SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta JEM/NIE JEM cz.2

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3685

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
To jedziemy dalej
Biniu powiedziales :
NIE polecam samej fruktozy jako zrodla ww w diecie
ale juz jako ww wylacznie z owocow jak najbardziej zgadza sie?

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Każdy wie gdzie będzie przeniesiony wątek:
[https://www.sfd.pl/JEM_/_NIE_JEM_by_Biniu__oficialny_watek_Q&A-t761429.html] 

Faktycznie prawda jest taka:
"publikacja diety JEM / NIE JEM odbyla sie w magazynie Perfect Body numer 1 i 2

odsylam do lektury podstaw rowniez ! "

Myślę że nie ma co się kłócić. Jeśli są jakieś problemy proszę założyć Intermittent fasting. Nie widzę problemu. Proszę bez sprzeczek bo nie o to tutaj chodzi!

aha jeszcze jedno tommy098 bez urazy naprawdę.

Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2011-06-30 15:29:27

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 530 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2545
Jestem na pierwszej

Jaki jest najlepszy widok z rana?
-Widok spompowanego ciała!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Czy mógłbym zrobic tak:
6:30 - Mały posiłek (białko same) 200kcal
Trening 7:00-7:30/45 Bieganie
8:00 - Posiłek po treningowy (b+w+t) 500kcal
10:00 - Posiłek przed treningowy (b+t) 600kcal
Siłownia 11:00-12:30
13:00 - Posiłek po treningowy i ostatni (b+w+t) 800kcal
Wychodzi ponad 16h postu, 4 posiłki, zapotrzebowanie jakies 2300kcal - 200kcal = 2100kcal, 30% zapotrzebowania będzie z tłuszczy


Zmieniony przez - Insert07 w dniu 2011-06-25 15:17:12

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 530 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2545
W okolicach okołotreningowych unikamy tłuszczy,
Jak się mylę to poprawić:)

Jaki jest najlepszy widok z rana?
-Widok spompowanego ciała!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Czy ten plan dnia da rade ?

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Większość kcal (najlepiej wszystkie) powinna być dostarczona po treningu siłowym. Jeżeli robisz aero i nie jest ono zbyt forsowne, nie ma potrzeby ładowania tych posiłków. Osobiście dałbym BCAA do aero i 1 (mały) posiłek przed siłowym. Cała reszta po.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
W okolicach okołotreningowych unikamy tłuszczy,

Unikamy _nadmiernej_ ilości tłuszczy. 10-20g nikomu nie zaszkodzi. A już tym bardziej jeżeli pierwszym potreningowym jest szejk WPC+Carbo. Wtedy w posiłku potreningowym można jeść dowolnie dużo liczbę warzyw(fuu)i wiecej niż 20g tłuszczu.
A przedtreningowego w J/NJ najlepiej nie mieć, szczególnie jeżeli celem jest redukcja.

Po treninigu niekoniecznie trzeba dostarczyć większość kalorii. Tu chodzi o węgle. Większość węgli w diecie dostarczamy po treningu. Reszte kalorii gospodarujemy na B i T w kolejnych 1-3 posiłkach, tak jak mamy rozplanowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 948
Czy kreatyna zamiast BCAA przed treningiem da rade? (redukcja)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Nie. BCAA można _ewentualnie_ zastąpić WPC+oliwa/olej lniany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Pewnie, że kreatyna spokojnie zastąpi BCAA. Zatrzyma katabolizm i nasili anabolizm, podobne zastosowanie jak BCAA, może nawet uda się coś dobudować na +.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-06-26 12:59:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 105
Witam.

Miało być to napisane w temacie:
[[https://www.sfd.pl/Dieta_JEM/NIE_JEM__testował_Mawashi,_opracował_Biniu-t657352-s301.html]]#
ale zamkniety wiec jestem tutaj.

Jestem amatorem i mam nadzieje ze otrzymam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania jak i niezbędną pomoc w dążeniu do celu jakim jest redukcja BF. Zaczynają się dla mnie wakacje a co za tym idzie praca wakacyjna( tylko przez miesiąc) a potem dużo wolnego czasu który pragnę dobrze wykorzystać.

COŚ O MNIE
Wiek: 20lat
Wzrost: 170
Waga :73kg
Staż na siłowni: amatorskie 3 lata z różnymi przerwami (bez stosowania planów treningowych, diety) po prostu stosowana jako forma sportu.
Przez więcej jak 8 lat profesjonalna gra w piłkę nożną zatem jestem przyzwyczajony do dużego wysiłku. I częstych treningów.

Przeczytałem sporo tematów na temat diet, suplementacji, treningów itd. I Biniu Twoja dieta J/NJ najlepiej pasuje do mojego wakacyjnego rozkładu zajęć.

Zatem proszę o krytykę, pomoc ,rady co tylko potrzebne abym robił wszystko możliwie najpoprawniej.

BTW:

Mam problem z tym wyliczeniem ilości kalorii jak i proporcjami BTW. Przydała by się pomoc ewentualnie linki.




SUPLEMENTY(proszę o sugestie):

Bcaa, bialko , kreatyna??

1,5 Roku temu brałem bcaa , kreatynę (monohydrat) tylko raz przez około 4 tygodnie.

PLAN TYGODNIA

Pn - silownia + 20 min aerobów zaraz po silowni
Wt - HIIT lub aeroby
Śr - silownia + 20 min aerobów zaraz po silowni
Cz - HIIT lub aeroby
Pt - silownia + 20 min aerobów zaraz po silowni
So - basen
Ni - odpoczynek lub aeroby

Pytanie odnośnie planu tygodnia to czy opłaca się po siłowni robić aeroby gdyż w przeczytanych przeze mnie artykułach różnie się na ten temat wypowiadano. A może przed siłownia te areo a może tylko wyłącznie siłownia. Biorąc pod uwagę że lubię dużo sportu i nastawiony jestem na redukcję jednak nie chciałbym stracić dużo masy mięśniowej.

PLAN DNIA :
1. Treningowego:

7. 00 pobódka
8.00 - 16.00 praca rozumiem ze podczas PIJE WODE, ZIELONA HERBATE, KAWE bez cukru
17.00-18.30 silownia
19.00-24.00 jedzenie

Pytania odnośnie planu dnia(treningowego):
Podczas fazy kiedy się je posiłki w jakim odstępie czasu je spożywać ( czy to ważne??) .
Rozumiem ze pierwszy posiłek jaki będzie to ma być najbogatszy w ww bo jest po silowni potem to B+ W + T a ostatnio to B+T.??

No i jak powinno wyglądać wykorzystanie suplementów?? BCAA przed i po treningu ( ale w jakim odsepie czasu przed i po). No i jak z resztą??


2. Nie treningowego:

7. 00 pobódka
8.00 - 16.00 praca rozumiem ze podczas PIJE WODE, ZIELONA HERBATE, KAWE bez cukru
17.00-18.30 HIIT lub aeroby
19.00-24.00 jedzenie

To samo pytanie co odnośnie dnia treningowego. Chodzi o suplementacje.

INNE:

Wiem że to nie ten dział ale czy do tej diety przy nastawieniu na redukcje BF przy minimalnie możliwej stracie suchej masy stosować FBW czy cos innego??


Proszę o pomoc i wyrozumiałość.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dieta na mase do oceny

Następny temat

6 tygodni redukcji CKD + LOW CARB

WHEY premium