SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta JEM/NIE JEM - testował Mawashi, opracował Biniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 388504

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie jest wymogiem aby jedzenie odbywalo sie po treningu
ale jest jedna z PODSTAWOWYCH zalet


nie widze powodu dla ktorego mialbys przyjmowac BCAA w okresie postu (jesli nie ma w tym czasie treningu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
Biniu mam takie pytanbie - w soboty i dodatkowo przez cale wakacje pracuje fizycznie od rana tak do 18-20 - chcialem zapytac jak wtedy powinna wygladac moja dieta na j/nj? mam naczczo pracowac fizycznie czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Jest prawie godzina 10, a mnie wykręca już na 2 stronę. Zaczyna mnie mdlić i tylko odliczam sekundy do 10. Jak na dzień dzisiejszy umarłbym przed treningiem;)
Ale chce powoli przesuwać godzinę rozpoczęcia jedzenia, może kiedys dojde do 18;)
Jeszcze 7 minut...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Biniu mam takie pytanbie - w soboty i dodatkowo przez cale wakacje pracuje fizycznie od rana tak do 18-20 - chcialem zapytac jak wtedy powinna wygladac moja dieta na j/nj? mam naczczo pracowac fizycznie czy jak?

moze byc ciezko

popijanie BCAA Xplode przez caly dzien powinno ograniczyc katabolizm miesniowy wynikajacy z wysilku fizycznego

nie zapomnij dostarczyc odpowiedniej ilosci kalorii i bialka ogolnie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kiryl3

to nie apteka
zaczynaj jesc

na przyszlosc zadbaj aby ostatni posilek bazowal na pokarmach ktore beda sie dlugo trawic ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Już zjadłem;)
Dorzucę sobie dziś o 19 twaróg z owsianymi i oliwa i na jutro wpasuje to w diete. Dzieki Biniu za rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3783
Biniu oceń proszę dietę:





kcal: 2478
Zapotrzebowanie ok 2700
Zaczynam jeść ok 18.00.

Dzisiaj robię wstęp do tej diety i wczoraj ok 0.30 spożyłem ten ostatni posiłek i jak na razie nie jestem głodny, o 12.00 zacznę już jeść normalnie, a jutro wydłużę post do ok. 15-16 co będzie posiłkiem przed treningowym. W piątek już normalnie 16h postu i 8h jedzenia.

W sobotę idę w góry (Pilsko), jako że to marsz to nie muszę brać bcaa itd?

Jak na razie jeden plus: 1h zaoszczędzona na przygotowaniu i jedzeniu śniadania :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
cos ucielo

warzyw owocow nie widze ...

W sobotę idę w góry (Pilsko), jako że to marsz to nie muszę brać bcaa itd?

niekoniecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3783
z dołu sam uciąłem bo to koniec diety.

Jeżeli chodzi o warzywa to w każdym posiłku są, poza tym pierwszym po treningu, a nie wpisywałem bo i tak nie wliczamy do bilansu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
daj jeszcze prosze
wage
cel
i podzial na makroskadniki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja po cyklu na masę - kilka pytań

Następny temat

Trudne zadanie - mało wolnego czasu / zycie w biegu / dieta

WHEY premium