SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17/ pods,str.179 i 196 new 240

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 248802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Mono Vitalmaxa i tyle

A białka to juz se policz, carbo itd

BCAA jakbys mial siano



A co do obciążeń - obserwuj "Targowisko" u nas na SFD, tam często ludzie sprzedają sprzęt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
no zobaczymy jeszcze jak bedzie z tym sianem, jak juz bede cos wiecej wiedział kiedy bym zaczął ten cykl to bedziemy jeszcze gadac

bo jak narazie to w głwoie mi sie taki plan marzy jesli oczywiscie by było wszystko po mojej mysli ale rzadko kiedy tak jest dlatego ja nie moge nic nic planowac
ale jakby sie udało to tak teraz jade tym planem i na tym planie bym zrobił jeden cykl ale pewno na tym planie masa za bardzo nie pójdzie tylko szybcej siłą jak juz cos...
ale po zakonczeniu tego cyklu jakis tydzien przerwy i potem bym moze spróbował splitu i wtedy jakis kolejny cykl i potem redukcja

ale pozyjemy zobaczymy

a na targowisko tez czesto patrze ale jak jest cos konkretnego to daleko i odbiór osobisty;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
a więc tak wczoraj byłem praktycznie cały dzien poza domem bo od 10 do 22:30 wiec dieta sie troche posypała rano zjqdłem owsiane+4jajka, potem troche syfu, nastepie biały ryż dwa małe ziemniaczki i wieprzowine z piekarnika zrobiona w rękawie, potem znowu troche jakiegos dziadostwa, i jak juz byłem w domu to przed spaniem jajka i przez cały dzien tez sporo warzyw było


teraz czas na wpiske z dzis:

B)
1.MC 5x5
5x52
5x66kg
5x83,5kg
5x83.5kg
5x83,5kg (+5,5kg)

2.PP 5x5 [+ miedzy seriami drazek nachwytem x5, masa ciala Tylko]
5x23kg
5x30kg
5x38kg
5x38kg
5x38kg (+3kg)

3.Drążek podchwyt 5x5
5x
5x
5x
5x2kg
5x2kg (+2kg)

4.Wycisk wąsko 3x8
8x35kg
8x3kg
8x47kg

+brzuch

20min rowerka stacjonarnego



micha:
1.4 jajka+50g owsa+pomidor
2.170g piersi+80g makaronu durum
TRENING
~30g rodzynek (nie wiem czy wystarczajaco?)
ROWEREK
~białko (porcje robie z 3 łyzek bo to niby jest 30g)
3.170g piersi+100g ryzu białego
4.połowe udka+ciasto z łopatki(wspomniałem o nim jakis dzien wczesniej że robiłem)+pekińska
5.3 jajka+orzechy włoskie
6.wejda 3 jajka+oliwa



p.s ktoś kto się moze lepiej orietuje w tych sprawach( bo ja dopiero od 2 dni siedze i troche grzebie po allegro) lepiej mi wyjdzie kupic np. dwie hanteli z obciązeniem jako komlet czy np. obcoiązenie osobno i hanteli osobno?
na naszym targowisku szukam tez ale za bardzo nic nie moge konkretnego znalesc...

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-09-01 18:39:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciężko powiedzieć, bo to przecież zależy od tego co oferuje nam sprzedawca
Jeśli suma sumarum taniej wyjdzie komplet, to wziąłbym go, bo obciążenie można zawsze dokupić. Jeśli taniej osobno, to sprawa identyczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
daj w lokalnej gazecie ogloszenie to moze najtaniej kupisz uzywany sprzet, i bedziesz mial gdzies w poblizu, w jakims tygodniku miejskim lub wojewodzkim
niewiem gdzie mieszkasz ale w mniejszych miejscowosciach najlepsza forma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
Witam

dzis dzień nietreningowy korciło mnie żeby zrobic 30min aero na rowerku ale jednak nie zrobiłem bo jutro bede krecił po treningu aero

micha z dzis:

1.omlet=4jajka+50g owsa+troszke dzemu+pomidor
2.ciemna bułka+to moje ciasto z łopatki 100g
3.75g makaronu durum+udko z kurczaka+ogórek
4.nalesniki=60g mąki pełnoziarnistej z lubelli+4jajka+50g twarogu+100g jogurtu naturalnego bez cukru+cynamon+ogórek
5.makrela wedzona+pomidor
6.wejdzie twaróg

pierwszy raz robiłem te nalesniki z tej mąki i wyszły mega za***iste a do tego ta polewa i twaróg niebo w gębie, takie bardziej puszyste i lekkie wyszły niz na owsianych

tu jeszcze daje zdj tej mąki myśle że jest dobra? i czy mogę nia śmiało zastąpic owsiane czy nie za bardzo i lepiej np. razna jakiś czas jej uzywac?






Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-09-02 20:09:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Maka polecana przez ludzi, wiec powinno byc git


Aero 30min mogles sobie zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Jak masz opcje kupuj w marketach są mąki do pieczenia chleba razowego, czy tam żytniego i to są te Mąki typ 2000 - najniższy ig mają, ja na zamiane z owsem do naleśników używam

Ja po treningu jem od 50-75g rodzynek, bo jeszcze mi carbo nie przysłali

Płaska łyżka białka to 8g, taka z nasypem 10 a taka czubasta w chvj to 15 oczywście vitafit, bo każde ma inną konsystencję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
adzik to spoko ze ta mąka git bo nalesniki naparwde sa z niej git
no mogłem zrobic ale jakos odpusciłem to aero, teraz kurde załuje...
dzis sie z ciekawosci zwazyłem rano to waga 82kg wiec jak narazie źle chyba nie jest
a ty adzik jak uwazasz ile dawac tych rodzynek po tym treningu a przed rowerkiem?

volvo no własnie u mnie w pobliskim sklpie nie mogłem nigdzie zadnej takiej mąki znalesc ale ostatnio byłem w realu i szukałem tej typ 2000 ale za nic w swecie nie znalazłem praktycznie same były typ 450 ale pod koniec zauwazyłem te z lubelli pełnoziarnista i kupiłem

a ty jesz te rodzynki miedzy treningiem a aero czy juz po treningu i aero?

na ja własnie daje taka z nasypem albo czubata wiec musze pozostac przy tych z nasypem bo 30g chyba jest wystarczajaca
ja mam tez vitafit
tak włąnsie sobie volvo myslałęm ze sporo czasu cie u mnie nie było, ja u ciebie jestem 2-3razy na dzien bo bardzo ciekawy dziennik, nie zebym sie podlizywał czy ki *** ale serio mówie podziwaim za poświecenie i wogóle

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-09-02 20:32:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
rodzynki dawaj po silowym przed aero a po aero bialko czekasz 30 min i posilek
ilosc aero na masie zalezy od ilosci jedzenia jaka zjadasz, i od tego czy cie zalewa czy idzie czyst miesien
co niektorzy na podkrecenie metabolizmu kreca nawet 4*60min
ja daje 5*50-60 min i apetyt mam za***ist zjadl bym konia z kopytami od nastepnego tyg zmniejsze do 5*45min


a lyzka to sa rozne jedna wieksz druga mniejsza to tez roznie bywa, moje duze lyzki to jak u niektorych male haha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4500km od domu 2500m.n.p.m Vol II/log żelesia

Następny temat

dziwna klatka

WHEY premium