SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta JEM/NIE JEM - testował Mawashi, opracował Biniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 386312

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie widzę absolutnie żadnej sylwetkowo na minusie w czymkolwiek od czasu kiedy suplementuję dietę gorzką czeko , bananami, multum owocy, soczki tymbark i innymi wasami, pierdułami, ato już będzie 4 miesiąc

http://slawomirambroziak.pl/odchudzajace-lakocie/jak-smakolyki-spalaja-tluszcz-czesc-1/

http://slawomirambroziak.pl/odchudzajace-lakocie/jak-smakolyki-spalaja-tluszcz-czesc-2/

a o pomysle aby wiekszosc ww pochozila wlasnie z owocow wspominalem wiele stron temu - chodzi mi od dawna ten pomysl
ale nie mam alfa testerow do jego wdrozenia ..
jedna osoba - ja to za malo
w przypadku J/NJ
m.in. Mawashi pomogl mi utwierdzic sie we wszytkim - teraz Wy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 948
Jednak wchodze na J/NJ odrazu, po suple przejde sie jutro i tu 2 pytania

1) Czy zamaist Magna Power moge wziasc sprawdzone białe mono? I Czy pelni ono istotna role ?
2) Czy w okresie "głodówki" moge pic cole light dla zabicia glodu w ilosci +\- 2l? Organizm nie potraktuje tego jako posilek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1116
2. Możesz, sam pije praktycznie codziennie, zresztą dużo osób to robi :)

Wczoraj postanowiłem spróbować zjeść całe zapotrzebowanie podczas przerwy w pracy (30 minut). Udało się, ale nigdy tego nie powtórzę, złapał mnie po chwili taki TEF, że lało się ze mnie, mdliło mnie i chciałem stamtąd wyjść. Nie polecam mieszania tak różnych posiłków.

- ryż + kurczak + brokuły
- jaja + omega 3 (kompletnie zapomniałem i kapsułki rozpuściły mi się w pojemniku, musiałem wypić zawartość tabletek, smak utrzymywał mi się w gardle jakieś 6 godzin :s)
- twaróg + jogurt + truskawki
- wpc + kawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 948
Ok dzieki, nie wytraci mnie to z ketozy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1116
Nie, ponieważ nie posiada żadnych ww, a tym bardziej kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 948
Poczytalem troche o kreatynie i odpowiedzi sa kompletnie niejednoznaczne, co bedzie najlepszym rozwiazaniem

jablczan, kre-alkalyn czy magna power?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1116
Andrzej Wiatr w najnowszym Perfect Body poleca stack kreatynowy Creatine Xplode, zarówno dla tych chcących być 'fit', jak i (a może i szczególnie) na redukcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak to jest w j/nj powiedzmy posilki zajmuja mi 6h( okres kiedy jem), wegle do 150 g, Czy w okresie nie jem (18h) organizm jest w ketozie i korzysta z tluszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1116
Z ketozą nie jest tak, że przez 18h masz ketoze, a przez 6h nie masz. Jak w nią wchodzi to utrzymujesz ją przez cały czas.
J/NJ nie ma nic wspólnego z ketozą, to jest bardziej sposób odżywiania niż dieta, to czy na J/NJ zrobisz low-carb, ckd, czy jakąkolwiek inną dietę zależy od Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak ale co z energia z jedzenia ,czy po takim dlugim okresie nie jedzenia kiedy organizm ma wyczerpane zapasy glikogenu po treningu , przy ograniczonej ilosci kalori w pierwszej kolejnosci uzupelniany jest glikogen? podczas fazy jedzenia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja po cyklu na masę - kilka pytań

Wiecej