SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta JEM/NIE JEM - testował Mawashi, opracował Biniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 389640

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2490
djfafa, chyba nie rozumiesz założeń, bilans kalorii jest taki sam jak przy poprzednich dietach, więc to on zdecyduje o zalaniu
a w związku z większą wrażliwością insulinową w musklach tym bardziej się nie zalejesz, wręcz odwrotnie

wpiszcie se w google 'leangains', Martin Berkhan to endomorfik i nie powiedzie mi, że jest zalany jego klienci też stracili mnóstwo fatu, zyskując muskle


to jest za***iście wygodne, wychodzisz do szkoły/pracy i nie przejmujesz się żarciem, pojemnikami etc
wracasz do domu i możesz mega porządnie zjeść, nawet na redukcji

Zmieniony przez - PrzyCinak w dniu 2010-10-14 10:33:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
everr

nr 2 Perfect Body
ew kontakt na prv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 445 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21215
Pora treningu ma znaczenie? Czy może się odbyć po pierwszym posiłku, który będzie o 16.00.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ma dosc decydujace znaczenie
jak pisalem
PB nr 2 omawia wiekszosc opcji

jesli bedzie wiecej watpliwosci - zrodzi sie potrzeba kolejnego artykulu

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2010-10-14 11:35:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Biniu to skrobne Ci pw, bo nie mam jak kupic, narazie zreszta jestem unieruchomiony przez szwy na nodze

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
osz kurde

daj znac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Dosyc nietypowe rozwiazanie, nawet bardzo nietypowe, biorac pod uwage utarte schematy panujace na forum. Biniu, pozwol Pitbullowi wrzucic te skany tutaj, bo ja np mieszkam za granica i nijak nie mam mozliwosci, zeby to PB dorwac a bardzo bylbym ciekawy zapoznac sie z zalozeniami tej diety.

Zmieniony przez - RemyLogan w dniu 2010-10-14 11:48:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sorry ale nie dysponuje prawami autorskimi do tego

nie moge wiec udzialac zgody ...

musimy pomyslec o osobach za granicami - bo wiele jest pytan i zali wlasnie od Was ze nie mozecie zdobyc bo ilosc ciekawych info w PB jest bardzo duza ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
bede sledzil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10622
Ja stosuje coś podobnego w środy i nie mam takich problemów jak pitbull czyli przymierania głodem ;]
Rano wstaje idę do szkoły kończę wcześnie więc od razu po szkolę idę na siłkę z 1,5h treningu o 15 mam SKS(głównie piłka nożna) gramy z 2,5h w nogę kończy się jakoś 17:30 z 30 min na dojście do domu i można w końcu coś zjeść , ale jakoś specjalnie głodny to nie jestem nadrabiam dużą ilością wody .
Powodzenia Mawashi będę zaglądał.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja po cyklu na masę - kilka pytań

Następny temat

Trudne zadanie - mało wolnego czasu / zycie w biegu / dieta

WHEY premium