SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17/ pods,str.179 i 196 new 240

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 247429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Grzechmek to czyli ten plan co wkleiłem wczesniej to nie za bardzo? chodzi mi o to:
A
-przysiady 5x5
-wyciskanie na plaskiej 5x5
-martwy ciag 5x5
-uginanie ramion ze sztanga 5x5
-wyciskanie francuskie 5x5

B
-przysiady 5x5
-podciąganie na drążku 5x5
-wioslowanie w opadzie 5x5
-Push Press 5x5
-poręcze 5x5

tylko lepiej ten co ty wkleiłes...
a kurde wczoraj juz zrobięłm pierwszy trening tym planem...
ale pewno bede musiał te przerwe zrobic to wtedy plan zmienc na ten co ty proponujesz?
bo niby ja redukcje juz jakis czas powoli ciagne i teraz tylko chiałem zmienc plan, ale jezeli mówisze ze przerwa konieczna to tak musi byc...

micha z wczoraj:
1.makrela wędzona przed walka pudziana
2.4jajka+orzechy+pomidor
TRENING
3.piers
-jakies tam słodycze
4.mieso wieprzowe+surówka
5.4jajka+pomidor
-jakies tam ciastko
6.twaróg

treningu z wczoraj nie bede dokładnie rozpisywał bo jak ma byc przerwa to nie ma sesnu...


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-05-23 09:11:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
ale mókj plan niewiele się różni.

Ten plan który wkleiłeś wydaje mi się cięższy, ale stosowanie techniki 5x5 w ćwiczeniach typu francuskie wyciskanie czy uginanie ramion ze sztangą może się okazać troszkę niestosowne, co więcej we francuskim wyciskaniu mogą wyjść problemy ze stawami.
odpuść ten tydzień do piątku daj sobie czas i zacznij jeszcze raz od planu A tego który ci podałem.

Pamiętaj że baza treningu to
A
Squat
bench pres
deadlift
B
Squat
Push pres
row

dodatki nie są tak ważne możesz je modyfikować, musisz tylko zachować rdzeń na którym skup się na 100% jeśli np w Treningu.

Dodatki
Triceps:
Dips, wyciskanie wąsko na ławce płaskiej i ujemnej, francuskie wyciskanie, ściąganie drążka.
Bieps:
Uginanie ze sztangą, sztangielkami, podciąganie na drążku.

Ćwiczenia
na brzuch są opcjonalne ale polecam po każdej sesji jedno ćwiczenie na wybrany rejon brzucha.

podobnie z łydkami.

Ten plan na prawdę jest fajny i w swej prostocie wręcz idealny, tylko trzeba dać mu czas do rozkręcenia się, na prawdę polecam każdemu tę metodę treningową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
grzechmek to czyli bede ciwczył tym planem:

"a"
Przysiad
-wspięcia 120%ciągu 1s max
- pp
wiosłowanie sztangą(dowolne)
dipsy 3s 6-12p
Brzuch

B
Przysiad
-wspięcia 120%max
wyciskanie leżąc poziom
martwy ciąg
unoszenia boczne 3s 15-20p
uginanie ramion(dowolne) 3s-8-10p
Brzuch


i mam takie pytanie bo chciałbym gdzies dodac jeszcze drążek, gdzie by było lepiej do zestawu a czy b?
a drugie pytanie zwiazne z cwiczeniem brzucha czy np. mógłbym go cwiczyc w DNT np po interwałach, czy lepiej po treningu siłowym? bo codziennie to chyba nie ma sensu?


a co do tej przerwy to w piatek nie bede dał rady zaczac bo mam egzamin, wiec najwczesniej w sobote ewentualnie w niedziele,
tylko kurde ja juz jakis czas redukuje i boje sie ze jak zrobie tydzien przerwy to potem bedzie ciezko znowu zaczac i sie przyzwyczaic, tak juz z forma nie zdążę nawet na koniec lipca;/

a np. jakbym chciał przy tym planie w skoczyc na CKD to jest sens czy sie to mija z celem? bo byc moze kiedys poczatkiem czerwca była by taka opcja


p.s wczoraj micha była kiepska, praktycznie cał dzien poza domem sporo słodkiego wpadało, wiec nadrobiłem te 2 tygodnie trzymania michy ale od dzis juz standart
wczoraj wpadło: 10jajek, duzy schabowy, piers, twaróg, orzechy,warzywa i jak juz spomniałem łakocie;/
wydaje mi sie ze jestem podlany, wiec pewno ci co sa na CKD to po ładowaniu tez sie tak zawsze czuja

micha z dziś:
1,4jajka+orzechy+pomidor
2.bułka z szynka
3.3jajka+sorówka
4.piers
5.twaróg

micha 25.05
1.4jajka+orzechy+pomidor
2,bułka z szynka
3.3jajka+surówka
4.piers+warzywa
5.4jajka+pomidor
6.wejdzie twaróg

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-05-25 21:35:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marian, to jednak razem odpoczywamy
W piątek kolejny egzamin? szybko, będę trzymał kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Podołasz liczę że zejdziesz do tego 7% bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
rossi no ztego wynika ze odpoczywamy ja zamierzam w sobote albo w niedziele powrócic do treningów, mam nadzieje ze grzechmek jeszcze zerknie tutaj i rozwieje pewne watpliwosci(pytania) które zadałem wczensiej.Tak w piatek egzamin

Avasso raczej to nie możliwe, za mało czasu juz zostało, a przez te "gorsze dni" jakos nie podołałem tej redukcji i cały czas jestem w miejscu;/Rok temu jak redukowałem to bf% miałem niski ale było mało miecha teraz bym wiele dał zebym miał taki bf
Wiec od czerwca musze ruszyc pełna paraMOze chociaz przez ten czerwiec cos sie uda zrobic, a z lipcem to zobacze jak bedzie jak bedzie czas to pociagne jeszcze redukcje przez lipiec a w sierpniu juz raczej nie bede redukował tylko zrobie taki miesiac "swobodnego" cwicznia.Zreszta nie ma co planowac bo mi nigdy nic nie wychodzi;/

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-05-25 22:22:33

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-05-25 22:24:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Ja jak bym mógł to bym się wyciął fest ale mi fundusze na to nie pozwalają. Bf mam jaki mam mógłby być te 2-3% niższy. Ważne że coś robisz w tym kierunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
a jaki masz obecnie bf%? wiesz dokładnie?
ja jka rok temu redukowałem to miałem cos koło bf10% jak popatrze na te fotki to byłem ładnie chudy, a teraz świnia jak nie wiem;/
no z kasa jest ciezko, ja na miesie mało co jade praktycznie tylko jajka...
NO cos sie staram robic w tym kierunku i sie bede starał nadal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
W końcu widzę planik zatwierdzony
Najważniejsze wielostawowe ćwiczenia są ,jeśli chodzi o resztę to już osobiste preferencje i dostęp do sprzętu decyduje .

Zaczniesz powoli a dalej zajdziesz

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
10% to chciłbym miec najbardziej przeszkadza mi fat na brzuchu niestety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4500km od domu 2500m.n.p.m Vol II/log żelesia

Następny temat

dziwna klatka

WHEY premium