SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta JEM/NIE JEM - testował Mawashi, opracował Biniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 389812

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dalej za duzo kcal
za duzo wegli


powtorze po raz kolejny
nie przejmuej sie sztywno ukladem proponownym przez Martina

i nie wiem czy to zbieg okolicznosci - bo od tygodnia mam katar zayebisty
i boli mnie glowa - bardziej stawiam na bole zatokowe niz spowodowane zmiana diety
ale jakos tak sie nalozylo


na razie stawiam na zbieg okolicznosci niz przyczynowosc
nie spotkalem sie z podobnymi objawami (lacznie)

bol glowy - skoro ww jest duzo sprawdz ilosc wody podczas glodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
FighterX

choc nie optymalnie (malo czasu po treningu silowym) a snem
to oczywiscie mozesz
po odpowiednich modyfikacjach

poczytaj zaproponuj - dostosujemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
Biniu:

Zastanawiałem się nad takim rozwiązaniem na wakacje:

Rano po przebudzeniu:
1 caps żeń-szeń OLIMP + 2 capsy Thermostim OLIMP(na pobudzenie)
Posiłek przedtreningowy:

13:00 2 miarki(66g) Carnivor MUSCLEMEDS + miarka(50g) CarboNOX OLIMP (43g/48g/0g; B/W/T)
Przed treningiem
10-15g BCAA
Po treningu
1 porcja Createston HI-TEC (35g/25g/1g; B/W/T)
17:00 250g kurczaka +100 ryżu/300g ziemniaków +10g oliwy (42g/77g/14g; B/W/T)
19:00 250g tuńczyka+ 300g ziemniaków +10g oliwy + 200g warzyw (57g/60g/16g; B/W/T)
21:00 250g twarogu + 30g orzechów włoskich + VitaMin Complex OLIMP (49g/6g/20g; ; B/W/T)

Z tym, że biorę pod uwagę fakt, iż
-2 razy w tygodniu mam aeroby/interwały, więc po nich nie spożywałbym Createstonu tylko dodał 10g BCAA,
-2 razy w tygodniu trening specjalistyczny stacyjny(1 minuta na stacji 10sek przejście), tj. ok. 45-60 minut samych ćwiczeń,
- oraz raz w tygodniu trening siłowy złożony z giga serii(wyciskanie na ławeczce skośnej/płaskiej(10-15 powtórzeń), przysiad(10-15 powtórzeń), martwy ciąg(10-15 powtórzeń), pompki na poręczach(10-15 powtórzeń), przyciąganie wyciągu górnego do klatki piersiowej(10-15 powtórzeń)) po tej gigaserii 3-5 minut przerwy
- w dniu jednych aerobów miałbym jeszcze sparingi ok. 45-60 minut.

Czy miałoby to ręce i nogi?
Zastanawiam się nad dorzuceniem HMB w płynie po treningu.

Dziękuję za pomoc 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16419
jesli nie jecie przez tyle godzin to czy pozniej po przejsciu na normalne posilki nie pozalewa was?
i czy po tkiej przerwie od jedzenia jak pozniej tyle ladujcie to nie macie problemow z trawieniem wzdetym brzuchem i gazowaniem? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
A czemu mamy przechodzić na "normalne" posiłki skoro tak jest fajniej, wygodniej i skuteczniej?

Ja się obawiałam problemów z trawieniem, bo mam dość wrażliwe jelita, ale słowo lepiej trawię niż masę malutkich posiłków. Zresztą nie jedna osoba wspominała, że jak coś jej się źle trawiło, to nie z powodu J/NJ tylko jakiegoś składnika w diecie.

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16419
ok, ja w swoim przypadku zatosowal bym na redukcje i dla tego moje pytanie, bo lawo lapie fat, a jak bym nie jadl przez pol dnia przez np 3mies i pozniej po tym okresie jadl normalnie to bym sie zmasowal jak sinka , a jak ktos chce jechac tak na zawsze to wiadomo nie ma problemu ;) wychodzil juz ktos z j/n ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
ja będę jechał na pełnym hardkorze i po teście Olipu wejdę na VD w formie j/nj.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
A czemu wychodzić z J/NJ po redukcji? Podbić kalorie i świetna będzie na utrzymanie. Ja mam kalorie właściwie nie obcięte i waga mi prawie w miejscu stoi za to sadełko znika. Ideał moim zdaniem dla ludzi łatwo łapiących tłuszcz. Jak już się pozbędę tego co mam zamiar to i w przyszłości masę będę na J/NJ robić :D

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16419
A czemu wychodzić z J/NJ po redukcji?
bo czasem wypada cos zjesc, podjesc w miedzyczasie, nie wieze ze do konca zycia nie dopadl by mnie glod ktory zdolal bym opanowac np na kolejne 5h tylko woda, wiec w moim przypadku byl by to tylko okres redukcyjny, pozdawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
Koniu:
podziwiam, leciec jedynie na prochu prz diecie J/NJ :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja po cyklu na masę - kilka pytań

Następny temat

Trudne zadanie - mało wolnego czasu / zycie w biegu / dieta

WHEY premium