SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sihaja/blog/redukcja tłuszczu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Wklęsły brzuszek to dopiero będzie
Alexxa - kiedy robisz pierwsze podsumowanie? Pi dwóch tygodniach takiej diety i siłki powinnaś mieć już pierwsze efekty Jak są, to znaczy, że wszystko działa jak należy.

Wklejam potreningowy dzisiejszy - cyc+basmati+sałata/pomidor i lecę na zajęcia





Zmieniony przez - sihaja82 w dniu 2008-04-29 11:29:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Podsumowanko chciałam zrobić 21/22. maja, to będzie w sumie 5 tygodni. Jakieś zmiany widzęTylko po siłowni nogi spuchnięte/napięte, i wtedy deprecha
Ja też już jadę na uczelnie i nie mogę dojechać!
Miłego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jeśli Cię zawstydzam ,to całe szczęście,że nie wspomniałem o swoim spostrzeżeniu na pewien temat,bo zaczerwieniłby Ci się monitor...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Sihaja, w przysiadach siadasz tylkiem w dol jakbys chciala na czyms usiasc. Duzo ulatwi ci jak palce od stop bedziesz podnosila lekko do gory wtedy rzeczywiscie oprzesz ciezar ciala na pietach. POchyl sie ze sztanga do przodu.
Wstajac z przysiadu wstan sciagajac posladki i ciagnac w gore. To jest cwiczenie zlozone pracuje wszystkie miesnie nog. Bola cie najslabsze
A tak serio to siadz gleboko, przynajmniej tak by gorna linia ud byla rownolegla do podlogi, a zobaczysz ze tylek poczujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie prawda
Nie głębokość przysiadu ma znaczenie,tylko rotacja talerza biodrowego.Może robić pośladkowy wykonując pół lub nawet ćwierć przysiady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Przeciez nie powiedzialam ze nie moze , tylko ze jak zejdzie nizej to poczuje Jest duza roznica w pracy miesni w zalezosci od stopnia zejscia. Nie powiesz mi ze to nie ma znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Pewnie, że ma, tyle, że ja bym powiedział, iż ważniejsze jest, żeby iść z tyłkiem do nomen omen tyłu, niż w dół. Jak będziesz trzymać CAŁY czas plecy proste (jak to osiągnąć? przede wszystkim powolne zejście i nie prostowanie się na górze, lepiej pozostać LEKKO zgiętym i nie prostować kolan), tyłek automatycznie pójdzie do tyłu i go poczujesz.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Dzięki . Wczoraj to przez 20 minut na siłowni przerabiałem .

P.S. SOG od takiego specjalisty liczy się dla mnie podwójnie .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-04-29 13:12:15

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No wlasnie napisalam "tak jakbys chciala na czyms siasc"... wy tu o technice, a ja o przyzwyczajeniu miesnia, Przeciez mi nie wmawiace ze mozna uzyskac taki sam stopien obciazenia pupy niezaleznie od glebokosci przysiadu? Robiac plytki przysiad przestalam czuc miesnie pupy siadajac nizej znow poczulam, pupa tak samo wypieta tylko nizej. Sic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na smithie robia cioty

Następny temat

Plan do oceny i ew. poprawki

WHEY premium