SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sihaja/blog/redukcja tłuszczu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Bo koncentrujesz się nie na kinezjologii ruchu,tylko na danym ćwiczeniu.Jesteś w stanie przetyrać pośladki nie uginając nóg w kolanach bardziej,niż 45 stopni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Pozwólcie, że się wetnę w Waszą pouczającą dyskusję. Wczoraj robiłam przysidy klasyczne ze sztangą, a dzisiaj ból pośladków, ale czuję go jakby od wewnątrz?To dobrze czy źle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Owszem w koncu na kazdym aerobiku ucza siadania w tylkiem w tyl az do przesady i nikt nie robi pelnych siadow, a wlasnie im o tylek chodzi. Ja nigdzie nie zanegowalam braku pracy posladkow niezaleznie od glebokosci przysiadu, stwierdzilam tylko, ze jak siadzie glebiej to poczuje.
Nie jest przeciez nieprawda stwierdzenie, ze niezaleznie od tego jak wypniemy tylek to czym nizej siadziemy tym mocniej go naciagniemy a wiec i zaangazujemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Najłatwiej jest tym,którzy znają anatomię i miejsca przyczepów mięśni.Trzeba sobie wyobrazić w jakim układzie je najbardziej od siebie oddalamy,a następnie maksymalnie skracamy tę odległość,poprzez zbliżenie ich do siebie.Wtedy jesteśmy w stanie sami wymyśleć ćwiczenie angażujące nawet wybrany przez nas obszar mięśnia.Proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
BodyLine było tak od razu!

A na serio, to dziś poćwiczę na sucho... z kijem od mopa. Zobaczę te głębokości i napięcia i plecy będę miała proste i....

A tymczasem mimochodem wklejam posiłek numer 3 - cyc i brokuły...




Zmieniony przez - sihaja82 w dniu 2008-04-29 15:54:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Sihaja a nie ma na silowni komu cie zobaczyc i poprawic to jest najlepsze
A tak a`propo problemow patrzylam co pisza a aromaterapii i mowie co znalazlam:
3 tygodnie przed okresem 3x w tygodniu kapiel relaksujaca, na wanne 2 krople olejku rozanego, 3 krople lawendowego, 4 lyzeczki slodkiej smietany

Olejek do masarzu brzucha:
30ml olejku migdalowego
70ml oleju z dziurawca
5kropli bazyliowego
2krople lawendowego
2 krople geranium
2 krople bergamotty
2 krople ylang-ylang

Kompres cieply z szmatki zamoczonej w wodzie z olejkami i owinietej dookola cial
4 krople olejku z majoranku
3 krople rumiankowego
4 krople olejku z szalwii muszkatolowej

Jeszcze jest troche przepisow ale wydaje mi sie ze jak ma cos zlagodzic to wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Oblifajnie brzmią te przepisy, tylko gdzie te aromaty zdobyć? Zachciało mi się kąpieli ze śmietaną

A co do instruktora, to jutro przydybam tego cwaniaka, co mi trening układał. Mop mnie techniki nie nauczy
Ciągle chwieje się na tych stopach swoich, raz dupcią do tyłu, raz kolankami do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ja nie spotkałem dotychczas,kompetentnego instruktora,na żadnej z siłowni,na którą uczęszczałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Bodydodałeś mi otuchy jak nigdy..
Chodzi mi pewna myśl po głowie.. wiesz jaka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
No to Body zapraszam do Bydgoszczy do Sport Factory tam jest jeden taki... mniam

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na smithie robia cioty

Następny temat

Plan do oceny i ew. poprawki

WHEY premium