SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta JEM/NIE JEM - testował Mawashi, opracował Biniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 388612

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Zależy ile węgli przewidujesz w diecie. Jak masz 50g węgli na dobę, to jest to bardzo dobry pomysł. Jak więcej to nadal wal wszystko po treningu. W jednej porcji wraz z WPC. Jak przekraczasz 80g to reszte zjedz w potreningowym. Generalnie czym więcej węgli okołotreniongowo, tym lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
A czy warto jeszcze dodatkowo w czasie treningu zamiast wody pić wode z kolejnymi 10g BCAA?

wg mnie warto

Co lepsze, 20 minut przed treningiem BCAA 20g , czy 10g przed treningiem + 10g w trakcie treningu?


drugie - moj typ !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
BCAA 8-1-1 jako bcaa czy już jako leucynę

omawialem te kwestie kilkanascie stron do tylu

dla mnie to leucyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Biniu, soga już ci nie mogę dać, ale zamiast tego kupiłem majowego PB;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6228
Ja też się przerzuciłem na perfectbody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
witam od 3 dni jestem na J/NJ. kilka dni temu nie jadlem do 12 , potem do 14 i dzisiaj juz 16. czuje sie dobrze, nie jest mi ani slabo ani nic w tym stylu za to czuje sie glodny przez te 3ostatnie dni. czy to jest normalne na poczatku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ja tez 10g przed i lekko ponad 10 na
od poolowy treningu do konca
dlaczego tak - pisalismy z biniem kilka stron wczesniej
30min przed treningiem wypijasz porcja
powodujesz wysoki poziom aminek - ktory spadac zaczyna po ok 90min
wiec od wypicia bcaa - poprzez trening - do posilku/shake ciezko sie zmiescic w 90min
wiec imo lpeije dac od polowy treningu druga porcje bcaa
spokojnie popijac w czasie treningu
chwile po skonczonym treningu i tu jak kto woli shake:
bialko
ew.
bialko + wegle

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Raczej normalne. Zwykle o tej porze pewnie miałeś już za sobą kilka posiłków. Z biegiem czasu uczucie głodu jest coraz mniej przeszkadzające. Tydzień już za mną, można organizm powoli się przyzwyczają do nowego stylu odżywiania. Zaczynam jeść ~18, pierwszego dnia nie mogłem w siebie wepchnąć zaplanowanego żarcia, ale już od paru dni bez problemu jem to co wcześniej miałem rozłożone na cały dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 833
Zależy ile węgli przewidujesz w diecie. Jak masz 50g węgli na dobę, to jest to bardzo dobry pomysł. Jak więcej to nadal wal wszystko po treningu. W jednej porcji wraz z WPC. Jak przekraczasz 80g to reszte zjedz w potreningowym. Generalnie czym więcej węgli okołotreniongowo, tym lepiej.

Po podbiciu do ponad 2500kcal mam okolo 210 wegli. Wszystkie wegle sa odrazu po treningu, ale wiadomo 50g carbo latwiej wypic niz meczyc sie z ryzem itd. Wiec 50g carbo odrazu po treningu moze byc? Po powrocie z silki juz normalny posilek makaron piers itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
mowisz ze glod bedzie mniej przeszkadzajacy - wiec taki sam glod bede czul juz zawsze na J/NJ? czy poprostu nie bede czul glodu jak sie juz do tego przyzwyczaje? bo nie kapuje - ktos pisal ze bedac na redukcji j/nj mu pomoglo bo nie czul glodu tak jak to wlasnie na redukcji bywa wiec juz nie wiem jak to jest hehe:) moglby ktos pomoc?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja po cyklu na masę - kilka pytań

Następny temat

Trudne zadanie - mało wolnego czasu / zycie w biegu / dieta

WHEY premium