SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszukać grawitacje.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 291425

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak na marginesie:
Z tematu: Nagrodzeni w dziale:
masti
W tym miesiącu kiepsko z nagrodami-powód jeden.
Czterech forumowiczów otrzymało suple zamawiane na grudzień po raz wtóry- po prostu pomyłka w dystrybucji



A któryż to szczęśliwiec szarpnął supli za 200PLN w Grudniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728913
Fans zmierzyłeś cięciwę ,nie średnice :)

Co do dokuczania :sam kiedyś z kolegami robiliśmy mc z takich gub by w piwnicy nie hałasować-bo obciążenie było metalowe i strasznie dzwoniło.

Te gumy pewnie z 2 cm miały ale stwierdziliśmy,ze to bez znaczenia.
Na zawodach było duże rozczarowanie,bo wszyscy zaliczyliśmy z 20 kg poniżej wyników z tych gum.
Do tego było paskudne udczucie dużego cięzaru na o wiele mniejszych obciążeniach.

Podobnie jak strongmani ściągaja buty do mc-głupie 1-2 cm a robi dużą różnicę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti
Fans zmierzyłeś cięciwę ,nie średnice :)

Co do dokuczania :sam kiedyś z kolegami robiliśmy mc z takich gub by w piwnicy nie hałasować-bo obciążenie było metalowe i strasznie dzwoniło.

Te gumy pewnie z 2 cm miały ale stwierdziliśmy,ze to bez znaczenia.
Na zawodach było duże rozczarowanie,bo wszyscy zaliczyliśmy z 20 kg poniżej wyników z tych gum.
Do tego było paskudne udczucie dużego cięzaru na o wiele mniejszych obciążeniach.

Podobnie jak strongmani ściągaja buty do mc-głupie 1-2 cm a robi dużą różnicę .




Dobra, specjalnie dla Ciebie ściągnę talerz ze stojaka i zmierzę jeszcze raz, żeby udowodnić, że łatwiej niż z talerzem olimpijskim nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzeba się zacząć oswajać z myślą - Śląsk w 2iej lidze (nazwanej dla zmyły ligą 1szą).
Mało akcji pod bramkami to nie widać ani młyna ani sektora gości, więc nie ma na co patrzeć, wystarczy słuchać (przydałaby się opcja wyłączania głosów komentatorów)

Z nudów zrobiłem film z ostatnich treningów - jedna seria ze 102.5 na 8 repsów (ten trening co tak zaskakująco luźno szło) i ostatnie przysiady ( z trzeszczącymi kolanami ) swoją drogą na filmie bardzo ciężko te 160 wygląda


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
poszło? poszło - zaliczone. nieźle dziku ale i tak czekam na 180 ja jak w piątek leciałem serie z tylko 152 to też mi się jakoś ciężko zdawało. może to kwestia dnia
1

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przez weekend było nietrenowane,jedzone i pite. Jedzone czysto ale dużo, pite też można powiedzieć, że czysto Ale nie o tym.
Byłem w Sobotę u szpenia od kręgów i żałuję Dowiedziałem się, że mam nie dużo ale jednak, pogłębioną lordozę czy coś, w każdym razie źle dupę ustawiam, albo inaczej - moja neutralna pozycja nie jest neutralną dla kręgosłupa Ogólnie powinienem zaprzestać ciężkich przysiadów i ciągów o ile takie robię dopóki nie wzmocnię co rozciągnięte i nie rozciągnę co skurczone. Na szczęście ani ciężko nie siadam ani nie robię ciężkich ciągów więc nie ma z czego rezygnować Śmichy chichy na bok, temat jest do zrobienia więc trzeba go zrobić. Już nie wspomnę, ze odkąd się tego dowiedziałem to mnie kręgosłup boli w odcinku lędźwiowym Nie wiem czy przez najbliższy miesiąc nie dodawać już do siadów a skupić się na ławce zanim srajda wróci na swoje miejsce.
Przemyślę to dzisiaj na zajęciach, wiadomo poniedziałek więc trening będzie po nocach.
Spadam.
Ps. Bardzo pięknie MAGor napisał u Kuby o mierzalnym celu, jak przyjdzie czas to sobie może do podpisu wstawię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Czyżby przodopochylenie miednicy i przykurcz zginaczy stawy biodrowego?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_
Czyżby przodopochylenie miednicy i przykurcz zginaczy stawy biodrowego?


Nie chce inaczej być

Usypałem przed treningiem mały kopczyk z kaspułek i zadziałało, przerwy ultra krótkie, pot się lał jak przy truchcie w terenie (którego nie było ponownie przez przymrozek - to już jest nudne) 2xCLA,2x L karnityna 2x Thermo fusion spać to się chyba rano położe
Wchodziło bardzo miło i przyjemnie, tak się tylko martwię, że jak nadal będę się skupiał nad angażowaniem dwugłowych i dupska do wstawania to kiedyś wogóle nie wstane(4 reps ze 140ką był zwiastunem ), zobaczycie(o ile nagram ) Do rozgrzewki, rolowania i rozciągania doszło dzisiaj wymiatanie kurzu ze stawów
Zrobiłem dzisiaj dzień doberek, uwagi/wskazówki mile widziane, bo ciś nie czuję tego ćwiczenia, albo inaczej, czuję je tylko w tylnej stronie kolan.

3xR
Wymiatanie kurzu ze stawów(skokowy i kolanowy)



Po treningu:2xR
Wznosy kolan w zwisie na drążku wedle zaleceń pana Janka z zatrzymaniami na górze zaowocowały skurczami.

Film z różnych perspektyw, może wyłapiecie coś nowego
Ps nowe perspektywy pokazały mi, że płaszcz tłuszczowy na plecach jest jeszcze okazały i że czasem lewe kolano ma leciutką tendencję do środka, no i że praca nad mobilnością obręczy barkowej zaczyna przynosić pierwsze rezultaty. Sztanga podświadomie zaczyna szukać miejsca niżej niż zwykle.
Numer z łancuszkiem i talerzykiem (bo nie miałem miski ) zrobiłęm, szczerze to chyba zaczynam siadać na podobną wysokość za każdym razem






Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-03-08 01:27:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30573 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131254
Biceps jak kula armatnia (przy dzień dobry).
Dobry filmik - napinałem mięśnie przy oglądaniu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Mostki uratują Twoje lędźwia. Zepnij mocno pośladki w celu ochrony odcnka lędźwiowego (usztywnienia go) i rób mostki. Jeśli nie zrobisz pełnego mostka, rób takie z barkami na podłodze. Staraj się nie wipinać brzucha, tylko biodra, tak jakbyś chciał "k****em" dziurę w suficie robić
Codziennie rano budzę się z przykurczem takim że aż boli przy prostowaniu się i mi te mostki bardzo pomagają.

Filmiku nie skomentuję, bo nie mam się do czego przyczepić

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs "Modyfikujemy nogi" - bury07

Następny temat

Zamienić tłuszcz na mięśnie!

WHEY premium