SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jem/nie jem a test Activlab

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13099
Witam, zostałem wybrany do testu redukcyjnego activlabu i zastanawiam się czy jest sens jako eksperyment z mojej strony wprowadzić na ten okres 6 tygodni diete jem/nie jem. Głównym problem jest to że nie mam pojęcia jak dostosować ten sposób jedzenia do rozkładu treningów który wygląda tak:

pon - trening około 8.00 , trening piłki nożnej 18.30
wt - aero 8.00
śr - trening około 10.00 (możliwość trenowania o każdej porze dnia)
czw - trening około 10.00 - piłka nożna 20.00
pt - aero 8.00
sobota - trening 9.00

przykładowo, w poniedziałek skoncze trening około 9.20 i o 9.45 mam półtorej godziny zajęć na uczelni więc po treningu spora ilość odżywki białkowej i po zajęciach 2 lub 3 posiłki np. do godz. 14, przed treningiem piłki i po bcaa i na tym koniec. w ten sposob miałbym około 20 godzin bez posilku który miałby miejsce po godzince aerobów we wtorek. Koniec jedzenia znowu około 14 i następny posiłek miałym w środę po treningu czyli koło godziny 11.30. Tutaj przerwa będzie już dłuższa o około 2 godziny. Czwartek - ta sama sytuacja + trening piłki i piątek też jedzenie od około 10.00..

powiedzcie mi czy to ogolnie ma sens, czy jest spora różnica w tym, że głównie ludzie na tej diecie jedzą w godzinach wieczornych, przed snem, a ja pochłaniał bym całe zapotrzebowanie w godzinach 10/12-15 ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Skoro trenujesz rano to nie ma sensu Jem/nie jem. Bo po co? Skonczysz trening o 10tej czy 12, zacznijesz jesc o 11 i skonczysz o 17 czy 19?:) To juz prawie, ze normalna dieta :) Jem nie jem jest dobre dla ludzi, ktorzy nie mają czasu jesc w trakcie dnia, tj np praca, uczelnia a wieczory mają wolne i mogą coś ugotwać i zająć się jedzeniem. Takie moje zdanie , jem nie jem uwazam za bardzo dobrą rozpiskę żywieniową, sam prawie trzy miesiące ją stosowałem. Tutaj masz efekty, na pewno ma ona swój udział w koncowym wyniku, pzdr powodzenia w teście
https://www.sfd.pl/Redukcja_24kg_Redukowac_dalej_-t844448.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13099
no właśnie jeść kończyłbym około godziny max 14, potem już głodówka. Ewentualnie mógłbym przed i po treningu rano wypijać tylko bcaa a np. zaczynać jeść wieczorem.. hmm.. sam nie wiem, ale chciałbym spróbować tej diety ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

alternate-day fasting... pare pytań do SOLAROSa

Następny temat

Tania dieta do oceny.

WHEY premium