SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17/ pods,str.179 i 196 new 240

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 247405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
1.w DT kerte biore 5g do sniadania i 5g 30min przed treningiem, a w DNT 5g do sniadania? - ja standardowo biorę na 15minut przed śniadaniem ale wiem, że ponoć nie ma znaczenia jak ze śniadaniem. Ale to ja
30 minut przed treningiem i dałbym bezpośrednio po treningu też 5 gram.
W DNT przed śniadaniem i ok 30minut przed porą obiadową.


2. 5g to jest ile mała płaska łyzeczka?(nie mam takiej dokładnej wagi zeby zwazyc) i w czym ja rozpuszczac normalnie we wodzie czy dawac na jezyk i połykac nie rozpuszczona? - 5gram to mała łyżeczka nie koniecznie czubata. Rozpuszczam zawsze w 20-30gram carbo. Nie praktykuję na język i popijanie.


3.i nie wiem jak robic czy dalej robic tak ze trening siłowy>tu były rodzynki to teraz bedzie carbo i dawac 40g?>rowerek 20min białko 30g i po 30min-1h posiłek ryż biały+piers+ewentualnie warzywa?

czy jakies inne rozwiązanie lepsze? czy wogóle nie robic aero po treningu?
- hm... daj po siłowym kretkę z carbo a po aero białko + rodzyny. Czy robić aero? Kwestia indywidualna ale wiem, że obawiasz się zalania dlatego 2x w tygodniu możesz se pokręcić po 25-30minut.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aylar, czemu uwazasz ze 5g leucyny na 50g to mało? Widziales kiedys ile np zawiera leucyny 100g piersi z kurczaka czy jajka? To są porównywalne wartości i wcale nie takie małe.

Zmieniony przez - pavveeel w dniu 2010-09-19 10:22:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Lepiej kupić leucynę solo i carbo solo, cenowo lepiej, w ogóle ja nie jestem zwolennikiem carbo, to wymysł zawodników z wytrzymalosciowek. Jedyne co mnie kusi to vitargo/waxy :PP

Na bf'ie sporo było dyskusji o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
a to troche sie poliłem bo myslałem ze krete sie bierze przed treningiem

ale w sumie nie wiem czy nie bede robił tak jak wuchta ze w DT rano przed i po treningu po 5g a w DNT rano i w porze obiadowej 5g tylko w takim razie 500g krety mi nie wystarczy na ten cykl i bedzie trzeba dokupic...
choc w sumie to mniejsza ilosc krety czyli DT 5g rano i 5g po treningu a w DNT 5g rano moze by tez działała...
moze sie jeszcze ktos wypowie na ten temat

a to aero chyba zowstawie tak jak tezr ze po treningu 20min a moze czasami pokrece w DNT z 30min, wyjdzie w czasie co bede robił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hm... wydaje mi sie ze sama leucyna tak tanio nie wychodzi wcale. Co do carbo to mysle, ze jesli ktos nie redukuje to spokojnie po treningu mozna dawac, przynajmniej ja tak robie

Sory za off.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
mi 500gram na cykl wystarcza przy dawkowaniu jak pisałem.

carbo biorę zawsze około treningowo

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
a wiec tak dzis dzien pełen lenistwa, pod wzgledem treningu
a tak to w sumie jakos zleciło by byłm na mszy za dziadka potem na "kawie" u rodziny, tzn. ja akurat piłem wode
troche mi tez zeszło bo piekłem znowu te drozdzówki tylko tym razem wiecej zrobiłem troche bo mam 9 tych drozdzówek a tamtym razem było 6 i nadzienia zrobiłem sporo wiecej bo z 300g twarogu i ze 100g białka

micha:
1.4jajka+60gowsa+jogo,cynamon+pomidor
-na "kawie" kawałek ciasta i babki
2.sałatka z tunczyka
3.j/w
4.4jajka+ogórki



5.wejdzie twaróg +oliwa

dziś mały czit wpadł ale nie liczac tej troszki pizzy co było wpiatek to od 2 tyg nie czitowałem, a u mnie taki czas bez słodyczy to sukces ale przypuszczam ze daltego ze pije białko które jest słodkie i juz tak nie ssie na słodycze

od jutra zaczynamy cykl jestem ciekawy jak to na mnie podziała

Pavel spoko żaden spam

wuchta bo liczyłem tak ze cykl bedzie trwał 7 tygodni czyli w tym czasie bedzie 21 treningów czyli 21x15=315g krety
a DNT bedzie 4x7=28 czyli 28x10=280g krety i 315g+280g=595g krety
chyba ze cos źle licze to mnie popraw

próbowałem też zwazyc te krete ale mam wage do 4kg i na wadze kresi sa co 25g czyli dałem 5 płaskich łyzeczek do herbaty na wage i powinno byc 25g ale nie było... a jak dałem z kopka to wtedy było...
tylko ze nie wiem czy na takiej wadze dam rady tak dokładnie zwazyc...bo moze nie byc z taka dokładnoscia wiec chyba sie ta waga nie sugerowac tylko normalnie przyjasc ze płaska łyzeczka to 5g?

p.s cos strasznie sfd tnie zdj wstawiac to jakas tagedia ;/

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-09-19 21:06:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
kretkę max 5 góra 6 tygodni.

Optymalnie 5 tygodnie także z całą pewnością 500gram wystarczy.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29541
Po co chcesz 15g w DT i 10g w DNT?
Przecież nie ważysz tyle co Rafał, a i będzie to pierwszy kontakt z mono.

TEST-RYWALIZACJA NA SUPLACH IRON HORSE GOLDEN LION
http://www.sfd.pl/-t675369-s45.html#post2
ODWIEDŹ DZIENNIK - ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/-t537506-s43.html#post5 - podsumowanie, nowe foty.
Nowe podsumowanie s. 63!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam biore 8 tygodni, raz nawet 9 Teraz zaczynam 7 tydzien i nie czuje sie przetrenowany, przeciwnie - maximum.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4500km od domu 2500m.n.p.m Vol II/log żelesia

Następny temat

dziwna klatka

WHEY premium