SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta JEM/NIE JEM - testował Mawashi, opracował Biniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 388607

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 240
Probowalem czegos takiego kilka kilkanascie lat temu jak mialem 20 lat przyznam ze odziwo w moim przypadku to dzialalo.Bylem dosc spasiony ale zaczelem cykl kreatynowy,rano najczesciej nic nie jadlem(poza kreatyna),po szkole od razu na silownie i 1 posilek byl dopiero w okolicy 16 godz. Czasami juz od 14 burczalo w brzuchu ale dalo sie wytrzymac. Sila rosla,powoli ale zawsze do przodu,masa zostala bez zmian,ale brzuch i ogolnie tluszcz bardzo widocznie spadlo. Czas trwania cykl na kreatynie 6-7 tygodni.Ogolnie w pasie spadlo wizualnie bo nie miezylem dokladnie,a w bicepsie doszlo+2cm i klacie tez troche:)

Wygladalo to mniej wiecej tak:
8.00-13.30 szkola bez zadnego jedzenia
14-16/16.30 silownia
dopiero po silowni 1 posilek.
czasami jadlem cos w szkole ale bardzo zadko.
A i chodzilem 5-6 razy tygodniowo na silownie.

Zmieniony przez - Zweimall w dniu 2011-05-04 20:58:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Dzięki, jutro zaopatrzę się MCT. 15ml przed treningiem, 30 minut przed? Może być z BCAA i HP?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Po co kombinujecie, nie jeść do treningu i tyle, dla mnie to podstawowa zasada bycia na J/NJ. Post jest tutaj najważniejszy i ma kluczowe znaczenie. Po treningu dowolność, czy jecie wszystko na raz, czy rozkładacie na posiłki mniejsze. Po sobie powiem, że 2 miesiąc redukcji i kompletnie nie gubię mięcha, nigdy BCAA w ustach nie miałem, wątpię że mam taką genetykę. Da się? Da. Ktoś kiedyś mówił, że jak głód = gubienie mięcha, ja głodu nie czuję już kupę czasu. J/NJ na stałe od października.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-05-04 21:19:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
Ja tam nie czuję głodu, jaki czułem kiedyś. Teraz tylko w okolicach 14-16, jak patrzę często na zegarek, to odczuwam uczucie, że powinienem coś zjeść, ale nie jest to, mimo wszystko, uczucie głodu.

Trzeba się przyzwyczaić i będzie git.

U mnie osobiście ciężej z tym, żeby zapamiętać, żeby wypić odpowiednią ilość płynów :P

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 235
Janosik Ludi, a jak fat? leci w dół??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Waga stoi, fat leci. Z 19% bf na 16%. Od początku redukcji leci mi tylko glikogen i woda po ładowaniach. Bilans -200 kcal. Od poniedziałku zaczynam zabawę w U.D 2.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-05-04 21:39:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 235
ale czekaj, Ty jestes na redukcji i od października tylko -3% ? załamka ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
"ale czekaj, Ty jestes na redukcji i od października tylko -3% ? załamka ;>"
Gdzieś to wyczytał?

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 235
no wyzej =D lol ! =D pisal ze jest na J/MJ od października, a redukuje juz od dwoch miesiecy. Co sie tak czepiasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Słabo czytasz.

"Po sobie powiem, że 2 miesiąc redukcji i kompletnie nie gubię mięcha"

W październiku zacząłem lekką redukcję, potem masa i od marca redukcja.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja po cyklu na masę - kilka pytań

Następny temat

Trudne zadanie - mało wolnego czasu / zycie w biegu / dieta

WHEY premium