SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta JEM/NIE JEM - testował Mawashi, opracował Biniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 388185

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Ja zmuszony godzinami pracy mam wariant 20/4 . Trening na BCAA i HP + 10ml MCT + kofeina o 17, o 18:30 WPC+Carbo i od 19 do 22 trzy posiłki. Coraz lepiej mi idzie z energią na treningu, tylko mam problem z przyswojeniem zaplanowanego 2.3g białka na kilogram masy ciała. W ramach eksperymenty w niedziele (DNT) zmniejszyłem białko do 1.8 i wydłużyłem czas jedzenia od 16 do 22 i już nie pociłem się tak w nocy, a spałem bez przerw na "jedynkę" do budzika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4571
Musze przyznac ze tez sie zaciekawilem szczegolnie ze czytalem tez o czyms bardzo podobnym na Tnation i wielce szanowany tam Christian Thibeadau podobno tak samo je i zwie to Pulse Feast. Od jutra zaczynam. Przebrnalem przez wiekszosc watku i mam pytanka.

Moim celem jest masa - czy proporcje B 2,5 T 1,5 WW -reszta beda dobre? Dopiero zaczynam mase stad wegle beda szly w gore pewnie co tydzien patrzac na efekty.

Najwazniejsze- Codziennie spedzam na dworze z psem jakies 3-4 h no i o ile czesc tego czasu moze byc dla mnie w godzinach ucztowania to jednak wiekszosc jest z rana. Czy nie spowoduje takie chodzenie/lekki rower katabolizmu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
tylko ze wersja na T-nation jest zdeka inna
nawet nie zdeka tylko stosuje sie ja raz na jakis czas
Pulse Fast to spozycie ~8-10x dzien specjalnych suplementow
i tylko suplemnetow
1-2x tydzien
to nie jest sposob odzywiania - to spozob na zwielokrotnienie sprzedazy supli pewnej firmy
dziala niewatpliwie - ale czy ma sens?
czy jest sens placic kilkadzieisa $ za 1dzien!

z kolei Pulse Feast co a'la J/NJ ale znow nie obejdzie sie bez tony supli w ciagu dnia!

te dwa rodzaje 'suplementacji' (odzywiania) maja 1 cel => sprzedac wiecej supli

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4571
Cale Tnation sie na tym opiera, doskonale zdaje sobie z tego sprawe :) Co nie zmienia faktu ze goscie tam naprawde maja niezle pomysly, ktore mozna sobie przyswoic do swoich treningow.

A jak to bedzie z ta aktywnoscia w czasie glodowki? Lekki rower/ spacer 1-2h z psem da rade bez jakiegos posilku/ BCAA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
lekki spacer jak najbardziej
mzona zoptymalizowac spalanie fatu lykajac kofoe/joszke/alfa koszke czy jakis spalacz
albo pijac kawe!

Low Intensity Aerobic Training / Trening aerobowy o niskiej intensywności - jak najbardziej bez koniecznosci bcaa
choc mozesz sobie zabrac i popijac w trakcie

a t-nation jest rewelacyjne
drazni mnie tylko podejscie do suplementow
nie zawsze ale w wiekszosci przypadkow podaje sie bez alternatywy - tak jakby ta firma byla jaka wyjatkowa
wyjatkowe to maja ale ceny

ale tez rozumiem reguly gry
forum<=>firma

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4571
no tnation to jest dobry biznes, Coach Christian jest niemal Bogiem w tej spolecznosci wiec ludzie kupuja wszystko co kaze. Tam niektorzy zostawiaja po pare set dolcow na miesiac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nom
jakies statusy maja na forum - jesli cos kupuja co miesiac

imo-przegiecie z cena
i przegiecie z forma jaka prezentuja a swoje produkty
Christian i cala reszta specjalistów - gorna amerykanska polka
ale rozpisywanie wszystkiego pod jedno marke - jaka tą jedyna - gdzie cena u konkurencji 2-3x taniej
delikatnie mowiac - przegiecie
moze nie sam pomysl - bo pomysl rewelacyjny (patrzac z punktu producenta)- ale obdzieranie ludzi z kasy
gdzie porcja jednego produktu kosztuje kilka baksow
innowacyjne produkt sa
ale czy nie ma alternatyw
tez sa

a artukuly bardzo ciekawe
mam kilkaset zapisanych w zkladkach
ba
teraz jade wlasnie planem treningowym OVT

przerobka German Volume training

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4571
Ja wlasnie sie wachalem miedzy OVT a HP mass co do nastepnego bloku. Maly offtop sie zrobil :)

No jutro bedzie proba czy od 17 do 24 zjem 3600 kcal. Jak pojdzie gladko to pojade tak dwa tygi i sprawdzam pas i wage.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 345
Ponawiam pytanie Solaros lub Biniu- co jeśli się trenuje rano ok 7-8?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
i chodzi o to ze kumpel nie liczy ile czego je bo mozna powiedziec ze je co popadnie:) i co bedzie jezeli bedzie np mial za malo bialka?


ja tez NIE licze bialka
poprostu po latach wiem czego w czym jest ile
wiec nie musze

ale ogolnie efekt bedzie na tyle dobry ile sie wlozy pracy
od tej zasady nie ma wyjatku

ps. ja 6dzien jestem na tej diecie i musze przynac ze czuje sie super:) jakis taki dziwnie wypoczety jestem w ciagu dnia. w sobote pracowalem fizycznie wiec jadlem wtedy "normalnie" i od razu jakis taki zaspany bylem itd hehe

to calkiem normalna reakcja !
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja po cyklu na masę - kilka pytań

Następny temat

Trudne zadanie - mało wolnego czasu / zycie w biegu / dieta

WHEY premium