SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17/ pods,str.179 i 196 new 240

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 245781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
wpiska z dzis

dzis był taki trening:
- 30 sek burpees
- 30 sek pajacyków
- 30 sek podskoków kolanami do klatki
- 30 sek walki z cieniem
i tak przez 20min, pomiedzy tym max 30s przerwy


15min taboreciku

jak byłem na węglach to taki trening dużo lżej sie robiło, a dzis był niezły zajaz a jeszcze takie ciepło dzis ze szok jak robiłęm taborecik to pod dosłowanie ze mnie cały czas kapał

micha:
1.4jajka+20g orzechów+pomidor
TRENING
2.200g wątróbki drobiowej+łyżka oliwy+sałatka zielona
3.200g makreli wędzonej+kapusta kiszona+ogórek
4.4jajka+oliwa łyzka+sałatka,ogórek
5.jajecznica(3jajka+30g boczku+cebula)+sałatka
6.wejdzie 200g twarogu+łyżka oliwy


rossi własnie zaciekwaiło mnie to w tym artukule ze na łądowaniu by mozna taki syf jesc,
skoro byłki i chleb to wegle złozone to bedzie okazja zeby w koncu zjesc kromke białęgo chelba, tylko z czym chyba z piersia
w piatek kupie sobie rodzynki, jakiegos banana, jabłko kiwi i dam do dwóch pierwszych posiłków po treningu
a co do tej glukuzy to mozna w byle jakim skelpie kupic? bo nigdy
sie z tym nie spotkałem
a na słodka herbate nawet nie mam ochoty przyzwycziłem sie do gorzkiej, wolałbym wypic szklane soku
dzis jak rodzicie jedli lody to miałem ochote

p.s dzis rano sie zwazyłem i waga pokazała pomiedzy 80 a 81kg a wiec od tygodnia ubyło około 3kg ale to zapene sama woda której było sporo, i jka pas zmniezyłęm to tez jakis tam centymetr mniej, ale po łądowniu pewno wszystko spowrotem wróci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raczej w większości woda

Bułkę z piersią, pomidorem, musztardą - ja tak jadłem. I tona frytek z piekarnika, pieczonych bez tłuszczu

Glukozę w którymś spożywczym albo w aptece powinieneś dostać, ale możesz się obejść i bez niej.

Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2010-06-09 21:32:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
no na pewno woda bo fat raczej jeszcze sie nie pali...a na pewno nie tyle

ja zbytnio nawet smaku nie mam na ziemniaki, ale taka bułke albo chleb to bym zjadł
i frytki w sumie tez ale jak to zrobic w piekarniku i bez tłuszczu?;>normalnie dajesz frytki na brytwankę i nie spali sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No trochę mi przywierało do blachy
Ale możesz leciutko natłuścić ją przecież.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Tylko uważajcie bo te mrożone fryty często są już tłuste. Lepiej samemu ziemniaki pociąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
mam jeszcze pytanka co do jutrzejszego treningu

Piątek

Nogi

1 Przysiady 2 8
2 Uginanie nóg leżąc na maszynie 2 10 MC na prostych?
3 Wykroki 2 10
Łydki 4 Wspięcia stojąc 3 10

Klatka 5 Wyciskanie hantli na ławeczce poziomej 3 10 nie mam takich duzych hantli to bedzie sztanga?

Plecy 6 Wiosłowanie sztanga 3 8

Klatka 7 Rozpiętki w skosie 2 10 na poziomej beda?

Plecy 8 Podciąganie na drążku 2 10 nachwyt czy podchwyt?

Barki 9 Wyciskanie żołnierskie 2 8 czyli zza karku?

Barki 10 Unoszenia hantli na boki 3 10

Biceps 11 Uginania ramion ze sztanga stojąc 3 8

Triceps 12 Wyciskanie w wąskim uchwycie 3 10 na ławeczce poziomej?

Brzuch
13 Spięcia 3 15
14 unoszenie nóg 3 15



rossi ja tam raczej nie bede robil zadnych frytek, moze na nastepnych ładowaniach...


Bachman jakbym robił frytki to tylko i wyłącznie samemu


kurde ale dziś skwar wiekszy niz wczoraj, oby tylko nie było burzy bo na 21 mam zaplanowane areo


edit:

właśnie wróciłem z aero które trwało nieco powyzej 30min

micha z dzis:
1.4jajka+20 orzechów+pomidor
2.4jajka+30g boczku+ogórek
3.170g makreli wędzonej+kapusta kiszona+ogórek
4.3jajka+30g boczku+sałatka
5.200g wątórbki+ogórek+łyzka oliwy
30 MIN AREO
6.wejdzie 200g twarogu+oliwa

dzis czułem sie taki płaski, chyba juz jestem wypłukany z tego glikogenu, ale teraz jak wróciłem z areo to nawet troche lepiej

juz nie moge sie doczekac ładowania musze jutro kupic rodzynki i jakies banany
ale kurde jeszcze nie wiem czy trening uda mi sie zrobi około 14 i czy raczej późnym popołudniem bo na jutro mam jeszcze troche innej pracy no chyba ze bedzie padac to wtedy cały dzien dla mnie
bo była by szansa zrobic trening tak koło 10 moze 12 ale to chyba za wczesnie? lepiej chyba poźnym popołudniem i ładowac do soboty do wieczora...

jeszcze bym bardzo prosił jakby ktos rzucił okiem na ten plan powyzej



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-06-10 21:50:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MC na prostych?

Tak

nie mam takich duzych hantli to bedzie sztanga?

Tak

na poziomej beda?

też tak

nachwyt czy podchwyt?

Zrobiłbym bym nachwyt, bo cięższy

czyli zza karku?

Nie, sztangę opuszczasz z drugiej strony, do okolic górnej części klatki piersiowej.

na ławeczce poziomej?

zgadza się

bo była by szansa zrobic trening tak koło 10 moze 12 ale to chyba za wczesnie? lepiej chyba poźnym popołudniem i łdowac do soboty do wieczora...

Tak. Najlepiej jeśli zaczniesz wieczorem i skończysz następnego dnia wieczorem.
Ja pod koniec zro0biłem trening wcześnie rano i ładowanie do wieczora. Moim zdaniem to też dobra opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
rossi wielkie dzieki

a z tym treningiem to zobacze jak to jeszcze wyjdzie, jak bedzie padac to bedzie bez problemu ale raczej sie na to nie zanosi wiec bedzie pewno praca to i troche wysiłku tez bedzie ale mam nadzieje ze bardzo to w treningu nie przeszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
i jednak dzis jeszcze cieplej niz wczoraj, z tym treningiem to nie wiem jak zrobic zeby było dobrze... bo albo zrobie trening o 15 a jak nie to kiedys koło 20

wczoraj miałem taka ochote na ładowanie i zeby w koncu sie na jesc a dzis wogóle nie mam ochoty na jedzenie, nawet tych posiłkow sa zawsze to tez nie mam na nie wogóle ochoty... w gębie mam jak w trampku jedynie co mam ochote na zeby sie napic czegos zimnego i słodkiego a tu niestety tylko woda woda i herbata

myśle ze jakos ten trening przemorduje i jak zjem od razu po treningu dwa banany i rodzynki to smak wróci
dzis juz nawet chromu nie brałem

p.s bede musiał zainwestowac na przyszły tydzien w pepsi max albo cole zero i jak beda taki dni jak dzis ze skar i w gebie trampek to wtedy bede sobie popijał taka zimna pepsi a cukru w niej nie ma wiec na ckd moze byc


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-06-11 14:06:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Noo, to jesteśmy w domu!
Trampek to dla mnie potwierdzenie tego, że ketoza Cię dopadła

Jak tylko zaczniesz jeść węgle, wróci apetyt
Jedz warzywa na ładowaniu, bo zgaga może dać Ci się we znaki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4500km od domu 2500m.n.p.m Vol II/log żelesia

Następny temat

dziwna klatka

Wiecej