SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta JEM/NIE JEM - testował Mawashi, opracował Biniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 388190

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Mosto co tak mało jesz?
ile to kcal? wygląda na bardzo mało

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12056
Nadal tak macie, że śpicie krócej niż przed stosowaniem j/nj i się wysypiacie? Bo moje wrodzone lenistwo już dawno przezwyciężyło ten fajny zwyczaj i śpię tyle samo godzin co wcześniej, ale może ktoś nadal sypia krócej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Carbon - gdzieś ~1800kcal co redukuje teraz na LC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja w tamtym roku stosowalem cos podobnego i nie celowo przerwa miedzy nocnym a porannym posilkiem wynosila 15-16h ,czesto nie wytrzymywalem diety i wieczorem podjadalem czasem nawet sporo (pol chleba) w okolo 2 miesiace bf spadl z 16 na 11 a masa miesniowa wzrosla o 6kg, tyle ze trenowalem prawie codziennie do tego sporo spalaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokladniej u mnie wygladalo to tak ze probowalem ograniczac calkowicie weglowodany lecz wieczorem nie wytrzymywalem i wsuwalem co popdanie , w tym okresie nabawilem sie tez rozstepow na tricepsach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
czyli schudles ale przytyles
ciekawe

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
dlopper - ja sypiam krócej, wstaję z pół godziny przed budzikiem (zazwyczaj on mnie zrywał) i się jeszcze wyleguję pod kołdrą

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
u mnie bez roznic
choc budzi mnie czesto pelny pecherz o 7-8nad ranem
wczesnije tak nie mialem
pije wiecej wody teraz dzieki J/NJ
chyba tyle ile powinienem ze 3l spokojnie
tyle kapsow co mam polknac i tyle bcaa co wypic - to na samo to idzie ponad 2l ed,jak nie lepiej


poailkow nawet nie popijam
kiedys
dawno dawno temu popijalem - ale konczylo sie lataniem w brzuchu
teraz przed szklana wody
i ogien



Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-04-15 17:39:39

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Ja nadal nie potrafię się wyspać nawet po ponad 10h spania Także J/NJ u mnie nie ma ma wpływu na sen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12056
Dobra ze względu na to, że dzisiaj wypada mi pewna impreza z dość sporą dawką alkoholu (który sam dostarczam w postaci 3 rodzajów cukierkówek:), potem są święta, juwenalia i sam w kościach czuję, że najwyższy czas na przerwę robię sobie 2 tygodnie wolnego. Dieta na zero, ale nie na j/nj tylko standard 5-6 posiłków.

Zgodnie z obietnicą napiszę krótkie podsumowanie 3 tygodni na j/nj.

Waga na początku wynosiła 83 kg (tak na prawdę trochę więcej, bo po tygodniu bez diety podeszło sporo wody). Dziś stając na wadze na siłowni wyszło 82.2 (ubrany i z płynną zawartością żołądka), więc zakładam że waga realna to jakieś 81kg.

Dieta była trzymana w 100%, żadnych cheat mealów, jedynie zmiany w źródłach tłuszczy, białka i węgli. Trening też trzymany, wypadł chyba tylko jeden dzień z powodu przeziębienia. Pierwszy tydzień (szczególnie jeśli chodzi o siłowy) był troszkę asekuracyjny, bo obawiałem się ćwiczeń na czczo, potem już normalnie.

Z całego tego małego i krótkiego test jestem zadowolony. Przejście ze zwykłego odżywiania na j/nj było u mnie bardzo łagodne i trwało z 3 dni, potem organizm przestawił się na nowy styl życia i nie było żadnego ssania, nawet myśli o tym, że trzeba coś zjeść. Co do siły na treningach to jeden z ogromnych plusów j/nj. Czułem się bardziej rześki, w niektórych ćwiczeniach udało się zwiększyć ciężar. O aerobach pisałem już wcześniej, że mamy super połączenie bo mamy pusty żołądek, a nie jesteśmy zaspani tak jak na porannych aerobach.

Jednym z głównych aspektów j/nj, które chciałem sprawdzić był wpływ tego rodzaju odżywiania na sprawność umysłową i powiem, że nie zauważyłem żadnej różnicy. Zakuwanie na pamięć jest tak samo efektywne i nieprzyjemne:) jak na standardowej diecie. Aaaa, niektórzy pisali o tym, że teraz śpią krócej i się wysypiają. U mnie było podobnie przez pierwszy tydzień, później moje wrodzone lenistwo przezwyciężyło tan stan rzeczy i śpię tak długo jak dawniej.

Podsumowując jest to bardzo wygodny styl odżywiania i warto chociaż raz spróbować w ten sposób się odżywiać. Na pewno niektórzy nigdy w życiu nie oderwą się od swoich ''posiłków co 3 godziny'', ale mi ten j/nj bardzo się spodobał. Po przerwie na pewno będę kontynuował redukcję właśnie w ten sposób, tylko już zrobię pełen cykl.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja po cyklu na masę - kilka pytań

Następny temat

Trudne zadanie - mało wolnego czasu / zycie w biegu / dieta

WHEY premium