SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta JEM/NIE JEM - testował Mawashi, opracował Biniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 388589

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dzieki biniu za ta wspaniala dietke

balsam dla mej duszy !
polecam sie na przyszlosc !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
Ok Biniu to teraz taka kwestia , jak sam na sobie sprawdziles pewne mechanizmy hormonalne , na przykladzie /NHE doskonale wiesz ze jednak potreningowy shake skladajacy sie z tluszczy i bialek ma wieksza przewage nam tym z ww i bialek , dziwne ze nikt nie laczy jakosc badan mleka tlustego po treningu vs chude wlasnie z nhe , idealnie by bylo wobec tego wrzucac jednak whey kokos i oliwa z oliwek zamiast ww prostych , ja zrobilem o wiele lepszy postep wlasnie jedzac w ten sposob niz wrzucajac w siebie ww proste plus bialka , rozumiem ze jakas ilosc ww jest potrzebna jednak jak donosi aabolic diet , nhe ckd i inne nie sa az tak niezbedne jesli zaladuje sie raz lub dwa razy na tydzien wystarczajaca ilosc. Sa w tym poscie osoby ktore wlasnie donosily pogorszenie sylwetki wlasnie poprzez za duza podaz ww mimo stosowania kanonow jnj, wiec powinno sie zalozyc ze wysoko ustawione ww nie sa zlotym srodkiem dla wszystkich w dni treningowe. co sadzisz?

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w zaleznosci do jest naszym celem
jesli masa to pewna - dosc duza jak na moje standardy ilosc ww - powinnismy w DT po treningu zjesc

jesli redukcja - omawialem juz te sprawe kilka razy - ww (w ograniczonej ilosci) nie zaklocaja redukcji a ze 'ciagna wode' to jedynie efekt wizualny nie majacy bezposredniego przelozenia na efekt redukcji
oczywiscie jesli ktos ma sesne zdjeciowa za kilka dni powienien podejsc do tego w inny sposob

co do preferncji indywidualnych
maja zawsze peirszenstwo nad zaleceniami ogolnymi
jednak sugeruje to co sprawdza sie dla wiekszosci po to aby samemu sprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
zapodam fotki dla potwierdzenia:

przed (6 tygodni temu)




teraz







nadal w pasie sporo - ale mam na celu zachowanie jak najwiekszej ilosci miecha
a maxymalizacje spalanie fatu
z tym ze cel pierwszy jest nadrzedny!

Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-05-09 14:41:06

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
rewelacyjne efekty !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Mało co widac, szczególnie ze na pierwszej focie zasłaniach bebzon łapą;)
Najbardziej widać że barki ci spuchły;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nastepnym razem podniose rece do gory

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
rezygnuje z posilku przed treningowego wogole!

bedzie porcja bcaa i na trening
chyba tak bedzie najkorzystniej teraz
po treningu zaczne uczte!

ta dieta obala wiele mitow
ale inaczej jest jak sie czyta
inaczej jak sie samemu o tym przekona na walsnej skorze
ja wiedzialem ze 90% sie sprawdzi ale nie bylem pewien co do kilku
badania mowily co innego - moje przekonania -> tj. wiedza wpajana przez specow czy na portalach
jednak im dalej w las, tym lepiej
tych drzew jest mniej a powinno byc wiecej



a glowna idea jaka mi swita to to ze
nocny katabolizm to sciema
nocnego/porannego katabolizmu (miesniowego) nie ma!


oczywiscie nie we wszystkich warunkach - bo inaczej jest jesli wpada cardio czy ciezka praca fizyczna
ale jesli ktos pracuje umyslowo to nie ma takiej opcji zeby miecho polecialo!

po calonocnym poscie
kiedy insulina nisko
energia pochodzi w 2/3 z WKT (fat)
1/3 glukoza (glikogen + glukoneogezneza)


dopoki nie cwiczymy - miesnie moga byc spokojne

jest jeszcze glikogen watrobowy - ktory jesy pusty po ok.24h niejedzenia!

nie jedzenia!

ale chyba jemy
nie dosc ze wegle
to jeszcze bilako
bialko ->glukoneogeneza -> glukoza ->glikogen


jem srednio ostatni posilek o 24.00
kolejny o ~15jadlem
teraz bede jadl o 18pierwszy -> ostatni o ~00-01 nad ranem
i zobacze

tak jak dowiadywalem sie nie wierzylem do konca jak to moze byc ze miecho nie poleci
przez piewsze tygodnie experymentowalem z obaw
ale im dalej - tym coraz mniej kompromisow
coraz bardzije w kierunku docelowym

i tak oto doszedlem po 6 tygodniach do celu
pierwszy posilek o 18
ostatni ok.~24


nie wiem co wyjdzie z tego - ale jestem maxymalnie nakrecony na taki model zywienia

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
Brawo, Solaros :D Obyś tylko trzymał tak dalej i nie zniechęcił się do J/NJ.
Efekty znaczne!

Biniu - chodziło mi, czy dieta, która ma taką ilość białka 2,2 ogółem/ 1,75 zwierzęce byłaby dobra. Nie za mało, nie za dużo. Celuję w rekomp, bilans około zera.

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
solaros widać,że góra ciała dostała solidny wpjerdol .Klata,bary i gun'y do przodu

Tłuszcz z bebzola zjechał,ale pewnie na tym nie poprzestaniesz

Ja pierniczę,działa
________________________

Co do mnie to jestem od tygodnia na j/nj. Z początku obawiałem się,że jedząc do 21 będę głodny przed snem i nie zasnę(do łożka o/po północy),ale już pierwszego dnia nie było z tym problemów.0,5l wody 15 minut przed położeniem się do łóżka i głód dostał "jak czeba" Z biegiem czasu nawet nie musiałem pić już wody przed snem,bo organizm przyzwyczaił się,że po 21 żarcia już nie ma

Na treningach nie odczuwam żadnego zmęczenia czy braku sił spowodowanego brakiem jedzenia(zanim przeszedłem na j/nj nigdy nie miałem w zwyczaju jedzenia posiłku przedtreningowego,bo szkoda mi na to czasu i w ogóle nie miało wpływu na trening,więc już wcześniej się "adaptowałem" do takiej sytuacji)przy treningach z odważnikami,gdzie dużo jest ćwiczeń dynamicznych/wytrzymałościowych.Przed treningiem jedynymi suplami jaki ładowałem to 30 min.przed treningiem:BCAA Xplode(10g bcaa) i kofa(160mg-trochę większa wytrzymałość,0 pobudzenia i często wizyty w kiblu,bo sikam po kofie "litrami" ),podczas treningu druga porcja BCAA Xplode w takiej samej ilości jak przed treningiem,po treningu porcja SP80(35g prochu->27g białka) i 50g rodzynek do tego.

Treningi mam mniej więcej od 11:30/12 do 13/13:30 po zakończeniu treningu porcja SP80 otwiera czas biesiady,która trwa do 21.Często się zdarza,że zapominam nawet zjeść coś przed 21 dlatego na szybko ładuję kolejna porcję SP80 razem z oliwą co by spowolnić trawienie,gdyż nie mam żadnego białka na noc

Co do zmian w kompozycji ciała to nie mogę się po tygodniu wypowiedzieć,gdyż ich najzwyczajniej jeszcze nie widać.Ale to co zauważyłem,to to że wcześniej się budzę i jestem wyspany

Po przebudzeniu zielona herbata i do przodu

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2011-05-09 16:27:45
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja po cyklu na masę - kilka pytań

Następny temat

Trudne zadanie - mało wolnego czasu / zycie w biegu / dieta

WHEY premium