SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1808
najpierw wylecz bark bo jak bedziesz z takim robił to będą problemy. a jeżeli podciagasz sei bardzo mało razy to proponuje najpierw zanim dojsc do 5 powtórzen to robic bardzo duzo nagetywnych ruchów. wchodzisz z brodą nad drążek i opuszczasz sie bardzo wolno.. na pewno poskutkuje i nie nie długim czasie osiagniesz 5 powtórzeń i zaczniesz normalny trening,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
chyba zaczne ten trening podciagnalem sie dzisiaj 10 razy ostatnio 12... Chce pobic rekord w szkole ktory wynosi 17 razy ;-( Mam na to ok.3 tygodnii...
Jak myslicie uda sie gdy przyloze sie?
jaka dieta ma byc stosowana przy tym treningu (obecnie siedze na redukcji)
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
To zależy na mnie np. nie podziałał siłowo, ale podziałał wizualnie, plecki się poszerzyły.

szczegóły tutaj
https://www.sfd.pl/Split,_HST,_FBW_na_mase_czy_coś_innego_-t451245-s18.html

Zmieniony przez - darekk. w dniu 2009-05-18 15:18:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Ale darek jest specyficznym przypadkiem, nie sugeruj się tym

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Ha Ha, bardzo śmieszne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
joke

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Ty lepiej mi wytłumacz dlaczego tak jest a się nie wyśmiewowywuj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 595
ale ja wyszedlem z tej kontuzji i jest ok - podchwytem podciagam sie okolo 10 razy ale nachwytem 2...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Darekk spróbuj się za kilka razy podciągnąć max razy - regeneracja musi być. Może po prostu za bardzo się przemęczyłeś i dlatego efektu nie ma? Ja zawsze największa poprawę we wszystkim (sile i też sylwetce) widzę kilka dni po tym jak skończę ćwiczyć.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Afro, właśnie tak samo myślę jak Ty, chyba zdecydowanie szybko się przetrenowuję. Szybciej niż inni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

WHEY premium