SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 769051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
faftaq


No proszę, a wydawać by się mogło, że to marka Premium patrząc na ceny...
Pewnie z większością marek produkujących suple tak jest...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Kiedyś oglądałem film opisujący przekręty na suplach w Wielkiej Brytanii. Tam badający znaleźli białko w którym nie było białka praktycznie - za to miało bajeranckie opakowanie i dobrą lokalizację na półkach sklepowych. Reklama dźwignią handlu - a że produkt zupełnie niezgodny z opisem .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12224
No teraz sie slucha i czyta na temat owocow ze wolalem zapytac :). Teraz niewiadomo co brac..wiem ze z body attack od bena lockera sa dobre jakosciowe rzeczy bo wstawia badania do wgladu. No i Optimum nutrition, scitec, bsn..dobre opinie maja :).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
A to niespodzianka. Zawiedli po całości, tak wysoko jakościowe firmy.
Solidnie zawyżyli aminogram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
sebaMarsz
No i Optimum nutrition, scitec, bsn..dobre opinie maja :).


Tadeusz wstawia badanie, ktore pokazuje ze BSN, ON robiłą wały, a Ty piszesz, że dobre opinie mają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4569
sebaMarsz
No teraz sie slucha i czyta na temat owocow ze wolalem zapytac :). Teraz niewiadomo co brac..wiem ze z body attack od bena lockera sa dobre jakosciowe rzeczy bo wstawia badania do wgladu. No i Optimum nutrition, scitec, bsn..dobre opinie maja :).


ben locker jak go nazwales wstawia badania i od razu ludzie go maja za jakiegos naukowego guru -.- 90% jego badan odnosnie BCAA, jesli je przeanalizujesz, jest g**** warta. Zadaj sobie podstawowe pytanie - czy ten koles chce mi cos sprzedac / czy ma interes w tym, zeby konkretne badania publikowac ;]
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12224
Wojtek chodzilo mo o bpi, a o ON to dobre opinie slysze zwlacza bialka, no ale cuz..co do ben locker no to wiadomo ze jedo marka, i chce jak najwiecej miec w tym interesu ale ostatnio jak wstawil swoje bialko to i badania byly do niego ze dobre jakosciowo itd. No ale ile w tym prawdy nie mi oceniac..to wiec jakie marki najbardziej sa zaufane ? Faf jakie polecasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12109
Forskolinę kupujesz w sklepach zielarskich? Suplementujesz ją ze względu na działania "proredukcyjne" czy ze względu na lepszy sen (o ile dobrze zrozumiałem wypiskę wieczorem łykasz)?

My tylko chcemy żyć mocniej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
I to takie marki waluta,co dopiero jakieś firmy 'krzaki'.Będzie jak zawsze,wypuszcza partie która jest dobra,zrobią badania i wszystko będzie ok.Za pół roku od nowa.

Dobrze ze obecnie pije allnutrition,podobnie jak białko z sfd - a jakimś walku nie może być mowy.
Czy o bialku sojowym zamiast izolatu białka serwatkowego


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-05-25 14:10:09

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dokładnie. Osobiście również aktualnie stosuje białeczko z ALL
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z L. Nortonem - zapytanie

Następny temat

[BLOG] CZAJA MASA IF

WHEY premium