SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sihaja/blog/redukcja tłuszczu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Pompki tyłem - nie podobało mi się - do zmiany


Czyli pompki w podporze tyłem.
Trudne ćwiczenie, jak wzmocnisz triceps będzie w sam raz
Ja kiedyś próbowałam, ale mój łokieć po kontuzji odmawia współpracy przy tego typu ćwiczeniach.

Zamienić mogłabyś np. prostowaniem ręki w opadzie tułowia (bo chyba tego nie masz w planie, jeśli dobrze przeczytałam) -> luknij w atlasie kulturystyki.pl o co mi chodzi.
Fajne ćwiczenie - wykonane poprawnie i dokładnie daje tricepsowi w kość
Jutro nie wstaniesz z łóżka po tych przysiadach

Edit:

Luknęłam do atlasu, te pompki, to zapewne w podporze, pomyliłam się. A to akurat fajne ćwiczenie, ale ostatni raz miałam okazję robić na tbc dawno temu

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2008-04-24 15:47:34

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Merabardzo dobra uwaga. Zarówno apropo trica jak i przysiadów W sumie jestem chyba nienormalna, bo mimo, że trening super to mam wrażenie, że jest ciągle za mało..

EDIT: Masz racje odnośnie tych pompek. Mi jakoś nie podeszły. A to ćwiczenie, o którym pisałaś też znam.. i też nie lubię

Kinguś Na bank się upomnę Ubieranie straszne mi nie jest, niech się wstydzi ten kto widzi... hehe...

Zmieniony przez - sihaja82 w dniu 2008-04-24 15:50:07

Zmieniony przez - sihaja82 w dniu 2008-04-24 15:51:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
sęk w tym że nie masz czego

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jak ci za malo to mozna cos innego wymyslic, ale ty dwa razy w tygodniu cwiczysz? Bo ciekawiej byloby przemodelowac trening na splita.
A co do trica to masz do wyboru w roznym formacie i sztangi i sztangielek i wyciagu:
1. czacholamacz, czyli opuszczanie sztangi vel sztangielek do czola, za czolo
2.francuskie dwuracz i jednoracz
3. prostowanie ramion na wyciagu dwoch z nachwytem lub jednegoz podchwytem
4. prostowanie reki w opadzie
5. te pompki to tez na maszynie sie robi beda latwiejsze dla ciebie jak jest taka maszyna
6. wyciskanie waskim chwytem.
Wybierz sobie co ci sie podoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Oblija trenuje codziennie. Robie naprzemian trening A i B.
Francuskie wyciskanie też mi nie podchodzi. Jejuu.. ale ze mnie maruda. Zostawie uginanie przy wyciagu, to mi odpowiadalo


Kinguśjeszcze muszę w to uwierzyć ale dzięki, miło mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
trening codziennie = kiepski pomysł

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Kingcodziennie robię coś innego, raz A, raz B. W niedziele zazwyczaj dzień przerwy, czasami też jest więcej aerobów.. Jestem uzależniona, jakoś źle mi bez ćwiczeń rano

PS. Dziś na siłce podchodzę do ławeczki, takiej poziomej, gdzie się sztangę podnosi, w celu wyciskania klaty (hehe) a koleś obok do mnie mówi: - koleżanko, nie pomyliłaś ćwiczeń? A ja na to: - a gdzie jest napisane, że to sprzęt tylko dla mężczyzn? Koleś zbladł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
i dobrze

Mogłaś nalożyć 120 kg i ****nąć 4x

Wiem wiem, siłownia wciąga, jednak trening 7x w tyg szybko doprowadzi do wyplenia, przetrenowania, zniechęcenia...

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Jestem jedyna kobitka na siłowni w części "dla prawdziwych mięśniaków". Toć to szok musi być dla nich, jak mnie tam widzą

Ale aeroby mogę codziennie? Mam schizę, że jak nie pójdę, to od razu obrosnę w tłuszcz.. grrr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
Ale aeroby mogę codziennie? Mam schizę, że jak nie pójdę, to od razu obrosnę w tłuszcz.. grrr



a to sobie wkręcasz

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na smithie robia cioty

Następny temat

Plan do oceny i ew. poprawki

WHEY premium