SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta JEM/NIE JEM - testował Mawashi, opracował Biniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 388176

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 323
faktycznie podalem zla wartosc, 2300kcal to juz kalorie obciete (~300) czyli zapotrzebowanie to ok 2500kcal. A co w wypadku gdybym cwiczyl na silowni, bcaa moze byc dawkowane tak jak opisalem? Mysle ze posilki wygladaja ok, ciezko mi tylko zjadac na noc twarog, no ale coz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. w takim razie kalorycznosc startowa OK
2. BCAA ogolnei im wiecej tym lepiej
ale jesli nei mozesz sobie pozwolic - doskoanle to rozumiem
3. zamiast twarogu, jajka, mieso, ryby lub kazeina micelarna w przewadze np Pro Long
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Biniu mniejsza czcionka,a właściwie indeks dolny to nic innego jak znaczniki html.normalnie jest [sub][/sub],ale tutaj wstarczy: s ORAZ /s w nawiasach

ja piernicze,działa


Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2011-05-16 11:42:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ha jakby SFD od zawsze respektowalo znaczniki html ...

ale zostawmy to na boku
juz kumam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Solaros, na 177 stronie podałeś swoja diete wraz zestawem supli na DNT

Naczczo:
1x Kofa 200mg
1x lean xtreme


Ogólnie 3x w ciągu dnia.
Lean Xtreme to bloker kortyzolu. Jak on się spisuje? Da się odczuć jego działanie na J/NJ?
W DT stosujesz go w podobnych porach?

Biniu, zapijasz się tę kolą dietetyczną, ona jest nafaszerowana słodzikami. Zastanawiam się nad dorzuceniem w trakcie postu tabletki słodzika(dla lepszego samopoczucia?)do zielonej herbaty. Nie zniszczy to postu, słodzik nie spowoduje zwiększenia poziomu insuliny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. nie zapijam sie
jest mi dosc dlaeko do niej ...

2. nie lubie slodkiej ZH
co do slodzikow ostatnio widzialem dosc niepojace badanie
nie jestem pewien na ile przywiazywac do niego wage
poki nie bedzie ich wiecej
ale ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
Biuniu mam okolo 40kaps stickow l-karnityny. jeden ma 0,5g karnityny, jak radzilbys mi to brac poczas redukcji na j/nj? bo dostalem to a wiec wezme skoro juz mam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
lacznie 2-3 g karnityny dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Adramel
humor lepszy
ale humor wprzypisywalem wlasnie zmianie diety nie laczylem zbytnio z LX
ale czytajac opinie innych ktorzy doszli do wnioski ze po LX humor dopisywal tak wiec nie wiem co jest przeczyna


ale humor lepszejszy,myslenie jasniejsze,gadka lepsza - ale nijak sie nie da zmierzyc czy na kortyzol dziala czy tez nie

nie jest ta jakis nootrop - nie jest to pea czy l-dopa czy jakies inne ktore mozna odczuc

coraz bardzije sie przekonywuje ze cudenka za gruba kase nie sa warte tej swojej grubej kasy - choc nie wiem jak wplywa na poziom samego kortyzolu - badanie przed/po by wyjasnilo sprawe

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Dzieki za informacja, bo poważnie zastanawialem się czy sobie nie fundnąć tego specyfiku. Lepiej kase przeznacze na BCAA i o3, tego zawsze mało;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja po cyklu na masę - kilka pytań

Następny temat

Trudne zadanie - mało wolnego czasu / zycie w biegu / dieta

WHEY premium