SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta JEM/NIE JEM - testował Mawashi, opracował Biniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 388469

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Trochę nie do końca mi wyszło jakościowo te jedzenie (mówiłam, że mam gości), ale po za tym wszystko o,k.

abysmy tylko ilosci bialka nie zastapili ww czy tez tluszczami

uklad dzienny powienien sie zgadzac !

Czekałam na jakieś straszliwe napady głodu, albo spadek mocy na treningu ale nic takiego się nie działo.


na glod bym liczyl - swietnie ze nie ma
na brak mocy - wrecz przeciwnie - wiekszosc ma jej wiecej

Jedynie przez chwilę mnie ssało po herbacie z aromatem owocowym. Ale to tylko chwilka i przeszło.


unikac
organizm reaguje na posmak slodyczy analogicznie jakby SPOZYL owe slodycze - rozpoczyna sie cala kaskada hormonow (oczywiscie szybko wygasa) ale moze to utrudniac utrzymanie postu !

Za to jak już zjadłam to mnie ogarnęła błoga niemoc :D Ciekawe czy cały czas tak będzie :D


bycy moze tez zjadlas zbyt duzo ww
ale ogolnie po jedzeniu jest super
to wlasnie czuli nasi przodkowie siedza przy wiczornym posilku po calym dniu pracy/polowan (wstawic epoke)

Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że jest fajnie :D

no ba - za znanym kabaretem - MOROWO !

Tylko miałam takie dziwne odczucie do południa, w końcu człowiek jest przyzwyczajony do tego, że wiecznie jakieś żarcie szykuje. A tu jakiś nadmiar wolnego czasu do wykorzystania :D

wykorzystac na edukacje !!
albo dla Rodziny !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Biniu za całokształt. Chociaż nie wiem czy wszedł. SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211


jak co pytaj smialo !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Drugi dzien na tej diecie.
19;30 dopiero wrocilem z treningu, dlugo mi zeszlo na uczelni, taki okres.
Wlasnie wchodzi 150g kaszy, 300g fileta i spory pomidor.

Moje odczucia:
Czuje sie bardzo dobrze, glodu praktycznie nie odczuwalem, raz po raz zaburczalo mi w brzuchu, ale to nie problem.

Jest to metoda bardzo wygodna, nie trace sporej ilosci czasu na przygotowanie posilkow!
Wiec, oby tak dalej, i czekam cierpliwie na efekty.

Dzieki Biniu za pomoc !

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
U mnie też dzień drugi :D
I też bez problemów. Nadal brak "umierania z głodu", lekko burczało mi w brzuchu z rana, ale po kawie przeszło bezpowrotnie. Energia na wysokim poziomie, brak spadków mocy na treningu. Płyny smakowe ominęłam szerokim łukiem (chyba że kawa się liczy, ale po niej mi się głód zawsze wyłączał na długie godziny- czarna i gorzka, żeby nie było wątpliwości)
Szczerze mówiąc to chyba jeden z najmniej uciążliwych sposobów odżywiania jakie testowałam.
Dzisiaj zostałam "uszczęśliwiona" całym wykładem na temat tego, że nigdy nie schudnę jak będę jadła tak dużo na noc (co ludzie mają do tego niejedzenia po 18? Normalnie niektórzy mają to tak wpojone, że mam wrażenie, że z jakimś sekciarzem rozmawiam). A przede mną jeszcze trochę tego jedzenia do wchłonięcia. Dzisiaj jakościowo i ilościowo niemal idealnie, przyznaję, że ta muffinka nie była konieczna, ale co ja mogę, jestem tylko słabą, bezbronną kobietą :P Jutro będzie w 100% dobrze :D
Więcej wolnego czasu zawsze się przyda, może nawet z rozpędu wreszcie rozbiorę choinkę, albo posprzątam (na co bym szczególnie nie liczyła, bo zawsze znajdzie się coś ciekawszego do zrobienia).

Biniu dołączam się do peanów pochwalnych na Twoją cześć :D

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czekam cierpliwie na efekty.

Dzieki Biniu za pomoc !


poczekajmy jeszcze chwile na efekty
choc jesli poziom kalorii i makroskladnikow jest choc troche poprawny - jestem spokony

wtedy podziekujesz !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Nadal brak "umierania z głodu", lekko burczało mi w brzuchu z rana, ale po kawie przeszło bezpowrotnie. Energia na wysokim poziomie, brak spadków mocy na treningu.

czyli jak u 99% stosujacych


Płyny smakowe ominęłam szerokim łukiem (chyba że kawa się liczy, ale po niej mi się głód zawsze wyłączał na długie godziny- czarna i gorzka, żeby nie było wątpliwości)


to nei tyle plyny smakowe co plyny o smaku/aromacie slodkiego maja w/w wplyw !

kawa znana jest z hamowania apetytu
u osob szczegolnie wrazliwych na glod polecam jednak Thermo Stim - tutaj wiele osob rowniez potwierdza znakomite dzialanie w tym kierunku (pomine tutaj samo wspomaganie odchudzania)

Szczerze mówiąc to chyba jeden z najmniej uciążliwych sposobów odżywiania jakie testowałam.


ze tak ujme obrazowo nieco
z wlasnego lenistwa sie tym sposobem zainteresowalem


Dzisiaj zostałam "uszczęśliwiona" całym wykładem na temat tego, że nigdy nie schudnę jak będę jadła tak dużo na noc (co ludzie mają do tego niejedzenia po 18? Normalnie niektórzy mają to tak wpojone, że mam wrażenie, że z jakimś sekciarzem rozmawiam).

jak to mawiam
gnomy spalajace tluszcz po zmroku klada sie spac

A przede mną jeszcze trochę tego jedzenia do wchłonięcia. Dzisiaj jakościowo i ilościowo niemal idealnie, przyznaję, że ta muffinka nie była konieczna, ale co ja mogę, jestem tylko słabą, bezbronną kobietą :P Jutro będzie w 100% dobrze :D


u mnie tez byla Rodzinka i cos slodkiego wpadlo
zaleta tej diety jest rowniez wieksza dowolnosc - po spelnieniu podstaw !

Więcej wolnego czasu zawsze się przyda, może nawet z rozpędu wreszcie rozbiorę choinkę, albo posprzątam (na co bym szczególnie nie liczyła, bo zawsze znajdzie się coś ciekawszego do zrobienia).


czyli dodatkowo zwiekszysz aktywnosc ruchowa !

Biniu dołączam się do peanów pochwalnych na Twoją cześć :D

milo mi czytac ze moge pomoc

ja musze podziekowac po raz kolejny Mawashiemu za odwage i po raz kolejny zaufanie mi w ciemno i bycie jednym z pierwszych testerow !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Co do kawy, zawsze z rana pijam jedna bo naprawde lubie.
Czy slodzik jest dozwolony do tej kawy?
Czasem po prostu nie mam ochoty na gorzka i daje 2 male tabletki

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jest OK
jesli nie powodouje zbytnich problemow z apetytem pozniej - tutaj to juz rekacja indywidualna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
WLasnie u mnie to raczej zaspokaja glod, i chec na jakies odstepstwa :)

Deep into yourself is where You will find motivation.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja po cyklu na masę - kilka pytań

Następny temat

Trudne zadanie - mało wolnego czasu / zycie w biegu / dieta

WHEY premium