SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17/ pods,str.179 i 196 new 240

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 248768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
radoslaw to ja na sete cos źle pomierzyłem ze mi wyszło mniej niz wam...a przeciez jestem w *** tłustszy od was


Lena no mi tez sie ten trening podoba i ostro daje w kosc

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-06-17 09:51:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Marian, mnie to burpee ciągle rozwala... :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie mnie też zdziwiło, że wyszło mi aż 19%. Ale to wynika z kiepskiej proporcji wzrost-waga-pas u mnie. Także może nawet ten wynik jest prawdopodobny

Marian - Ja wiem, że ten trening daje w kość bo raz go zrobiłem i to była katorga. Tylko wydaje mi się, że jest to wysiłek raczej beztlenowy, gdzie źródłem energii jest glukoza. Tej z kolei nie dostarczasz, przez co dochodzi do rozkładu białka.
Chociaż to tylko teoria, bo sam robiłem interwały pod koniec CKD(nawet nie będąc od razu po ładowaniu) i nic się nie działo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ross, ale jak dochodzi do rozkładu białka to źle? - białka trzeba spalać, prawda?, ono się chyba nie wydala samo... tak mi sprzedawca karmy dla psów tłumaczył, bo też tam coś było z tymi białkami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi mi o to, że białko czy to pokarmowe, czy ustrojowe zostaje zużyte do celów energetycznych.
Wydaje mi się, że to nie jest optymalne jego wykorzystanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Lena no burpee nie jest lekkie, ale jakos daje rade

rossi nie wiedziałem ze taki wysiłek to wysiłek beztlenowy, jednak jeszcze mało wiem.No lepiej zeby energia była czerpana z tego smlacu co na mnie zalega;/
dziś juz mam rowerek stacjonarny i własnie go testowałem 40min pojezdziłe i poszło 500 kalorii tak niby wskazywło
wiem wiem ze aero typu bieganie lepsze niz taki rowerek, moze wieczorem sie uda wybrac na aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Aero to aero, rowerek dobry, bo mniej męczy, wygodniej w domu itd. W sam raz na palenie fatu, Odin też w chałupce pedałował ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
Marian
to masz nizszy bf ode mnie

co do aero jak chcesz sie porzadnie wyciac to bieganie najlepsze,u mnie przez 1wsze 2tygodnie byl tylko rowerek i nic nie zeszlo a teraz jest aero 5/tydzine rano 30min i rowerek 7/tydzien 40min,plus 3 treningi silowe i musi leciec

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2010-06-17 18:23:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Poważnie od rewerka nie leciało? Może w ogóle robiłeś mniej aero, albo jakoś mniej intensywnie? ;) Mnie się zawsze zdawało, że bieg najlepszy, ale wszyscy mi pisali, że to bez znaczenia, grunt, żeby było i żeby było długie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
lena niestety tak po za tym ciezko caly czas zapierdzielac 40km/h

chodz jednemu starczy sam rowerek inny musi napieyrdalac mocno nie ma ze boli trzeba byc hardcorem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4500km od domu 2500m.n.p.m Vol II/log żelesia

Następny temat

dziwna klatka

WHEY premium