SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta JEM/NIE JEM - testował Mawashi, opracował Biniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 388188

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2490
rossi, kawa, herbata?
nawet kofeina w tabsach czy inny termogenik

łatwo się poddałeś, termos do plecaka i jedziesz dalej chłopie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biniu sam zauważył, że odpada termiczny efekt pożywienia, więc raczej nie jest to kwestia adaptacji, jak sądzę.

Ten chłód wręcz paraliżował. Podobny czułem kiedyś,gdy jechałem przez długi czas poniżej PPM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1508
ja nie mam problemu głodu natomiast mam problem z dostarczeniem wymaganych kalorii. moje zapotrzebowanie to 2500kcal 185g b, 186g ww, 114g t(tu coś dużo wyszło) byłem w stanie dostarczyć zaledwie 2100kcal 189g b, 200g ww(troche przesadziłem niepotrzebnie brałem carbo :(), 40g t i na dziś jestem pełen.

mysle że dam rade na tym programie tylko musze dietę dopracować

Powoli do celu :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Parcelacja kcal jest zdecydowanie lepsza.
Osobiście uważam (zgadzam się z Biniem) że daje rade mniejsza ilość kcal. Organizm sam się doprosi o swoje. Początkowo kusiły mnie śmieci, później był spadek apetytu, teraz się unormowało. Uważam, że pozostało mi pilnować ilości białka i sterować poziomem aktywności fizycznej.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żadnych problemów z chłodem u Was?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Mawashi

modyfikacje co do produktow jak najbardziej wskazane
ale tak sie zastanawiam co w ProLongu moglo powodowac takie objawy ...
WPC nieee
kazeina ? nie spotkalem sie

Teraz ograniczam węgle, to końcowy etap i czas na podsumowanie niebawem


pozniej zmiana diety czy celu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Czy mógłbym zamiast bcaa spożywać posiłek przed treningowy (np. dziś była to pierś z kurczaka ok. 150g i kasza 100g)?
Przyznam, że ćwiczyło mi się swobodnie


dlaczego BCAA jest optymalniejsze niz reszta pisalem poprzednio
ale mozesz spozyc normalny posilek przed treningiem (jesli posciles odpowiednio dlugo)

Ile godzin ma trwać "post"? Zauważyłem, że granica oscyluję między 6 a 8h.


w sformalizowanej wersji Martina post 16 jedzenie 8
moje podpowiedz jest bardziej luzna - m.in. przez dostosowanie do trybu zycia
wole pisac ze post powien trwac tak dlugo aby pozwolic w okresie jedzenia spelnic oczekiwania kaloryczne
ale im dluzej tym lepiej

jaką ilość posiłków w fazie jedzenia? Czy koniecznie muszą być to 3 ? Myślałem o 4, ale 3 to też nie problem.

w moim przypadku
nie ma posilkow sensu stricte
poprostu siadam i jem kiedy moge
bo drobnych przerw nie licze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Wpadłem na jeszcze jedno pytanie, czy organizm powoli przyzwyczai się do stanu nie jedzenia przez kilka godzin i czy głód będzie wciąż odczuwalny?

dokladnie
'trenujesz' uklad hormonalny oraz wlasne cialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ja nie mam problemu głodu natomiast mam problem z dostarczeniem wymaganych kalorii. moje zapotrzebowanie to 2500kcal 185g b, 186g ww, 114g t(tu coś dużo wyszło) byłem w stanie dostarczyć zaledwie 2100kcal 189g b, 200g ww(troche przesadziłem niepotrzebnie brałem carbo :(), 40g t i na dziś jestem pełen.

mysle że dam rade na tym programie tylko musze dietę dopracować


akurat tluszcz mozna w prosty sposob dodawac

a poziom kalorycznosci masz ustawiony na ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 445 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21215
U mnie okres głodu ok. 18 h. Fakt że ciężko w pozostałym czasie zjeść wszystko co zostało zaplanowane. Obecnie kalorie uzupełniam pijąc oliwę z oliwek. Kieliszek i do dzioba.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja po cyklu na masę - kilka pytań

Następny temat

Trudne zadanie - mało wolnego czasu / zycie w biegu / dieta

WHEY premium