SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17/ pods,str.179 i 196 new 240

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 249037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
ładnie w tym PP i wyciskaniu wąsko

a właśnie - do siadów bierzesz ze stojaków, to dlaczego PP zarzucasz?

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
demolub w sumie to i racja ze po pp ciezko juz jest w wyycisku wąsko
a z tym cytonxem to jest tak ze raczej nalezy do tych słabych pobudzaczy ale nie mam porównania do innych, jedna miara nic nie daje jak zaczałem od 3 treningów dawac po 2 miarki bo juz koncaówka cyklu (a zostaje 8 porcji wolnych) to cos tam moze i troche czuc, przypuszczam ze jakbym zwiększył jeszcze porcje to wtedy powinno byc lepiej

Matth3w no we francuzie dodałem i lajtowo poszło

arnold dokładnie tak jak adzik napisał i jak easyriderr bo lepiej bym nawet nie potrafił

adzik wąłsnie mam taki zamiar zeby brac ze stojaków, tylko to sa takie no "stojaki" samoróbki i troche mam źle zrobione bo rozstaw akurat mam taki w którym by mi pasowało chwycic sztange, a po drgie sa ciut za wysokie, ale bede próbował
a na nastepnym treningu nie dodam kg tylko powtórze


carbon no od kolejnego treningu bede sie juz starał brac ze stojaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
a z tym cytonxem to jest tak ze raczej nalezy do tych słabych pobudzaczy ale nie mam porównania do innych

nie wiem jak cytonox ale miałem 3 próbki NAPALM'u to masakra... pobudzenie, skupienie, energia i pompa... wszystko na maxa! POLECAM !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Dokup se gliceryne to bedziesz sie pompowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
czw

1. martwy ciąg 5 x 6 80kg 95kg 110kg 120kg 135kg (+5kg)
2. wiosło nachwytem 5 x 6 60kg 70kg 80kg 90kg 100kg (+5kg)
3. szrugsy leżąc na ławce skośnej 4 x 12-15 26kg 26kg 26kg 26kg

brzuch +przedramię

20min rowerka


trening nie najgorzej MC nawet luźno tylko troche sie wkurviłem bo myslałem ze juz ta dupa nie idzie rak do góry a jednak jeszcze idzie;/ bede musiał jeszcze na to wieksza uwage zwrócic a poza tym chyba posko zreszta sami ocencie bo jest filmik
prostwoniki sie dobrze spompowały a ciezko sie chodziło

wiosło ciezko, chyba technika juz nie ta za moze mi sie wydaje...
chwyt juz poszczał


micha:
-5g mono
1.110g owsa+5jajek+dzem
2.bułka+100g piersi
3.100g ryzu brązowego+200g piersi+pomidor
-cytonox
TRENING
-cytocell
20MIN ROWERKA
-30g białka+40g carbo
4.100g ryżu bałęgo+200g piersi
5.po 1h 80g ryzu brazowego+70g piersi+15g białka
6.4jajka+pomidor
7.4jajka+oliwa

w MC sie koncówka nie nagrała;/











dabadu ja dopiero jak cos to pewno jakis cykl bede robil dopiero po wakacjach wiec moze wtedy cos lepszego kupie


adzik chciałem kiedys kupic jak byłem w aptece to nie było;/


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2011-02-24 19:34:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widze progres jest i tak trzymać!
Co do Martwego już ci raz pisałem i można powiedzieć że nie posłuchałeś że jak robisz MC to patrz przed siebie a nie w dół.
I jeżeli ciężko ci zrobić MC poprawnie to zmniejsz ciężar a zrób dokładnie.
Pzr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
no wiosło to chyba już nie bardzo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
W mc łapiesz garba przez to ze patrzysz gdzieś w dół i zapominasz o wypietej klatce. Dół pleców podobnie ucieka - masz słabo rozciągnięte dwugłowe.


Wiosło - no cóż... powielasz błędy z mc a dodatkowo szrugsujesz niepotrzebnie, zbyt mocno narzucasz sztangę i ciągniesz go góry brzucha zamiast do podbrzusza. Całą prace praktycznie przejmują czworoboczne.

Zapominasz totalnie o pozycji technicznej. Plecy nie urosna od takiego szarpania a i dla zdrowia to niebezpieczne.







Nie jest tu moze idealnie bo też lekko mi góra grzbietu sie garbi ale chodzi o sama filozofie ruchu, nawet z narzucaniem:





Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-02-24 22:31:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
wiec wniosek z tego taki ze na kolejnym treningu powtórze z takim samym obciazeniem lub zejde po 5kg

niby jak dawałem chyba dwa tyg temu filmy to nie było tak źle, wydaje mi sie ze teraz juz sie zaczeły ciezary za duze dla mnie dlatego technika kuleje, aczkolwiek mam wrazenie ze poczatkowe serie gdzie kilogramy sa mniejsze wykonywane sa poprawnie, za tydzien postaram sie nagrac np po jednej serii z poczatkowych i ostatnia,
bedzie dalej źle bedzie trzeba dalej kombinowac, w sumie po to mam dziennik i daje te filmy abym zostal sprowadzony na dobra droge, bo chce zeby było jka najlepiej a nie na odpierdyol dlatego błedy chce ja najszybciej wyeliminowac

wiec dzieki za rady i nie pozostaje mi nic innego jak sie do nich zastosowac

fimlik z 10 razy przed treningiem obejrze zeby dobrze zakodowac co i jak

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2011-02-24 22:40:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marian progres ostry leci u Ciebie Mów jak tam z tymi imprezami wybierasz się w końcu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4500km od domu 2500m.n.p.m Vol II/log żelesia

Następny temat

dziwna klatka

WHEY premium