SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta JEM/NIE JEM - testował Mawashi, opracował Biniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 389782

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 235
ja tez, sek w tym ze zjadłem teraz np. udziec ok 250gr, 250gr twarogu poltlustego z pomidorem i szypiorkiem i zapilem to kielonem oliwy, to jest ok 900kalorii i jestem na maxa syty. Jak sie to ma do snu ? pojdzie tam gdzie trzeba ? a nie zostanie odłozone na poźniej heh ?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Jestem na J/NJ od połowy stycznia (z niewielkimi przerwami np na Wielkanoc) więc o nieprzestawieniu nie ma co mówić Po za tym skład ten sam (ogólnie micha i suple) więc nie wiem skąd nagle taka reakcja. Może to tak na tą naszą dziwna wiosnę reaguje, kto wie

Też jem na noc i absolutnie mi to nie szkodzi. Jeszcze mi na dzisiaj zostały jajka, twaróg, oliwa i warzywka oczywiście

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Redukuję mimo jedzenia na noc. Najlepiej po prostu dać samo białko, twaróg/jajka/ryby, żeby te aminy były stale w nocy wypuszczane.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-05-04 22:58:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 235
moze poprostu kobiety tak maja z tymi myslami=D jest taki kabaret fajny gdzie koles pokazuje jak dziala mozg kobiety a jak męzczyzny, kupa smiechu.
Dobrze wiedziec ze mozna najedzonym jak wilk isc spac. Dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
siema, dawno się nie wpisywałem

na świętach zrobiłem sobie przerwę od zdrowej diety i od systemu J/NJ, jadłem normalnie, ciągle głodny, po świętach przestawiłem się w 2 dni całkowicie i jest git, teraz będę redukował, zobaczymy jak to pójdzie

a co to trądzik to już nie pamiętam (na świętach się trochę pojawił, ale być może to nie było spowodowane zmianą systemu przyjmowania pokarmu, a bardziej niezdrowymi źródłami)

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Mi już trądzik na J/NJ wyskakuje tylko po wódce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do wysypiania się, to ja jak zawsze rano jestem kompletnie wypompowany z chęci do życia, jem jak popadnie, 6 razy dziennie, jem / nie jem jest tak samo, jak mam wolne to przestawiam się na życie w nocy, i popołudniami. Na jem / nie jem w sumie jest to łatwiejsze nawet, można powiedzieć, że wstaje na śniadanie... o 17. A syfy na mordzie są jak były też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 235
Ludi mam prosbe, moglbys mi podeslac linka ktory dobrze wyjasnia OCB z ta cola light ? szukam na forum i poki co same bzdury wygrzebuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
OK jestem back po Swietach dlugim weekendzie
gotow do dalszej pomocy

cos z poprzednich stron nie zostalo jasno wyjasnione przez kolezanki i kolegow w sprawie diety JEM / NIE JEM ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 235
hey biniu, ja wczesniej pytalem czy dieta czysto tluszczowa nadaje sie do J/NJ ? bylem ostatnio 2-3 miesiace na low carb, <150gr w treningowe, 0 w nietreningowe. Samopoczucie swietne. Teraz jestem na j/nj juz trzeci dzien i wyrzucilem węgle całkowicie, nie liczac tych z warzyw ofc. Czy tak moze byc ? bo spotkalem sie z krytyka że duza ilosc FATu po treningu to bład... jak to jest ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja po cyklu na masę - kilka pytań

Następny temat

Trudne zadanie - mało wolnego czasu / zycie w biegu / dieta

WHEY premium