SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 188208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Pirlo, mam pytanie na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
A ja czekam na film :)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Ogłoszono że Garmin Iron Triathlon odbędzie się w Płocku 16 lipca. Tak się składa że akurat w ten weekend nie pracuje a więc jade do Płocka. Podobno trasa z mega sfaltem i płaska jak Texas. Kalikstat piszesz się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Biorę pod uwagę, ale nie chcę mówić ostatecznie: tak lub nie. Ale jestem pozytywnie nastawiony. I miałem Cię pytać dokładnie o to samo - czy się wybierasz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Ja jade na 100%, jeszcze niech Piaseczno ogłoszą i jadę na 2 imprezy GIT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Dzisiaj basen technika, rower lekko w tym 20 km średnio mocno, wieczorem bieg 11 km w tempie 5,00 lekko. Duży wiatr boczny miałem dzisiaj i wiem już jak niebezpieczna jest jazda na stożku z przodu. Z górek musiałem jechać w górnym chwycie bo od 47 km/h kierownica wpadała w turbulencje, jazda na lemondce była ryzykiem utraty życia tym bardziej przy przejeżdżających samochodach. W połowie treningu w miejscu gdzie nie wiało nakręciłem obiecany filmik.











Zmieniony przez - pirlo2122 w dniu 2016-10-20 22:35:32
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
pirlo, dzięki wielkie za, w zasadzie reckę roweru :)

Rower super, taka maszyna do cięcia przestrzeni. Niby szczegóły - ale miejsce montażu hamulców, prowadzenie linek - czad. Najbardziej jednak podoba mi się rama. Chcę nowego bajka ! Coś Ty narobił, pirlo... muszę więcej pracować teraz

Wczoraj urodził się wstępny pomysł jaki to rower miałby być, ale nie piszę, za wcześnie i musi być kilka warunków spełnionych po kilku stronach.
Dzięki!

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Haha no rama jest super to prawda ale dla mnie równie ważne jest to że mega komfortowo można ustawić pozycję. W meridzie ustawialem ja 1,5 roku i jeszcze teraz coś poprawiałam a tu w 2h i nie mam już możliwości poprawy bo jest w 100% ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Dzisiaj bieg, rower, bieg. Bieg dłuższy po lesie, rower na trenażerze 1,5 h w tym 70 min 155 W + bieg wieczorem. Jutro 7-19 w robocie, bezpośrednio po pracy basen.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Tak ładnie to wygląda, że cieszę się, że nie jesteś w mojej kategorii wiekowej

This is the best deal you can get.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

Następny temat

Rehabilitacja a trening siłowy

WHEY premium