SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17/ pods,str.179 i 196 new 240

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 248792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
słodzik ujdzie ale nie używaj go do pieczenia, smażenia bo aspartam się rozkłada w wysokiej tem i robi gorzki Ja do pieczenia używam teraz Stevi i w sumie nawet dobra jest trochę tylko pastą do zębów smakuje, ale za to naturalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
znaczy sie słodzika jeszcze nigdy nie używałem, i nie wprowadze go na sałe do diety
tylko czasami jakbym robił jakis ten sernikk z przepisu grubasa to bym go wtedy uzył ale tak to nic poza tym, i moze moze raz na jakis czas do placków owsianych
i sie chciałem upewnic czy taki by mógł byc raz na jakis czas

edit:

to BAch czyli do tego sernika on sie nie nadaje? a specjalnie po to gu kupiłem...
a tego co ty uzywasz to gdzie mozna dostac? bo tego co ja ma kupiłem dzis w aptece



edit:

dzisiejszy trening:

Wtorek

klatka piersiowa
1 Wyciskanie sztangi leżąc na prostej ławce 4x15 52kg
2 dipsy 12, 12, 12, 12
3 Rozpiętki w skosie 4x15

Plecy 1 Podciąganie na drążku 4x10
2 Wiosłowanie sztanga 4x15 27kg, 27kg, 35kg, 35kg
3 wiosłowanie połsztanga 3x15 18kg
Barki 1 Wyciskanie sztangi z klatki 4x15 27kg, 27kg, 23kg, 23kg
2 Unoszenia hantli na boki 4x15
3 Unoszenia hantli na boki w opadzie 4x15

22min rowerka

trening na weglach i sie od razu lepiej cwiczyło
ale nie wiem czy dawac wiecej tych wegli czy jeszcze w tym tygodniu nie? i dodawac od nastepnego?
micha:
1.omlet(4jajka+ser żółty)+pomidor+troche jabłka
2.ok.200g piersi+50g kaszy+ogórki
TRENING
3.ok 200g piersi+50g kaszy+ogórki
4.pizza(ciasto z 4 jajek)+farsz*
5.pizza(ciasto z 3 jajek)+farsz*
6.wejda 3 jajka

farsz był taki:troche piersi z kurczaka i obrałem mieso z całego udka z kurczaka,3 pieczarki,cebula, pomidor, ogórek świezy i 2 kiszone, boczk (bo na tym smazyłem cebule i pieczarki), ser żółty i przyprawa do kebaba, gorys i do kurczaka
i to był farsz na dwie pizzy
mysle ze takie cos moze byc? praktycznie zero wegli a w smaku za***iste

teraz właśnie z nudów i że od paru dniu miałem ochote zrobic jakies ciasto z kuchni sfd to własnie robie takie: https://www.sfd.pl/CIASTO_KOKOSOWE_LOW_CARB-t441135.html 
jak zrobiłem ciasto i spróbowałem to takie za***iste w smaku ze myslałem ze zjem na surowo, ale obecnie jest w piekarniku i sie piecze, zobaczymy co mi wyjdzie, kurde miałem go juz dzis nie jest ale nie wiem czy wytrzymam do jutra



a tez sobie tak siedze i sie mi nudzi i myśle czy czasem by sobie nie załozyc topicu w dziele galeria zdj, jak myślicie? bo wtedy bym tu nie musiał zasmiecac za czesto zdjeciami tylko tam bym miał odzielny temat, ale po drugie sobie mysle ze jak zobacza moja sylwetke to mnie wysmieja;/ i karzą wrócic za pare lat

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-07-27 21:37:41

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-07-27 21:40:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
narobiłeś mi smaka na te pizze własnej roboty, wypróbuję sobie coś takiego, może jutro/pojutrze nawet, tylko pozmieniam skład farszu bo nie przepadam np za pieczarkami, coś tam pokombinuje sobie z tym

ten placek dobry, ja nastepnym razem zrobie taki jak robilem tylko wlasnie dodam tych wiórek kokosowych, wczesniej na to nie wpadłem, a powinno pomóc, no i może jakiś aromat też dam

a temat w galerii - przecież dobrze wyglądasz to nie wiem czym się martwisz

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
carbon ta pizza jak dla mnie jest mega a gdyby jeszze dodac ketchupu to juz wogóle ale ja sobie pozwoliłem na ser żółty i inne dodatki wiec juz ketchup odpusciłem.

no ciasto sie juz upiekło i czekam ostygnie w piekarniku i jutro bede szamł bo juz dzis chyba odpuszcze no moze mały kawałeka jutro moze dam jaka fotke tak mi pachnie po całym domu ze zaraz chyba zwariuje, a tez jestem ciekaw jak z tym słodzikiem bo podobno ten co ja kupiłęm to pod wpływem temperatury robi sie gorzki ale mysle ze jednak bedzie dobry

a temat w galerii chyba sobie jednak załoze i przedstawie tam z grubsza moja przygode z siłka


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-07-27 22:39:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Człowiek rezygnuje z low carb a jemu się ciast kokosowych zachciało

Musisz?!

Jeśli chodzi o galerię, to nie masz się czego wstydzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
ja kupuje slodzik COLOGRAM w lidlu 1200tabletek za 5zl

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
rossi sorry' ale musze lepiej zjesc takie cos niz jakis syf
ale szczerze jeszcze go nie próbowałem, nadal jest w piekarniku, pierwsze trzeba z rana 60min rowerka a dopiero kiedys pozniej przyjemnosci ale obawiam sie ze bede musiał sie podzielic z cała rodzina

temat w galerii załozony to mozesz zobaczyc

koles a czym jest słodzony? tez taki skład jak mojego czy inny?
ja za swojego dałem ponad 10zł i jest tylko 500szt.

p.s link do galerii:
https://www.sfd.pl/Marian_rocznik_92-t628047.html

edit:
mam takie pytanko teraz jak juz dodaje kalorri i bedzie masa to moge jesc tak jak na ckd tłuste mieso(karkówka, łopatka) przed treningiem tylko chodzi mi o to czy moge z weglami łaczyc(kasze, ryze, makarony)?
bo to ze w innym posiłku niz okołotreningowe to wiem ze moge ale tez pewno bez wegli...

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-07-28 10:57:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym śmiało łączył z węglami złożonymi, ale pewnie znajdą się tacy którzy powiedzą że nie wolno
Moim zdaniem warto stosować tę zasadę w przypadku węglowodanów prostych/wysokoglikemicznych.
Tłuste mięsa zawierają więcej jednonienasyconych niż nasyconych kw. tłuszczowych tak przy okazji

Pochwal się, jak to ciasto smakuje potem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
to w sumie moge tez potestowac czy po takim posiłku łopatka+kasza/makaron/ryz bedzie mi sie dobrze cwiczyc, w sumie to sie o to nie obawaim tylko bardziej o to ze szybciej bym nabierał fatu ...;/ tego wariantu sie bardziej boje

co do ciasta właśnie teraz jadłem i jak dla mnie jest mega i moge to potraktowac jako zdrowy posiłek to juz wogóle extra to ciasto jest.
wieczorem moze dam jakos fotke jak wygladało i napisze co do niego dodałem

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-07-28 12:09:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jajka z węglami jadłeś?
Bo to ta sama zależność
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4500km od domu 2500m.n.p.m Vol II/log żelesia

Następny temat

dziwna klatka

WHEY premium