SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sihaja/blog/redukcja tłuszczu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Moim trenerem byl ten pan
https://www.sfd.pl/PLAN_4-DNIOWY_Z_PRIORYTETEM_NA_KLATKĘ-t233113.html
Kiedys sie udzielal na forum, ale juz nie zdazylam tu trafic zanim wyjechalna wyspy i sluch po nim zaginal
A tu sa glownie wymuskani mezczyzni w wiekszosci o sklonnosciach do tej samej plci , specjalizujacy sie w zajeciach grupowych. Nie maja pojecia o wolnych ciezarach ale za to ladnie sie poruszaja

Sihaja olejki sa w sklepach ze zdrowa zywnoscia, lub jakis kosmetycznch, tez na internecie , kupuj naturalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ta ostrowia ma całkiem fajny kolor .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Obliposzukam tych olejków w wolnej chwili Ciekawa jestem czy trenerzy z mojej siłki się tutaj wypowiadają

Rudzioniestety tylko kolor..

Ja już po treningu. Dzisiaj same aeroby:
40min bieżnia interwały
10min rowerek
10min orbitrek

Chciałam jeszcze zrobić pierwszy raz w tym sezonie wiosła, ale tak się ze mnie lało, że nie dałam już rady

No i skończyłam ćwiczenia na kwiecień. W maju zmienią się trochę suple (albo częstotliwość spożywania), Obli rozpisała mi już nowy trening. Dieta zostanie taka jaka jest.. pewnie wrócę na fitness w dni nietreningowe... Ale o tym wszystkim dopiero po weekendzie majowym

Na koniec dzisiejsze menu:
1. owies + białko
Aeroby

2. cyc + warzywa
3. omlet 3+1 pomidor/ogórek
4. cyc + warzywa
5. białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Sihaja, a Ty cały czas siedzisz na forum że tak często piszesz? ;-P Podziwiam Cię za te wszystkie aeroby. Przegięcie jak dla mnie

Ja osobiście jak trenuję, widzisz u mnie w teście. I wpędzasz mnie w kompleksy, że za mało robię, a i tak już wysiadam...

Dzisiaj zabrakło mi dwóch jajek i dałem miarkę Pro-Longatum do moich magicznych płatków Zbieg okoliczności sprawił, że miałem naprawdę pyszne śniadanie. Miałaś rację, chyba nie ma co się męczyć z suchymi płatkami zalanymi wodą. Chociaż z tego co widzę, Ty tak jedziesz od dłuższego czasu

Obserwuję dalej uważnie! Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Sihaja, wypróbuj jeszcze Ostrowię waniliową i daj znać, czy zjadalna

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Merano nie róbmy ze mnie króliczka.. doświadczalnego

Kubajak mam czas to piszę.. bo lubię Dziś aerobów było w sam raz, zdarza się czasami więcej, czasami mniej.. Sam zobaczysz, apetyt wzrasta w miarę ćwiczenia. A płatki mieszam z białkiem i jakoś idzie.. Chociaż ostrovia jest paskudna.

Zmieniony przez - sihaja82 w dniu 2008-04-30 19:16:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
O jaki fajny avatar-ek
A może cinnamon, laskę vanilli startej lub inną przyprawę byś dodała?Nigdy nie miałam przyjemności tego próbować, raz przeczytałam opis i...nie kupiłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ostrowia waniliowa jak dla mnie całkiem smaczna .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Ostrowii waniliowej jeszcze nie próbowałam

Ja dziś drugi dzień na regeneracji Ta jak pisałam wcześniej - w poniedziałek zaczynam nowy cykl, plus do tego wrzucę podsumowanie i nowe fotki. A tymczasem miłego weekendu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
O podsumowanko!Nooo...ładnie!
A póki co regeneruj ciało i ducha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na smithie robia cioty

Następny temat

Plan do oceny i ew. poprawki

WHEY premium