SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sihaja/blog/redukcja tłuszczu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
No i nie udało mi sie już wskoczyć wczoraj na net, ale nadrabiam dzisiaj. Trening wczoraj wykonany, dziś też już po siłce. Menu trzymane prawie wzorowo nie licząc kielicha wina wytrawnego do snu King - nie bij

Oblitrening mam na stronie siódmej. Generalnie w ogóle nie czuje po nim zmęczenia, nie mam też zakwasów. Wygląda to tak, że zaczynam bieżnią 10 minut szybki marsz, potem trening siłowy a kończę bieżnią 40min lub orbitrek, rowerek, co tam jest wolne, ale zawsze jest to minimum 40minut. Co jeszcze... Przed treningiem biorę thyroterm, więc nieźle się pocę. Przysiady chętnie bym porobiła, tylko technicznie nie wiem jak Tu przydałaby mi sie pomoc. Poza tym ten mój trening mnie nudzi

Z newsów jeszcze tyle, że mam białko BSN Syntha, smak truskawy, nawet ok.

Piszę jadło dzisiejsze:
1. Tuna wsw, oliwa, pomidor, sałata
2. Zupa szpinakowa (zupełnie bezsensu, zaraz po niej był trening, myślałam, że uda mi sie wcześniej wpaść do domu na jakies porządne przedtreningowe żarcie, ale się nie udało )
TRENING B + 40minut aero

3. Cyc, brokuły, makaron pełneziarno
4. Panga, szparagowa
5. Białko

Zaczynam widzieć pierwsze zmiany w swoim ciałku To tak drogą drobnego pochwalenia się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Wino jest dobre Wytrawne, czerwone pali tłuszcz. Na zdrowie

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Generalnie zmniejsz sobie ilosc powtorzen z 20-15 na 12-8 na cala gorna czesc ciala i rob intensywnie, czy w ostatniej serii robisz do pelnego zmeczenia miesnia, nie jestes w stanie juz wykonac żadnego ruchu? To wazne. Jezeli zwiekszysz obciazenie tak jak proponuje to dodaj do pierwszego cwiczenia na dana grupe miesniowa jeszcze jedna serie rozgrzewkowa 12-10 ruchow tak ok 50% ciezaru docelowego
Trening I

Wyciskanie sztangi leżąc na ławce skośnej 4x20,15,12,10 daj 3 serie
Wyciskanie hantli leżąc na ławce poziomej 3x15,12
Butterfly 3x12
Francuskie wyciskanie leżąc hantlą 3x12
Prostowanie przedramion od dołu na wyciągu bramowym
tu mysle, ze nie ma co zmieniac, jeszcze mozesz tak cwiczyc

Trening II

Podciąganie się na maszynie 4x15 daj tu sciaganie gornego do klatki to wywal, bo podejzewam, ze nie mogac sie podciagnac wlasciwie ciezko ci zwiekszac intensywnosc, to za trudne cwiczenie
Przyciąganie uchwytu do siebie na wyciągu dolnym 3x15
Przyciąganie drążka na górnym wyciągu do karku 3x12 juz wywal
Przywodzenie nóg 4x30
Odwodzenie nóg 4x30 no i zamiast tych dwoch moglabys przysiad zrobic na szerokich nogach w ilosci ok 12-15 powtorzen
http://www.bodybuilding.com/fun/2003/barbellsquat.wvx

Uginanie podudzi leżąc na maszynie 3x20,15 pierw MC na prostych nogach tez ok 12 powtorzen, i dalej to cwiczenie tylko 2 serie w tych ilosciach co masz
Prostowanie nóg na suwnicy 3x15 to po przysiadach 2 serie w tych ilosciach co masz


Trening III
Wyciskanie hantli siedząc 4x20,15,12,10 tak jak mowilam zmniejsz ilosc generalnie, hantle jak chcesz zamien na sztange
Unoszenie hantli okiem stojąc 3x15,12
Unoszenie hantli bokiem siedząc w opadzie tułowia 3x12 jakos nie widze potrzeby robienia tego cwiczenia, ale moze byc
Uginanie przedramion z hantlami siedząc 3x15,12
Prostowanie przedramion w dół na wyciąg bramowym nachwytem 4x15


W sumie trening jest ok, sadze, ze chyba sie troche nie przykladasz przy tej ilosci powtorzen, bo cie zaczyna nudzic ta ilosc ruchow. Zaczniesz robic wszystkie serie tylko z zapasem paru ruchow a ostatnia na zupelne zmeczenie miesnia to bedziesz czula
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Obli wszystkie ćwiczenia wykonuję dokładnie, ale o tej ostatniej serii, że ma być tak ciężko to nie wiedziałam. Jutro zrobię trening A według Twoich wskazówek (za które serdecznie dziękuję) to napiszę jak się czują moje mięśnie...
..zwiększam ciężar... he he, a jutro odpadną mi łapki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Zaczynam widzieć pierwsze zmiany w swoim ciałku To tak drogą drobnego pochwalenia się

Nooo, gratuluję
Skoro sama widzisz zmiany, to znaczy, że jest dobrze!

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Merano coś tam się ruszyło, jest to dosyć motywujące, nie powiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Tak, to prawda

Mnie póki co motywuje widok mojego brzucha
A jak napnę mięśnie, to już normalnie kaloryfer widać

A Ty w jakich miejscach widzisz zmiany?

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2008-03-11 21:29:18

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Mera Widziałam Twoje fotki u Ciebie na blogu, fiu fiu Nieźle, nieźle Ja widzę, że mi się nogi zaczynają wysmuklać, z brzuchem to cięższa sprawa.. te cholerne boczki ani drgną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782


Witam. Dziś już po siłce i w końcu czuję, że ćwiczyłam. Zrobiłam trening 1 z uwzględnieniem wskazówek Obli. Przed siłowym 10 rowerka, po siłowym 1h bieżni, po której ledwo szłam

Szama:
1. Białko 35gr + owsiane 50gr
TRENING 1
2. cyc 200gr + kapusta młoda gotowana 100gr + makaron pełne ziarnio 50gr
3. Makrela 120gr + warzywa
4. Twaróg 120gr + oliwa + 10gr migdałow
5. Białko

No i fotka posiłku numer 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Ładnie i kolorowo na talerzu, podoba mi się

Meraviglia!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na smithie robia cioty

Następny temat

Plan do oceny i ew. poprawki

WHEY premium