SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta JEM/NIE JEM - testował Mawashi, opracował Biniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 388184

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
No dobra, Biniu, jak jesteś taki mądry
to powiedz mi, co mogę jeszcze zrobić oprócz picia dużych ilości wody
i stopniowego wydłużania okresu głodówki?


Zmieniony przez - wellcome7 w dniu 2011-04-28 11:16:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Macieyou
ja bym bral moja podpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wellcome7
solaros swietnie odpowiedzial

ja dodalem co nieco od siebie na poprzedniej stronie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Planowałem dzisiaj wytrzymać do 11 bez jedzenia. Najgorszy kryzys był do ~10:30. Teraz już 11:30 i żyje. Nie jest tak źle, tylko czuje że jest mi trochę zimno... Żyje wyłacznie na wodzie i zielonej herbacie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wiekszosci udaje sie przetrwac trudne poczatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Biniunie Ci będzie Wojtuś ,pokombinuję z tym ostatnim posiłkiem i jeść skończę o 21 lub trochę po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6228
Biniu mam kilka pytań:
1) BCAA z większą zawartością Leucyny np (8:1:1) rozumiem że też bierzemy według założeń (30 minut przed treningiem porcję 15 gram, na treningu popijamy 10gram)
2) Jeżdżę na rowerze do pracy (już kiedyś o tym pisałem) i ile tutaj polecasz bcaa - czy tylko przed jazdą, czy w trakcie też, a może tylko w trakcie - bo zbankrutuje :) (wiem, że jak wolne tempo to nie muszę brać, ale ja staram się raczej jeździć szybciej)
3) Ile polecasz kapsów gold omega3 dziennie i w jakich porach (jakbyś mógł przypomnieć)

Do Świąt z pasa zeszło 2-3 cm a waga stała w miejscu, na Święta dieta poszła w odstawkę, ale tylko dlatego że nie chciałem się kłócić z rodzicami i teściami że zaczynam jeść dopiero o 16.00 :) Od wtorku znów na diecie i rewelacja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
Surowa oparta na intuicji owocowo - warzywna, z niewielką ilością moczonych nasion oleistych dieta spełni wszystkie założenia tej o której tu piszecie, bez konieczności używania środków tj bcaa, czy innych sztucznie wytworzonych.
Jednak adaptacja organizmu do niej może być różnie rozłożona w czasie u poszczególnych osób ze względu na stan zakwaszenia, zatrucia organizmu spowodowany przez nienaturalny, dotychczasowy tryb odżywiania.
Niemniej jednak tak czy inaczej polecam, jeśli ktoś lubi eksperymentować czy czuje wewnętrzną potrzebę by coś zmienić.

Edycja:
Post od wszelkiego pożywienia z wyjątkiem dużych ilości wody jest jak najbardziej wskazany w celu oczyszczenia organizmu, jednak powinna to być również sprawa bardzo indywidualna zważywszy na potrzeby i kondycję organizmu w danym czasie.

Pozdrawiam wszystkich eksperymentujących

Zmieniony przez - lysay w dniu 2011-04-28 12:04:19

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1) BCAA z większą zawartością Leucyny np (8:1:1) rozumiem że też bierzemy według założeń (30 minut przed treningiem porcję 15 gram, na treningu popijamy 10gram)

osobiscie w okresie glodu preferuje standardowe BCAA albo EAA (nie musze mowic ze w wersji Xplode )
dlatego tez nie polecam samej leucyny
jesli wiec mozesz wykorzystaj te z przewaga lecucyny w innym okresie

2) Jeżdżę na rowerze do pracy (już kiedyś o tym pisałem) i ile tutaj polecasz bcaa - czy tylko przed jazdą, czy w trakcie też, a może tylko w trakcie - bo zbankrutuje :) (wiem, że jak wolne tempo to nie muszę brać, ale ja staram się raczej jeździć szybciej)


to nawet nie o samo tempo chodzi
bo nie jestes w stanie sprintem jechac dlugo
jeslil wiec jest to wysilek aerobowy nawet o wiekszym natezeniu to nie widze koniecznosci
jesli czujesz ze potrzebujesz dodaj od czasu do czasu

3) Ile polecasz kapsów gold omega3 dziennie i w jakich porach (jakbyś mógł przypomnieć)


po najwiekszym posilku bogatym w tluszcze i ew ww dawka standardowa to 4 kapsy Gold Omega 3 (w dowolnej wersji)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3783
ja wczoraj miałem swój pierwszy dzień i zjadłem posiłek o 12, dzisiaj już jest 12 i nie czuje głodu, ok 15 planuje zjeść i potem tren.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja po cyklu na masę - kilka pytań

Następny temat

Trudne zadanie - mało wolnego czasu / zycie w biegu / dieta

WHEY premium