SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1582643

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdjęcia jakieś porób Zawod

I weź nie gadaj,bo jak by u mnie byli Strong Mani to by było za***iście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Zdjecia sie jakies zrobi Jade z kumplem powiedzialem ze mu dam bilet za 15zl to poweidial ze pojedzie, jestem 15zl do tylu ale zawsze

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 367 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2175
bo ja ominelam klase w podstawowce bo umialam pisac i czytac i poszlam od razu wyzej z rocznikiem. niektorzy twierdza ze to zabieranie dziecinstwa dziecku ale ja mysle ze to byl dobry pomysl moich rodzicow. ateraz koncze pierwszy rok

Mam najlepszego trenera na świecie!

Najważniejsze w życiu jest to, by nawet w pocie i łzach umieć pokonać własne słabosci i lęk przed nieznanym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Moj kumpel tez poszedl rok wczesniej bo jego brat jest w moim wieku on rok mlodszy i do poprzedniego roku byylismy w 3 szkolach razem w jednej klasie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 367 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2175
no ale to tez ma swoje minusy, bo caly mokj rocznik jest ode mnie starszy minimum o rok a normy czasowe i silowe mam takie jak oni, nikt nie patrzy na toze jestem mlodsza. wiec z tym jest troche lipa, poza tym mi nikt nigdy nie wierzy ze mam dopiero 18 lat, zawsze mysla wszyscy ze sciemniam co mnie wkurza na maxa,bo wcale na starsza chyba nie wygladam...

Mam najlepszego trenera na świecie!

Najważniejsze w życiu jest to, by nawet w pocie i łzach umieć pokonać własne słabosci i lęk przed nieznanym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Pokazuj im dowod

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 367 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2175
tylko ze dowod mam dopiero od polowy kwietnia, wczesniej bylo gorzej, szczegolnie na obozie letnim zaraz po dostaniu sie na studia, bo oni wszyscy dorosli a ja oczywiscie nie. i tak sobie rade dawalam, ale czasem trzeba bylo ostro kombinowac.

Mam najlepszego trenera na świecie!

Najważniejsze w życiu jest to, by nawet w pocie i łzach umieć pokonać własne słabosci i lęk przed nieznanym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096


musze sobie podbic LWA

ale to nie jest spam

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
No zawodny widzialem ze sie wzioles do robty
jak zwykle 5 czy 6 stron zaleglych,....bnie chce mi sie wszystkiego czytac bo dochodze do siebie po urodzinach diabllo i swoich:/

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 827
baca siema

"Odnaleźć swoją drogę to podążać za własnym szczęściem."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium