SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Damian_619-Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 433881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Banan
kto jak nie ja?


Raczej nikt Drugiego takiego jak Ty nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Czwartek-30.11 Masa Tydzień 14

Wczoraj spoko dzień ale praktycznie cały czas jestem zabiegany W pracy okej,na treningu poszło w Martwym Ciągu 190kgx8 a pozniej 210kgx3.
Jeszcze na sam koniec dnia z kumplem spawaliśmy naszą nową hack maszynę i myśle że w nastepnym tygodniu będzie gotowa
Coś podobnego jak było w F1 w Opolu tylko że nasza będzie też na fronty


Dzisiaj natomiast cały dzień do niczego,kompletna tragedia od samego rana.....
Z rana zalało nam pól domu,pekła jakaś rura czy coś i prawie 2h leciała woda zalewając 1 piętro i parter...
Do pracy oczywiście się spóźniłem ale jakoś te 8h zleciało.

Trening niby poszedł dobrze ale nie czułem się zbytnio na siłach,brak humoru i chęci. Niestety nie dało go rady przesunąć na inny dzień bo reszte tygodnia mam zawaloną całkowicie.

Jutro off od siłki,czeka mnie sporo pracy ponieważ przenosimy się do mieszkania więc trzeba będzie parę rzeczy poprzewozić

Wrzucam także filmik Banana z ustawki,mega dobra robota Na filmiku wydaję się że było lekko niestety tak nie było Mnie nogi do dzisiaj pobolewały




DIETA

1. Twaróg,Smietana,orzechy

2. Makaron,Kurczak

3. Omlet czekoladowy

TRENING

4.Kasza Manna,Płatki ryzowe,WPC,Banan,Płatki Kukurydziane,Wafle ryżowe,Rodzynki

5 Naleśniki+ Kurczak

6. Makaron, Szynka/Kurczak

TRENING

Legs 1

1.SQ R8
2.Suwnica jednonóż 8/8/8/10/12
3.Wykroki 3x10
4.Prostowanie 3x10
5.Uginanie leżąc 8/8/810/12
6.Zbieranie grzybków 4x10-12

Ciut zmieniłem trening bo po prostu nie czułem dzisiaj mocy,ale i tak większość planu wykonana.

SQ poszło 180kgx1,pewnie by poszło więcej ale niestety nie mój dzień Bo 160kgx8 szło gładko.
Suwnice zmieniłem na jednonóż bo niestety moja suwnica ma sporą wadę i niestety przy większych ciężarach strasznie bolą mnie kolana więc zmieniłem na jednonóż.
Wykroki poszły fajnie,ale 100kg już ważyło Na dobitke ciężkie prostowanie



Cardio-15min


SUPLEMENTACJA

Whey Protein Concenrate -według braków w diecie
Vitaminall-2 kaps (1 z rana a 2 na noc)

Do posiłków z WW,oprócz po treningowego:

ALA-4x300mg
Chrom-4x200mg

Wczoraj i dzisiaj przed treningiem poleciał shot ,,Power" od AN i jak dla mnie bomba Pobudza,daję kopa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
robisz jakies maxy teraz ? cyz tak wyjatkowo w siadach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Przemo już kazał lecieć na maxa więc cały czas dokładam.

W siadach akurat poszło 160kgx8 więc myslałem że 180kg pójdzie na parę razy ale to nie był mój dzień

Dzisiaj off od siłki ale trochę się nabiegałem i na wnosiłem Od 15 do 20 wnosiliśmy meble do naszego nowego mieszkania

Jutro z rana raport do Przemka a później lece na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Niedziela-03.12 Masa Tydzień 14

Wczorajszy dzień mega zabiegany,z rana trening,trochę przeprowadzki,do miasta po zakupy a wieczorem sprzatanie mieszkania,ustawianie wszystkiego i inne pierdoły
Trening poszedł dobrze,na skosie lekki +,w innych ćwiczeniach też trochę dodałem.Pompka nawet dobra

Dzisiaj trening z rana a później na 18-nastkę,teraz ogarnianię michy bo jutro na rano do pracy.

Jeśli chodzi o pomiary to w sobotę ważyłem 87kg czyli -3kg przy 710g WW Dzisiaj już 88kg.
Ogólnie trochę dziwne,Przemka też to zdziwiło.
Dodaliśmy 10g T w DT i DNT i 55g Carbo podczas treningu i zobaczymy czy waga podskoczy.




DIETA

1. Omlet waniliowy

TRENING

2. Manna,WPC,Banan,Pierniki,Wafle ryzowe,Rodzynki,Płatki kukurydziane,Daktyle

3. Owsiane,Rodzynki,WPC,Jabłko+ Wafle ryzowe (cała paczka)

4.Makaron,.Kurczak

5 .Ryż,Mielona szynka wieprzowa

6. Jakieś mięso


TRENING

Pull 2

1. Wiosło sztangą nachwyt R8
2. Podciąganie chwytem neutralnym 5x max
3. Ściąganie podchwytem 5x10
4. Face pull 8/8/8/10/12
5. Młotki R10
6. Uginanie na modlitewnik z wykorzystaniem wyciągu dolnego 8/8/10/12

Dzisiaj też trening dobry

W wiosle poszło 130kgx6-7 a później dobiłem 90kgxmax
W podciąganiu za to poszło średnio. W ściaganiu podchwytem poszło ładnie i plecy zajechane
Tył barków mega spompowany a na koniec dobiłem bicki Też o dziwo poszło ładnie. W młotkach poszło 32,5kg




Cardio-15min


SUPLEMENTACJA

Whey Protein Concenrate -według braków w diecie
Vit&Min 100% -2 kaps (1 z rana a 2 na noc)

Do posiłków z WW,oprócz po treningowego:

ALA-4x300mg
Chrom-4x200mg

Jutro powinna przyjśc paka z suplami,zakupiłem tylko WPC,Olej w sprayu i ALA.




Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-12-03 20:21:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Kurde 3kg na minus i na masie. Moze cos na kichach siedziało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
MARIAN 17
Kurde 3kg na minus i na masie. Moze cos na kichach siedziało?


U mnie ogólnie waga się cały czas waha w granicach 90-88kg. W sobote akurat byłem po DNT a wtedy zawsze waże mniej. Ale nie 87kg
Po dniu DT wyszło 88kg co i tak jest trochę mało.

Na kichach raczej nic nie lezało,zresztą nie mam żadnych problemów z żoładkiem,trawieniem itp. WIęc Przemek stwierdził że lecimy dalej z masą.
...
Napisał(a)
Usunięty przez ASNF za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 525 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13649
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
U mnie w sumie 1.5-2kg tez częste wahania;) ale wydaje mi sie ze praca na zmiany tez ma na to wpływ. Twraz od 3tyg np pracuje ciągle na 2 zmianę treningi posiłki itp zawszw wtedy tak samo to i te wahania znily. Przejdę na zmainy to pewno znowu bedzie to samo;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Możliwe Marian,szczerze nigdy nad tym nie myślałem Od tego miesiąca dochodzą jeszcze nocki więc już w ogóle lipa
Jedynym plusem jest dodatek nocny a tak to lipa bo nocek nie cierpię,strasznie mnie męczą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Roszkowski - Przygotowania na 2017!

Następny temat

Justyna Lipicka-Fitness Sylwetkowe 2017

WHEY premium