka i ****a wyszło mizaga

nie wiem co jest ale kurde niby nie jem mnije niz przed regeneracja ale mam tak ze po niektórych posiłkach jak zjem to za chwile jestem głody i ssie strasznie...

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2011-01-05 20:52:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Po jakich posiłkach np. Cię tak ssie? Może źle skomponowane są?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dzis np, po sniadaniu szybko ssało ale nie zawsze tak jest dziś jakos i wczoraj było podobnie zobaczymy jak dzis bedzie

a potem jeszcze po piersi i ryzu tez po jakims czasie byłem głodny

i zapomniałem dodac ze wtedy opierdoyliłem jabłko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Przerwa dłuższa niż tydzień nikomu jeszcze nie zaszkodziła.

Lepiej odpocząć dłużej, niż za mało - zwiększasz aktywność, trza być wypoczętym


A ssanie - ja mam np dzien po aero takie "braki" w żołądku ze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
mnie też ssie nieraz strasznie, zwykle tak w środku dnia
po posiłkach gdzie będzie więcej tłuszczy nie powinno szybko być głodu bo wolniej się wchłaniają, tak czytałem i u mnie się to raczej potwierdza

...albo dołóż kcal, bo coś mało wcinasz

a pizza taka wchodzi zayebiście, aż mnie teraz naszło właśnie żeby sobie cyknąć coś takiego

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Z tym ssaniem to czasem też tak mam
Wlasnie nie wiem o co chodzi, bo posilki raczej mam skomponowane podobnie kazdego dnia, a jednak czasem wpycham taki przed treningowy na sile, a czasem zjem go az za szybko, mija ~godzinka i juz bym cos opierdzielil

//edit
Np. teraz przeczytalem o twojej pizzy i juz mnie ssie

Zmieniony przez - Xardero w dniu 2011-01-06 00:48:36

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
adzik wiec przerwa bedzie trwałą do niedzieli a od niedzieli ogien, na poczatku pewno pierwszy trening taki lajtowy bedzie
dziś troche aktywnosci było na łyzwach ale zjem troche wiecej to moze regeneracja zaburzona nie bedzie
dzis sie zwazyłem na czczo to 89kg

carbon no tam gdzie wiecej tłuszczy to ssania nie ma
ale ogolnie rzadko mnie ssie, ale jesc zawsze mam ochote

no ta "pizza" jest mega

Xardero wiec próbuj pizzy



dzis troche pojezdziałem na stawie i pograłem

micha zdziś:
1.4jajka+80g owsa+mleko,kakao+ogórki
2.80g makaronu durum+200g piersi+ogórki
ŁYZWY
-20g białka+pomarancz
3.80g makaron durum+180g piersi z kaczki+saąłtka z papryki
4.4jajka
5.tu byłem u rodziny wiec wszło: jakies tam jajko,kawałek placka, dwa cukierkii chipsy(nie jadłem ich od niepamietach czasów)
6.wejda 3-4 jajka+oliwa


wiec jeden posiłek był dziś taki czitowaty ale to przez adzika mnie na słodkie wzieło

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2011-01-06 21:05:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Co chwile cheat a potem pyerdolisz ze podlewa i retencja wody.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4500km od domu 2500m.n.p.m Vol II/log żelesia

Następny temat

dziwna klatka

WHEY premium