SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17/ pods,str.179 i 196 new 240

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 247367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
nie zdarzyłem edytowac

no ja to kurde wiem ze bład;/
ale tam mi było najłatwiej wyrzucic...
bo w szkole robie tak ze mam ciemne peczywo/bułke cmiena(jak bułka to wybieram srodek z niej i pakuje do niej full piersi
przed treningiem bez węgli to potem dal mnie trening nie wypał...
w od razu po treningu idzie szejk
no i w poisłku potreningowym było najłatwiej wyrzucic mimo tego ze b. dobrze o tym wiedziałem ze to bład;/

ale

z 1 posiłku wywale tego owoca chociaz w sumie to i tak było jakies 100-150g jabłka np
dam te 50g ryzu po treningu

i bedzie git

przed treningiem jak nie dam tego 50g ryzu to trening jest całkiem bez mocy, wiem ze bym sie do tego przyzwyczał
wiec od czerwca wprowadze juz zmiany zeby była ketoza awęgle w odstawke i zobaczymy wtedy



solaros dlatego pisze ze to tylko kwestia przyzwyczajenia, ja tylko załuje ze od oczatku nie przeszedłem na j/nj i pewno by było git
ale nie byłem do tej diety przekonany
no ale człowiek sie uczy na błedach
a teraz mi sie nawet nie opłąca wskakiwac na te diete
od czerwca postaram sie wkkoczyc wketoze do 20 czerwca miedzy czasie jakies łądowanie i zobaczymy co z tego wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marian Ja do szkoły ostatnio robiłem sobie bułkę z piersią tak jak ty albo brałem szejka i rozrabiałem białko i popijałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Dlaczego wywaliłeś ryż po? Jak już redukować węgle to lepiej przed treningiem. Zresztą ja nawet na masie nie jem węgli w przedtreningowym tylko tłuste mięso albo chude + oliwa/MCT.

Masa u endo najlepiej na CC jednym słowem i wungiel tylko po treningu.
Do tego nie rozumiem jak nadal można się katować 6-7 posiłkami i jakimiś rozdrabnianiem typu 60g, czy 100g, mam 500g kuraka to go jem po treningu, gdybym to miał rozkładać o 19, to bym podziękował i zagryzł bym parówkę pajdą chleba Okno anaboliczne trzeba wykorzystać jak najlepiej, a na pewno przykładowo 30g białka i 50g węgli po treningu sprawy dobrego anabolizmu nie załatwi. Męczycie się z zimną szamą, kombinujecie z bułkami z kurczakiem i noszeniem pudełek do pracy/szkoły. Po co to? Nie lepiej pospać 30-60 min dłużej, mieć więcej miejsca w torbie, jeść ciepłe i soczyste żarcie, nie przejmować się żarciem do treningu, a dopiero po zacząć jeść z przyjemnością. Uwierzcie ssanie przy ~10/12h postu już jest fajne do wciągania jedzenia kilogramami.

"nie przesadzaj
ja nic nie jem do 19 i zyje


ide na trening bez szamy - nie tyle bez wegli co bez szamy
a treningi zycia "
Dokładnie, potrafiłem wracać i jeść o 22:30 prawie ~3000kcal i do wyra, nie było żadnych problemów z trawieniem itd. po prostu cały dzień postu i ssanie po treningu robi z Ciebie maszynkę do przerabiania jedzenia

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-05-24 16:30:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Solaros - czyli lepiej miec w 3[posilkach kiedy te wegle nie sa wazne a uciac tam gdzie sa?

Chyba mnie źle zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że najważniejsze węgle są to te, które dostarczamy bezpośrednio po treningu (okno anaboliczne) i tam powinniśmy się starać nie obcinać (chyba, że już nie ma gdzie). Ostatnio zmęczony jestem, może źle się wyraziłem.

pzdr.

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2011-05-24 22:01:56

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
dzis poszła tabata

micha:
1.4jajka+oliwa+pomidor+150g jabłka
2.ciemna bułka+140g piersi
3.udko z kurczaka+100g piersi+ogórki
TABATA
-35g białka
4.4jajka+ogórki
5.4jajka+sałatka zielona
6.3jajka+100g twarogu+oliwa


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

co do tej diety j/nj juz niejednokrotnie pisałem ze torche za poźno zaczałem myslec o niej wiec uz nie widziałem sensu jej wprowadzac
bo mase tak bede robił na tej "normalnej" diecie
a na kolejnym redu na 90% przetestuje j/nj bo przynajmniej bde juz wiedział mniej wiecej po inncyh osobach jak efekty
byc moze ze i nawet do masy sie na niej przekonam jak u kogos sie to tez sprawdzi

ja jak do tej pory jem 5-6 ale raczej 6 posiłków i w sumie jakos mi to nie przezkadza, tak poprostu zostało mi wpojone i cięzko sie przestawic, ale jak sam przetestuje j/nj bede wiedział na czym stoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Środa

1. ppress RAPMA 6
40kg 45kg 50kg 55kg 60kg 65kg
2. podciaganie do brody sztangielki 4x8 16kg 21kg 21kg 22kg
3A wąski wycisk flarowy (łokcie na boki) 4x8 50kg 50kg 60kg 72,5kg
3B uginanie ze sztangą podchwyt 4x8 30kg 30kg 35kg 40kg
4A francuz leżąc sztangielkami 4x10 7kg 7kg 11kg 11kg
4B uginanie leżąc w oparciu o ławke ok 70* 4x10 7kg 7kg 11kg 11kg
5. wymach boczny 3 x 10 plus 3 drop sety 11kg 11kg 11kg +3 drop sety

50min rowerka

przed treningiem bez werwy ale jak juz zaczałem machac to poszło eleganckonawet aero szybko zleciało

bałem sie ze moge nie byc wstanie wykonac dzis treningu bo rano mi cos jakby strzeliło po lewej stronie na dole pleców, ale potem sie rozruszałem i lajt, jutro plecy zobaczymy jak bedzie


micha:
1.4jajka+oliwa+pomidor+jabłko
2.ciemna bułka+130g piersi z kurczaka
3.50g ryż brazowy+200g piersi+ogórki
TRENING
50min ROWERKA
-35g białka+130g banan, 100g kiwi, 100g jabłko
4.50g ryz brazowy+200g piersi
5.ok.150g makreli wędzonej+jajko+ogórki
6.ok.150g wieprzowiny+2jajka+oliwa

ostatnimi czasy po treningu te owoce i białko jem w taki sposób ze przed treningiem owoce doaje do zamrazarki a po treningu blender i miksuje to dosypujac białko, przy takich ciepłych dniach fajne lody wychodza i świetnie smakuja

dzis zrobiłem takie foto po treningu w innym świetle, bo mała motywacja(a mnie motywuja dobre efekty jak widze u siebie) ale jednak te efekty nie zbyt dobre....;/







~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

a i tez brałem udział w takim konkursie :
https://www.sfd.pl/KONKURS__tu_wrzucamy_zdjęcia.-t733526-s2.html

ale niby ze cos nie według regulaminu i chyba mnie nie zalicza;/ troche sie wkurzyłem
bo to była taka motywacja dla mnie bo jakbym jakos wygrał to prawie bym mial kase na spalacz a tak to lipa, bo z kasa masakra wiec cicha nadzieja na lepsza forme wygasa;/

bo miała byc ankieta i forumowicze mieli głosowac na zwycięsce


ciekawy jestem czy mnie wezma pod uwage
pewno sie boja i mnie chca wyeliminowac



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2011-05-25 21:11:15

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2011-05-25 21:15:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Formę masz elegancką dla mnie jest git nie wymyślaj że jest dużo smalcu
PP - takim samym ciężarem kończymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
No Marian fantastyczną formę prezentujesz.
Hardcorowego klimatu dodaje ta piwniczna (garażowa) sceneria

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Krata jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
forma super
boczki się trzymają dalej? bo na fotach w sumie nie widać, żeby były

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4500km od domu 2500m.n.p.m Vol II/log żelesia

Następny temat

dziwna klatka

WHEY premium