SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 188180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Zdjęcia specjalnie dla pana Jana. Sorry za słabe jakości ale robione był na partyzanta w mojej garażowej siłowni w której teraz kręcę na trenażerze -), te zdjęcia nigdy nie miały być upubliczniane nie po to je wtedy robiłem -). Cholera byłem w formie nie ma co długo mi zajeło przejscie do TRI około 1,5 roku. Jak widać ja zaczynałem z trochę innego poziomu niż większość i tak jak mówiłem nie wywodzę się absolutnie z żadnej dyscypliny ale też można częściowo wyjaśnić mój szybki progres w zimie na rowerze bo nogi pamiętają ciężary tylko trzeba było poświęcić te 1-2 lata na zmianę specjalizacji tzn. głównie musiałem cofnąć efekt pompy mięśniowej i zmniejszyć masę co się łączy bo miałem tak że np. nogi mi się pompowały po paru mocnych obrotach korbą i nie mogłem długo mocno kręcić z bieganiem miałem problem ten sam ale głównie z łydkami z którymi uporałem się dopiero w tamtym sezonie, pamiętam że w łydce miałem 44 albo 45 cm na tych fotach do tego mam gena -) Na foto mam staż 4-5 lat z czego pamiętam że 1-2 lata ostatnie leciałem na pełnej diecie i nie będę ukrywał treningowo i dietetycznie byłem prawdziwym freakiem podobnie jak teraz w TRI. Trenując amatorsko kulturystykę nabrałem cech które wykorzystuje teraz w TRI między innymi to że przez 5 lat treningów kulturystycznych nabrałem trochę wiedzy o swoim ciele i powtórzę jeszcze raz miałem trochę inny start niż inni i teraz również mogę trenować trochę inaczej ale też np. muszę uważać z trenowaniem na siłowni bo ciało dobrze pamięta te czasy i nabranie masy było by bardzo łatwe jeśli bym odpuścił TRI w końcu byłem naturalem więc sadze że kilka miesięcy dobrych treningów i wróciłbym do formy.
Pytanie teraz dlaczego rozpocząłem TRI? Dlatego że brakowało mi rywalizacji czyli tego co mam teraz i tak się jakoś złożyło że kupiłem sobie kolarzówkę potem Marcin zaczął TRI zobaczyłem co to jest i tak się za to zabrałem a że nie umiem na pół gwizdka to od razu wiedziałem do czego chcę dojść w tym sporcie -) Poziom jak na totalnego amatora miałem niezły prążki na udach, tricach, klacie miałem fajne. Teraz można sobie wyobrazić co będzie za 2,5 roku jak dojdę stażem do tego samego poziomu co wtedy tylko w TRI -) a tyle czasu sobie dałem na dojście do fajnego poziomu, 5 lat. Jakby ktoś chciał mam też zdjęcia z różnych okresów tamtego czasu z poziomem 0 również.













1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
W sumie dalej mam dużą wiedzę na temat kulturystyki i dietetyki bo podobnie jak teraz byłem samoukiem i testowałem wszystko na sobie a nawet w bodyliftingu mam ciąglę większą wiedze i doświadczenie w sumie to dalej moja druga pasja.




3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 555 Napisanych postów 6412 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 57352
Pięknie Pirlo!
Ps. Poziom zero chętnie zobaczę!


Zmieniony przez - Ronin78 w dniu 2017-08-12 20:49:29

PB:
IM 140.6 Poznań 25.06.2017, 12:48:33 / IM 70.3 Gdynia 07.08.2016, 5h:23min:57s / JBL Triathlon Sieraków 28.05.2016 1/4 IM, 2h:33min:54s / Otyliada 12/13.03.2016 15km, 6h:28min / III PKO Maraton Rzeszowski 04.10.2015, 03h:55min:51s / Półmaraton Rzeszowski 06.04.2014, 1h:53min:03s / Trening 08.06.2017, 10km 47min:43s / Łańcucka Piątka 5km 11.06.2016, 22min:45s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Roni pózniej znajdę jakieś stare foto idę pobiegać -)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
pirlo2122
Kupic chce cos takiego jak ma Shadow mize powie nam ile zaplacil i gdzir kupil?


3athlete sklep. Siodło Adamo, chwalę sobię, poniżej 700 stówek można dostać. Zdjęcia kozackie, wszystkie !

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Ronin78
Pięknie Pirlo!
Ps. Poziom zero chętnie zobaczę!















Zmieniony przez - Ronin78 w dniu 2017-08-12 20:49:29


Niczego wcześniej niż to foto poniżej nie mam niestety pogineły mi gdzieś pliki. Te najwcześniejsze zdjęcia śa gdzieś około 12-15 miesięcy od początku trenowania pamiętam że był jakiś konkurs Keltona na forum i one do tego były robione, konkurs coś w stylu największy progres w 6 miesięcy czy jakoś tak -) Wiem że Kalik brał też wtedy udział i był 3ci. Data zdjęc jak na kartce. Do tego mam jeszcze jakieś jedno ciekawsze. Na jedynym mam zamazaną twarz w sumie nie wiem dlaczego tylko takie mam ale to ja -))




Zmieniony przez - pirlo2122 w dniu 2017-08-12 22:12:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Pirlo, to się świetnie wszystko składa. To ja mam pytanie: jaki zestaw ćwiczeń poleciłbyś mi na siłę na jesień / zimę? Mam sztangę prostą, łamaną, sztangielki, jednego ketla 16, brak drążka, bez ławeczki. Taka tri - siła. Żeby trochę mięśnia zbudować i się wzmocnić ogólnie. Jak będziesz miał chwilkę, skrobnij kilka słów na ten temat, jestem pewien że nie tylko ja skorzystam..

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
pirlo - forma świetna była. Zmiana dyscypliny słuszna. Przy tym wzroście w BB musiałbyś mieć dużo ponad 100kg a i tak byłoby ciężko o sukcesy z powodu smukłej budowy ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Dzięki za rozwinięcie tematu siodła. Spróbuję jeszcze trochę podnieść je do góry bo czuję że mam zapas i przechylę do10 stopni by zniwelować ucisk.
Jeżdżę na takim i wydaje mi się że całkiem komfortowo się jeździ. W sumie te sześć godzin potrafię wysiedzieć, unosząc dupsko co jakiś czas, a nie używam ni pieluchy ni pampersa. Przez podniesienie siodła, może pozbędę się dyskomfortu w kolanie po dłuższej jeździe i trochę wyostrzę sylwetkę.

Pozamiatałeś Pirlo
Biega, jeździ, pływa i do tego dobrze wygląda. Pozamiatałeś







Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2017-08-12 22:42:07

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
ojan
pirlo - forma świetna była. Zmiana dyscypliny słuszna. Przy tym wzroście w BB musiałbyś mieć dużo ponad 100kg a i tak byłoby ciężko o sukcesy z powodu smukłej budowy ciała.


Tak dokładnie. Nie mam takich predyspozycji aby coś ugrać w BB niestety ale mam takie predyspozycje żeby wyglądać estetycznie, taka fit forma -) Też nigdy nie planowałem startu w BB robiłem to tylko dla siebie i dla zabawy.
Shadow napiszę coś więcej o treningu takim pod TRI bo sam po sezonie będę realizował taki. W tamtym roku nie robiłem nic na siłowni bo nie było mi to potrzebne teraz aby przeskoczyć na wyższy level kolarski potrzebuje się wzmocnić typowo kolarsko ale przez ciężary a w drugiej kolejności rower.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

Następny temat

Rehabilitacja a trening siłowy

WHEY premium